IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Дайте класиранията нещо? Снимки на победителите:)

• Заключена тема Тази тема е заключена
128 отговора на тази тема

#31 PB 4713 XA

опитен шофьор

• Потребител
  • 174 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:06 AM

Красиви коли определено нямаше много ... но то си е така ... в БГ ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ Е МНОООО АМА МНОООО НАЗАД!!!И ако бяхме решили на Даниел колите да се пускат извън престиж ... и няколко коли от фирмите ... не знам къде щяха да са класирани тези дето не са доволни. ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ В БГ Е СРАНИЕ... АМА ЯКО СРАНИЕ!!! Дано скоро се появат фирми, които да коригират нещата ...

Колега ай ся да не се убиждаме :arrow: това че някои са решили да пропуснат тая лапешка збирка не означава че в бг няма добър тунинг.

#32 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:19 AM

Красиви коли определено нямаше много ... но то си е така ... в БГ ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ Е МНОООО АМА МНОООО НАЗАД!!!И ако бяхме решили на Даниел колите да се пускат извън престиж ... и няколко коли от фирмите ... не знам къде щяха да са класирани тези дето не са доволни. ОПТИЧНИЯ ТУНИНГ В БГ Е СРАНИЕ... АМА ЯКО СРАНИЕ!!! Дано скоро се появат фирми, които да коригират нещата ...

Колега ай ся да не се убиждаме :arrow: това че някои са решили да пропуснат тая лапешка збирка не означава че в бг няма добър тунинг.

има добър тунинг но нещо не го оценяват хората определено мисля че тази вектра е по добра от пробето но няма значение журито решава , ние няма какво да направим

#33 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:31 AM

стига с тази вектра бе колега , тука въпроса е принципен Нe става дума за определена кола която е по-добра от призиорите а за самите призиори ... то че имаше много по-добре имаше :arrow:

#34 booster_audio

млад шофьор

• Потребител
  • 55 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:39 AM

Найстина синята Вектра по-горе заслужаваше наи-много да спечели :arrow: :idea:
<p>Публикувано изображение</p>

#35 koyota

опитен шофьор

• Потребител
  • 150 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:46 AM

Добре, че я пропусна тази сбирка, че щеше да сечелиш за кола, която най-много прилича на извънземен кораб! :idea:
А иначе миналата година имаше доста по-качествени коли и много по слаба посещаемост! Интересно, че нямаше толкова тунинг фирми както миналата година, а иначе "спорта" се бил "популяризирал". :?:
Публикувано изображение

#36 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:47 AM

Найстина синята Вектра по-горе заслужаваше наи-много да спечели :arrow: :idea:

просто нещата по нея се подбираха стилно , освен синята вектра ми харесва много и оранжевата 19-ка , тиграта също не е лоша но крилото не ми харесва по нея , но определено моите фаворити бяха 19-ката и вектрата

#37 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:51 AM

Найстина синята Вектра по-горе заслужаваше наи-много да спечели :idea: :?:

Мен пък не ми харесва тая Вектра :arrow:

#38 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:53 AM

да бе знаем ... теб те кефи Форд-а :arrow: то и 19-ката не ти харесва

#39 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:54 AM

Найстина синята Вектра по-горе заслужаваше наи-много да спечели :idea: :!:

и какво не е хубаво по нея , че няма пейка ли или какво :?: :!: :!:

#40 booster_audio

млад шофьор

• Потребител
  • 55 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 08:58 AM

И какво по-точно не ти харесва в нея, всичко и е толкова добре съчетано и изчистено, нищо циганско :!: :!:
<p>Публикувано изображение</p>

#41 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 09:06 AM

MaXo кой беше твоят фаворит ако не е тайна

#42 PB 4713 XA

опитен шофьор

• Потребител
  • 174 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 09:06 AM

Добре, че я пропусна тази сбирка, че щеше да сечелиш за кола, която най-много прилича на извънземен кораб! :!:
:!:

:arrow: :idea: форда е с нова оптика и ся мяса на летяща чиния :?:

#43 mvtuning

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,444 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 09:08 AM

Добре, че я пропусна тази сбирка, че щеше да сечелиш за кола, която най-много прилича на извънземен кораб! :?:
:!:

:arrow: :idea:

колега кабриото има ли шанс срещу "чудната" оптика на пробето , за тиграта и хондата нищо не казвам но имаше много по добри коли от пробето които заслужаваха награда

#44 niikoo1

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,420 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 09:10 AM

Синята Вектра е ужасна :idea:

Зеления турбо Голф 2, беше една от малкото добре направени коли, която не от типа "Кит и смола"

Форда и Тиграта няма да ги коментира, до сега не бях виждал по-големи и безвкусни сергии. :arrow:

#45 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 14 May 2007 - 09:15 AM

Синята Вектра е ужасна :?:

Зеления турбо Голф 2, беше една от малкото добре направени коли, която не от типа "Кит и смола"

Форда и Тиграта няма да ги коментира, до сега не бях виждал по-големи и безвкусни сергии. :idea:

недей обижда съдиите на сергиджии и панаирджии бе :arrow:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.