IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Дайте класиранията нещо? Снимки на победителите:)

• Заключена тема Тази тема е заключена
128 отговора на тази тема

#1 bobifan

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 05:21 PM

:? чакаме :) :)

#2 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:06 PM

победители ... както винаги ... най-грозните ... като започнем от FORD PROBE ... покраий който виждаш ли от самото начало на деня се въртяха съвсем случайно вси4ки камери ... не че нещо ама си беше нагласена отново работата ... OPEL TIGRA ... и при нея много намирисваше ... дойде в 12:30 - 13:00 и публиката уж за нея гасувала ... много интересно как обработиха толкова анкетни карти за 20 минути ... БЯХА МИ КАЗАЛИ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ХОДИ АЗ НЕ ВЯРВАХ ... ВЕЧЕ САМ СЕ УБЕДИХ ...
AБЕ РАБОТАТА НАМИРИСВАШЕ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО ...

#3 CRX Racing

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,069 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:13 PM

победители ... както винаги ... най-грозните ... като започнем от FORD PROBE ... покраий който виждаш ли от самото начало на деня се въртяха съвсем случайно вси4ки камери ... не че нещо ама си беше нагласена отново работата ... OPEL TIGRA ... и при нея много намирисваше ... дойде в 12:30 - 13:00 и публиката уж за нея гасувала ... много интересно как обработиха толкова анкетни карти за 20 минути ... БЯХА МИ КАЗАЛИ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ХОДИ АЗ НЕ ВЯРВАХ ... ВЕЧЕ САМ СЕ УБЕДИХ ...

Да Ford-a беше по-скоро селски :idea: Имаше едно оранжево Рено 19 то заслужава награда.
Съвет....сложи по-изчистена решетка и махни тия халогени :arrow:

#4 VFTI

Taekwon-do fighter

• Потребител
  • 4,049 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:14 PM

победители ... както винаги ... най-грозните ... като започнем от FORD PROBE ... покраий който виждаш ли от самоваше ... дойде в 12:3публиката уж за нея гасувала ... много интересно как обработиха толкова анкетни карти за 20 минути ... БЯХА МИ КАЗАЛИ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ХОДИ АЗ НЕ ВЯРВАХ ... ВЕЧЕ САМ СЕ УБЕДИХ ...

Аз гласувах за Шкодака :arrow: А за тиграта мисля, че хората са гласували защото доста хора си падат по такива накичени оранжеви коли с некви много шукар вратички дет' съ' дигат нагоре...Аз лично не ги харесвам, но като цяло мисля, че допадна на много други хора, също както и Хондата за това и си мисля, че не беше нагласено :!:

:idea: :?:
<p>Alfa Romeo 155 1.8 8v SPORT. MY- the new passion<br /> Най-новото от автомобилите! http://kamuscoop.blo...logspot.com</p>

#5 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:33 PM

Да Ford-a беше по-скоро селски :idea: Имаше едно оранжево Рено 19 то заслужава награда.
Съвет....сложи по-изчистена решетка и махни тия халогени :arrow:

... ммммм "халогените" както ги наричаш са HELLA BITCOMMET FF55 ... и са допълнителни фарове 2 за мъгла (FOG) и 2 за дълги (DRIVING) светлини ... тези за дъгите мятат на 150-220 метра напред ... което е много нужно при скорост от над 120 км/ч ... пътувам много нощно време ... трябват ми

A колкото до нагласеността ... не може още от самото начало всички репортажи и камери и съдии да се въртят около 1 кола ... при положение че на пистата имаше още поне 10 ... а след това още 30 ... и въпросната кола от 22 място на пистата да я преместят слу4айно преди първата ... НАМИРИСВАШЕ ВИ КАЗВАМ ...

#6 damien

професионален шофьор

• Потребител
  • 540 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:42 PM

може ли снимка на въпросният Форд ? и в коя категория е спечелил ?

#7 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:48 PM

цялостен оптичен .. .ако не се лъжа взе 2-рп място ...
p.S. капака определено не беше карбон ... едно такоеа жълто и дебело като материал ... и тия двете плочки МОМО хептен осираха работата ...

#8 damien

професионален шофьор

• Потребител
  • 540 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:56 PM

цялостен оптичен .. .ако не се лъжа взе 2-рп място ...
p.S. капака определено не беше карбон ... едно такоеа жълто и дебело като материал ... и тия двете плочки МОМО хептен осираха работата ...

бахх мааму това нещо наистина е грозно :arrow: :idea: :?:

#9 alX3m

примерен шофьор

• Потребител
  • 330 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:57 PM

Мноо ясно че не е карбон змийска кожа беше май :arrow:

#10 Fidodido

опитен шофьор

• Потребител
  • 177 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:58 PM

Имаше един СИВИК който беше моя фаворит но :arrow:

#11 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:58 PM

ти какво да не мислише че се майтапя .... а антикрилото - конфекция ... ама хич не е за него ... пусто че нямам снимки отзад снимано

#12 alX3m

примерен шофьор

• Потребител
  • 330 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:02 PM

Мноо ясно че не е карбон змийска кожа беше май :arrow:

сори ама се бъгна нещо хаха

#13 mahmud

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,224 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:14 PM

Форда е за НИКАДЕ :arrow: :idea: :?:
Публикувано изображение

#14 Edinak

опитен шофьор

• Потребител
  • 187 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:20 PM

Е го е Форда
Публикувано изображение

#15 RaPiD

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,696 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:21 PM

Форда е трагедия, незнам как е взел 2ро място просто... с тва гнусно фолио, и с тия плочки залапени на криво, които незнам каква им е идеята изобщо...
Публикувано изображение

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.