IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

малко снимки и от мен

• Заключена тема Тази тема е заключена
148 отговора на тази тема

#1 kiril bogdanov

спазва правилата

• Потребител
  • 225 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 05:37 PM

ftp://85.196.158.41 име 22 парола 666
http://www.atl-bg.com
RE Audio: "Built for Brutality, Engineered for Excess"

#2 violetkata

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,507 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:02 PM

Какво ще стане ако всеки юзер пусне тема за снимките си ?

#3 Plovdiv

професионален шофьор

• Потребител
  • 813 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:08 PM

Нека модераторите ги обединят.

#4 telepathic

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:14 PM

Благодаря за снимките, ако нямш нищо напротив си дръпнах и някоя mp3-ка. :?
Поздрави!

#5 tskiller

примерен шофьор

• Потребител
  • 378 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:44 PM

Браво !

#6 kiril bogdanov

спазва правилата

• Потребител
  • 225 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:46 PM

Какво ще стане ако всеки юзер пусне тема за снимките си ?

сори не се сетих

#7 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:47 PM

До сега не бях виждал бетонна отливка на преден капак,при това високо оценена от квалифицираното жури :?

#8 JOGI

професионален шофьор

• Потребител
  • 505 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 06:54 PM

До сега не бях виждал бетонна отливка на преден капак,при това високо оценена от квалифицираното жури :?

Всеки се стреми към уникалност... :)

#9 gas

опитен шофьор

• Търговци
  • 101 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:07 PM

за пореден път се убедих,че една кола колкото е по-накичена с безмислени евтинийки и колкото е по-тумбеста и шарена...толкова е по тунингована,..за съжаление това е реалността в българия,качеството е най-маловажното нещо в един тунинг-автомобил..СРАМ,това ли заслужаваме,такава ли трябва да бъде българската тунинг-сцена,нищо повече ли не можем,това ли са ни критерийте за добра визия.. :) :) :D :D :D :D :D :D :shock: :?

#10 kiril bogdanov

спазва правилата

• Потребител
  • 225 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:12 PM

за пореден път се убедих,че една кола колкото е по-накичена с безмислени евтинийки и колкото е по-тумбеста и шарена...толкова е по тунингована,..за съжаление това е реалността в българия,качеството е най-маловажното нещо в един тунинг-автомобил..СРАМ,това ли заслужаваме,такава ли трябва да бъде българската тунинг-сцена,нищо повече ли не можем :) :) :D :D :D :D :D :D :shock: :?

имаш право :shock:

#11 JOGI

професионален шофьор

• Потребител
  • 505 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:16 PM

за пореден път се убедих,че една кола колкото е по-накичена с безмислени евтинийки и колкото е по-тумбеста и шарена...толкова е по тунингована,..за съжаление това е реалността в българия,качеството е най-маловажното нещо в един тунинг-автомобил..СРАМ,това ли заслужаваме,такава ли трябва да бъде българската тунинг-сцена,нищо повече ли не можем,това ли са ни критерийте за добра визия.. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :?:

Нали знаеш, че ефтините, биещи на очи неща по една кола са определението за селски тунинг :arrow: Всеки може, но няма пари, а това в много случаи не спира човекът да стане поредния тунинг пич в България :idea:

#12 radiomanbg

спазва правилата

• Потребител
  • 293 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:36 PM

За съжаление трябва да се съглася че щоуто този път беше повече като панаир...
Ще се аргументирам по следният начин :
1. Не е правилно кола взела приз за цялостен оптичен тунинг да взима участие и в екстериорен тунинг.... няма логика или поне аз не намирам такава...
2. И до сега не мога да разбера защо нещата се проточиха до 18 часа за обявяване на резултатите след като нали това трябваше да е целта на самото шоу - в случай на въпрос "знаеш ли ти колко коли бяха? " отоговора е - знам и това не само че не бяха и 1/5 от всички красиво тунинговани коли ами не бяха и толкова много а ако журито и екипа се бяха занимали по сериозно по-бързо щяха да излязат резултати....това го казвам защото не един и двама си тръгнаха пък и защото за самота награждаване останахме малцина
3. Относно самото оценяване - За мен наличието на кулер и знаейки за способностите на един автомобил на писта , не го прави по красив

Поздрави на победителите и на всички учасници.

п.п. сега ще полетят едни минуси , предупреждения и т.н.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#13 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:11 PM

1. Не е правилно кола взела приз за цялостен оптичен тунинг да взима участие и в екстериорен тунинг.... няма логика или поне аз не намирам такава...
2. И до сега не мога да разбера защо нещата се проточиха до 18 часа за обявяване на резултатите след като нали това трябваше да е целта на самото шоу - в случай на въпрос "знаеш ли ти колко коли бяха? " отоговора е - знам и това не само че не бяха и 1/5 от всички красиво тунинговани коли ами не бяха и толкова много а ако журито и екипа се бяха занимали по сериозно по-бързо щяха да излязат резултати....това го казвам защото не един и двама си тръгнаха пък и защото за самота награждаване останахме малцина
3. Относно самото оценяване - За мен наличието на кулер и знаейки за способностите на един автомобил на писта , не го прави по красив

ти не видя ли как за 20 минути обработиха булетините в урната ... и пак тиграта ... за черния FORD PROBE бих казал само :arrow:

#14 4u6kata

опитен шофьор

• Потребител
  • 123 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:43 PM

Какво ти пука за минусите и предупрежденията?! Като си прав си прав и мнението ти по въпроса мисля че е доста точно.:?: Това "тунинг шоу" беше като плодова салата без плодове
:idea: А за еротичните танциорки с лилави венци и зърна да не говориме :arrow:

#15 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:55 PM

:?: то те бяха от махалата :!: :arrow: ама нали всички загорели ... и като овце се бяха наредили около тях (стадото около овчаря) :idea:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.