IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Дайте класиранията нещо? Снимки на победителите:)

• Заключена тема Тази тема е заключена
128 отговора на тази тема

#121 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 24 May 2007 - 01:22 PM

:blink: :roll: :)
повишавам те от МАГАРЕ НА ЛЕД в КОН С КАПАЦИ

п.п. това за момичетата пак посетителите го казваха прочети и другите теми за сините им венци беше цитат ;)

#122 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 24 May 2007 - 01:30 PM

Ами цитат ще е много ясно ... то ми е ясно, че не си видял лилави венци... може и такива да им станат венците, ако са яли боровинки ;) .... един пуска лафа и другите цитират!!! Момичетата не бяха циганки!Мен пък ми казаха, че червенокосата е имала страшен задник .... друг пък вика, че имала целолит ... 3ти може да каже, че е била с протези. :blink:

#123 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 24 May 2007 - 01:33 PM

NO COMMENT
карай само напред :blink:
УСПЕХ !!!!
;) пожелавам ти скоро да си купи лети 14" с гуми DEBICA

п.п. от гумите и консуматативите за една кола по-важно няма - на който му е мил живота се е убедил сам в това. Може колата ми да струва 2000 лв. но пак ще си сложа гуми за 600

#124 niikoo1

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,420 Мнения:

Публикувано 24 May 2007 - 02:15 PM

NO COMMENT
УСПЕХ !!!!

п.п. от гумите и консуматативите за една кола по-важно няма - на който му е мил живота се е убедил сам в това. Може колата ми да струва 2000 лв. но пак ще си сложа гуми за 600

Абе ако ще и гуми за 800лв. да си сложиш все тая,тОктавия ти ще си остане една :D :x от най-грозните и кичозни прояви на изключително лош вкус :roll:

И един съвет от мен сложи и още един ред "халогенки" :? :)
<p>12.53s. @183km/h</p>

#125 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 24 May 2007 - 02:52 PM

NO COMMENT
УСПЕХ !!!!

Абе ако ще и гуми за 800лв. да си сложиш все тая,тОктавия ти ще си остане една :D :x от най-грозните и кичозни прояви на изключително лош вкус :roll:

И един съвет от мен сложи и още един ред "халогенки" :? :)

абе ако искам и на тавана ще си сложа ... ама за мен остава под въпрос дали проумя това което прочете в горното мнение?
... или може би четеш м/у редовете и си го насосваш както на теб ти е угодно?

а между другото правиш ли разлика м/у ХАЛОГЕН и ФАР ЗА МЪГЛА (FOG LIGHT) или допълнителен фар (DRIVING LIGHT) ???

#126 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 24 May 2007 - 04:16 PM

не си чешете пръскалките с obi4am_da_4ukam шкодарката си е екстра , а пък за гумите е прав че са много важни

#127 BUHALA

професионален шофьор

• Потребител
  • 945 Мнения:

Публикувано 25 May 2007 - 09:59 PM

ШШШШШШ ай дръжте се по-мъжки де.
Секи си каза мнението и аз и Максо и Чукача и другите......... шоуто си е шоу - оценките и роптаенето са налице, ама вие зехте се наливате кат малки деца.
Ай няма смисъл като чатърите да си сипете нападки - утре шса видим я на Калояново - я на Божура....... и кво? - на кръв ли шса гледаме?
Ай сикана стига лапешки простотий :arrow:
Максо тегли и катинара на тая тема да не се караме за глупости.
Пластмасови заварки, ремонт на споилери от смола, Пастиране, Полиране на фарове, ремонт на стопове.
0884 022 223

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.