IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Изроди

• Не можете да пишете в тази тема
59 отговора на тази тема

#1 speedy_86

спазва правилата

• Потребител
  • 219 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 01:01 PM

http://pleasehelp.hit.bg/ :) Тия хора имат някви проблеми на втория етаж. Пълни изроди.изтрийте го ако е пускано вече

#2 Lara

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,225 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 01:51 PM

Това е на 100 години.
Освен това много хора (и аз в това число) не вярват, че съществува такъв "спорт" наистина.
И все пак е подтискащо.

#3 Реконструктор

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,595 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 02:12 PM

Хм, отвличат се хора за да се измъчват и убиват за забавление, тия ми говорят за някви тюленчета. :)

#4 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 02:30 PM

Това е на 100 години.
Освен това много хора (и аз в това число) не вярват, че съществува такъв "спорт" наистина.
И все пак е подтискащо.

Подтискащо е и ако видиш какво се прави за да можеш във вас в хладилника да имаш салам или луканка и т.н. ама никои не е направил сайт за прасетата или за говедата.
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

#5 agopov

професионален шофьор

• Модератор Аудио
  • 3,058 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 04:16 PM

......ама никои не е направил сайт за прасетата или за говедата.

за второто има :) :cry:

майтапа настрана - ти мислиш ли че прасета или говеда са убити по този начин :cry:

#6 Veskontix

опитен шофьор

• Потребител
  • 140 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 04:53 PM

Toва не са човеци ,потресен съм :)
FIRST STATE TEAM

#7 MatriX_Fucked

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,405 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 05:22 PM

Уф, то и пиленцата и агънцата са много сладички ( буквално бай дъ уей :) :cry: :cry: ), ама нямате нищо против некадърни пияни касапи 2 часа да се опитват да ги претрепят! А, че после си ги и хапвате! Ама, че лицемери! Ебал съм ги тюленчетата...То хора не останаха
Публикувано изображение
Бог дава, КАТ взема!

#8 |_|_|ukep

професионален шофьор

• Потребител
  • 933 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 05:33 PM

Уф, то и пиленцата и агънцата са много сладички ( буквално бай дъ уей :) :cry: :cry: ), ама нямате нищо против некадърни пияни касапи 2 часа да се опитват да ги претрепят! А, че после си ги и хапвате! Ама, че лицемери! Ебал съм ги тюленчетата...То хора не останаха

:cry: Но не ги убиват за спорт, нали :cry: Повечето от тях го правят, за да се прехранват :cry: Пък и повечето не пият преди "да ги претрепят" :cry:

#9 MatriX_Fucked

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,405 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 06:21 PM

Абе да ти кажа тюленчетата са ми последната грижа в момента! :cry: А ти си такъв лицемер...

Значи ако един ( 1 ) ИЗРОД убива на ден с тояга за спорта ( какъв ли регламент се ползва...оценки за стил ли се дават... :cry: :cry: :cry: ) 10 тюлена, това е лошо... а като хиляди работници убиват милиони на ден с ток, газ, бомби, пистолети, пушки, динамит и т.н.... това е в рамките на нормалното!

Извинявай, ама и Хитлер е мислил така... :) :cry: :cry: :cry: :lol: :? :cry: :x :(
Публикувано изображение
Бог дава, КАТ взема!

#10 Shumy

ПИЛОТ

• Потребител
  • 3,208 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 06:40 PM

Хм, отвличат се хора за да се измъчват и убиват за забавление, тия ми говорят за някви тюленчета. :cry:

то така се започва- днес тюленче, утре човек :)
Публикувано изображение
http://www.ogledi.com - Помощ и съдействие за покупка на автомобил втора употреба.

#11 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 07:10 PM

......ама никои не е направил сайт за прасетата или за говедата.

за второто има :) :cry:

майтапа настрана - ти мислиш ли че прасета или говеда са убити по този начин :cry:

Едва ли е по безболезнено да дялкаш с ножа и да гледаш как се гърчи животното :cry:
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

#12 devilw

спазва правилата

• Потребител
  • 263 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 07:34 PM

Аз обичам свинско месце :)
Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

#13 |_|_|ukep

професионален шофьор

• Потребител
  • 933 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 07:52 PM

Абе да ти кажа тюленчетата са ми последната грижа в момента! :oops: А ти си такъв лицемер...

Значи ако един ( 1 ) ИЗРОД убива на ден с тояга за спорта ( какъв ли регламент се ползва...оценки за стил ли се дават... :cry: :cry: :x ) 10 тюлена, това е лошо... а като хиляди работници убиват милиони на ден с ток, газ, бомби, пистолети, пушки, динамит и т.н.... това е в рамките на нормалното!

Извинявай, ама и Хитлер е мислил така... :cry: :cry: :lol: :? :lol: :? :lol: :lol: :lol:

1. И на мен не са ми първа грижа, ама нали това е целта лаф да става 8)
2. Може да не ми казваш какъв съм :) , защото се съмнявам, че си вегетарианец :cry:
3. Не съм казал, че да избиваш животни за спорта (лов) е в рамките на нормалното :cry: Къде си видял (на живо или по интернет) масово да се избиват животни с газ и ток и след това ги ядат :( Тези, които го правят това, са същите тези от сайта (за спорта) :cry:
4. Пък Хитлер не е бил трезво мислещ човек, също както тези от сайта :cry:

#14 MatriX_Fucked

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,405 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 08:07 PM

Може да съм някакъф друг "ец", ама баш ВегетарианЕЦ - Не! :)

Не се засягай! Както каза - лаф да става! :)

Иначе по тази тема бая може да се поспори, но както споделих - за тез тюленчета ми е през онаа рата :( Както е лафа - Избийте ги, Господ ще разпознае свойте ;)... Хахахахаах Отивам да тормозя котенцата на съседката :nope: :yawn: :!: :P
Публикувано изображение
Бог дава, КАТ взема!

#15 Kris

зеления

• Модератор
  • 2,443 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 09:03 PM

Избийте ги, Господ ще разпознае свойте

:nope:

Тюлените са защитен вид, който има роля в хранителната верига. Аз бих си замълчал, не знам защо с такъв кеф и самочувствие си изказваш мнението против тюлените.
Публикувано изображение

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.