IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Дайте класиранията нещо? Снимки на победителите:)

• Заключена тема Тази тема е заключена
128 отговора на тази тема

#16 bogo_7

спазва правилата

• Потребител
  • 220 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:22 PM

В момента нямам думи да опиша събитието! :?:
Но ако по това Тунинг шоу трябва да кажем че това са най-тунингованите и красиви коли в БГ???? :idea: :arrow:

#17 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:29 PM

идеята сигурно е РЕКЛАМА ...

#18 kircheto

Голфаджия

• Драг състезател
  • 620 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:29 PM

Но ако по това Тунинг шоу трябва да кажем че това са най-тунингованите и красиви коли и жени в БГ???? :idea: :arrow:

#19 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 10:08 PM

победители ... както винаги ... най-грозните ... като започнем от FORD PROBE ... покраий който виждаш ли от самото начало на деня се въртяха съвсем случайно вси4ки камери ... не че нещо ама си беше нагласена отново работата ... OPEL TIGRA ... и при нея много намирисваше ... дойде в 12:30 - 13:00 и публиката уж за нея гасувала ... много интересно как обработиха толкова анкетни карти за 20 минути ... БЯХА МИ КАЗАЛИ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ХОДИ АЗ НЕ ВЯРВАХ ... ВЕЧЕ САМ СЕ УБЕДИХ ...
AБЕ РАБОТАТА НАМИРИСВАШЕ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО ...

Аха ... а бе ти наред ли си .... журналистите викаш сме им казали да снимат неговата кола а? :arrow: Единствено съм водил БТВ да снимат на Даниел колите и на Явор БМВто... всичко друго са си решавали сами какво да снимат ... също така снимаха и ладите и трабанчетата. :idea: Батко какви 20минути ти наред ли си?Ти знаеш ли от колко се гласува в урните ... и как го измисли това, че Тиграта е била на пистата в 13 ... я малко елате в час!!! Съвсем сериозно... пиши на лично искаш ли да ти дам телефона си и за следващото те взимам за съветник/помощник ... ама после искам ти да отговаряш тук във форума! Или то па викаш всички ще са доволни и няма да има за какво да се обясняваш а?

#20 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 10:14 PM

Но ако по това Тунинг шоу трябва да кажем че това са най-тунингованите и красиви коли и жени в БГ???? :idea: :arrow:

Красиви коли определено нямаше много ... но то си е така ... в БГ ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ Е МНОООО АМА МНОООО НАЗАД!!!И ако бяхме решили на Даниел колите да се пускат извън престиж ... и няколко коли от фирмите ... не знам къде щяха да са класирани тези дето не са доволни. ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ В БГ Е СРАНИЕ... АМА ЯКО СРАНИЕ!!! Дано скоро се появат фирми, които да коригират нещата ...

#21 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 10:29 PM

здравейте харесва ли ви тази вектра , ако модераторите сметнат че не е тук мястото на моето мнение нека бъде изтрито

#22 niikoo1

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,420 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 10:35 PM

Красиви коли определено нямаше много ... но то си е така ... в БГ ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ Е МНОООО АМА МНОООО НАЗАД!!!И ако бяхме решили на Даниел колите да се пускат извън престиж ... и няколко коли от фирмите ... не знам къде щяха да са класирани тези дето не са доволни. ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ В БГ Е СРАНИЕ... АМА ЯКО СРАНИЕ!!! Дано скоро се появат фирми, които да коригират нещата ...

Ти си много прав, обаче не е проблема само във фирмите, проблема е и във вкуса на тези дето си "тунинговат" автомобилите, повечето са кич фенове това е причината голяма част от автомобилите са такива сергии :arrow:
Нищо лично към учатниците, читавите коли се броят на пръсти и за съжаление феновете на Шпоилерите, кита и грозните брони са все още преобладаващи. :idea:

#23 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 10:53 PM

Е ти също си прав ... ама тук е мястото на фирмата просто да се намеси в изпълнението ... и дори да откаже да го направи защото примерно си държи на името ... а не да гледа да вземе лев и аре. Предполагам ме разбираш... фирмите за оптичен тунинг не предлагат решения ... повечето гледат да си пробутат калъпа ... мое да е гаден ама тоя си има ... слага го ... казва му, че ще стане страхотно и ония клати глава. :arrow: Ти видя ли фирма занимаваща се с оптичен тунинг на пистата... сещаш се колко ги брига тунинга.... гледат да вземат лев от некви калъпи и това е.

#24 s1m3on

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 01:04 AM

Но ако по това Тунинг шоу трябва да кажем че това са най-тунингованите и красиви коли в БГ???? :idea: :arrow:

Брачет от мен да знаеш това бешее за озвучаване. Тунингованите коли ще са на 15.05.07 Предполагам пак писта божурище.

#25 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 01:18 AM

За Форда ...
Ми кво да ви кажа... щом на мен като Ford driver откак съм се качил на кола(ако на Форда им викаме коли още :arrow: ), не ме изкефи, та дори и селски ми се стори, значи има нещо...
Дори и да е спечелил без нагласяне, то според мен , не той трябваше да обере точките. Имаше една хубава светло синя астра(като си кача снимките от апарата, ще я постна), тя ме изкефи повече! R19 ката беше страхотна... Шкодилака също е много добър.... Тиграта, като претруфена ми се струва, ама това пък на някои хора им харесва.
Като цяло определено можеше и повече тунинги да дойдат...
<p>Лаптопи, таблети, смартфони - <a href=\"http://www.itexperts...texperts.bg</a> - за отстъпки и цени - 0883 45 86 12 .</p>

#26 Veskontix

опитен шофьор

• Потребител
  • 140 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 06:27 AM

Излагация,много съм разочарован. :arrow:
FIRST STATE TEAM

#27 SLAF

примерен шофьор

• Потребител
  • 339 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 07:29 AM

много зле беше, ама кват държавата такъв и тунинКа

#28 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 07:31 AM

а бе има и коли направени с стил , ама някои направо са :arrow:

#29 dimy

професионален шофьор

• Потребител
  • 799 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 07:45 AM

баси тоя форд от раз ми е фаворит за темата селски тунинг с тоя капак :arrow: :idea:

то трабантите изглеждат по- добре

#30 s1m3on

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:05 AM

много зле беше, ама кват държавата такъв и тунинКа

Брат тунинг ще има на 15.05.07 това беше за колите с музика.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.