IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Изработка на разпънка / ролбар / къде?

• Не можете да пишете в тази тема
11 отговора на тази тема

#1 Billy_Boy

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 03:42 PM

Къде в София могат да ми изработят разпънката която стои при мотора. Не ми е за гъзария, а причината е, че заради прожините бая се отвори предницата. Дайте конкретни идеи къде да ида. Ходих на едно място но ми казаха егати цифрите. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#2 Fight`DogG

професионален шофьор

• Потребител
  • 614 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 03:48 PM

Добре де то к`во толкова сложно има един пичага дето бачка в авто сервиз примерно тези тенекеджиите , да гледа по една оригинална и да ти я направи. Вярно няма да стане толкова перфектна и красива ,но ще ти върши същата работа.А ти нали точно това искаш незнам попитаи някаде кои знае колко работа няма че да ти искат мн пари.
Публикувано изображение

#3 ANTHONY

опитен шофьор

• Потребител
  • 135 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 03:52 PM

Еми втора ръка спарко,омп се въртят около 100-на лева не ми се виждат ,чак толкова много за такова нещо иначе в някой форум,четох как някой си беше направил самичак,но в момента си нямам и на идея в кой.
ARYAN BROTHERHOOD

#4 Billy_Boy

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 04:12 PM

Добре навит съм да взема втора ръка спарко но от къде да намеря?
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#5 andro

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,270 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 04:25 PM

100 кинта :) ,че и за една тръба :cry: ,че и на старо :cry: .Най-вероятно си струва,но защо не попиташ някой тенекиджия дали не може да ти направи.Може и с римска гайка,за регулиране на усилието (така ли се казваха тези болтове?).

#6 Billy_Boy

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 05 June 2007 - 04:33 PM

точно такова и трябва с регулиране защото вече се е отворила малко и трябва да се прибере.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#7 CrazyDj777

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,798 Мнения:

Публикувано 06 June 2007 - 01:24 AM

Иди при Драгонци бе пич ма цифра незнам ква ще ти обявят :nope:

#8 Billy_Boy

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 06 June 2007 - 07:03 AM

Иди при Драгонци бе пич ма цифра незнам ква ще ти обявят :nope:

Я обясни малко къде е товА?
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#9 SPEEDDDDDD

Фордаджия

• Потребител
  • 1,519 Мнения:

Публикувано 06 June 2007 - 07:48 AM

Ето една снимка дето на мене ми обясняваха как се прави ...
едно приятелче си прави и му излезна около 30 лв с боята и работа 1 ден разгледай картинката трябва ти един лист листова стомана мин 8 мм зада си изрежеш /с флекс/ поставките за "бомбетата" 2 метра тръба горе е посочено неоходимата дебелина за да не подаде и това как се регулира той го прави като от снимката взе едва гайка незнам мисля че неговаат беше 30 + незнам точно и една плътна тръба с дължина 15 см струга му направи резба от край до край и я нави цялата вътре така, че да се показва и от двете страни след това заварка по ръбовете за да не превърта повече .Хубаво е самата гайка да и се вземат вътрешните ръбове под 45 гр ,че после да е хубава заварката ... след това изкара две нови резби от двете страни на гайката едната лява и другата дясна /за тази цел тази тръба трябва да е с по голям диаметър от другата .....
същото направи и на тръбите който после ще се заварят към стойка за бомбетата и готово кит по заварките и с едиш шпрейза 5 лв го пръскаш
резбата трябва дае с квадратен профил че като се натегне да не почне да се развива после .....
Просто не си заслужа 100 и + лева за такова нещо Ама ти си знаеш
Успех
Продажба ,монтаж на климатици ,Л.с.:) Колеги включете се в инициативата >>>> viewtopic.php?t=69364
Ръгам на пета и къртим павета !!!
COSWORTH ФЕН !!!

#10 Billy_Boy

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 06 June 2007 - 08:34 AM

SPEEDDDDDD и на мен не ми се дават толкова много пари. Дори това което показваш ти го имам налично смисъл болта и резбата заварени. Аз имам една рапънка но тя е направена да се зарави за бомбетата това не ме притеснява проблема е че тя минала отгоре над мотора, а при мен не може да мине от там защото опира в него мине ли по нагоре опира в капака. Дори да се използва този болт и част от тръбатакоято имам аз няма проблем но трябва да се направи да минава зад мотора. Това сам немога да направя затова търся някои запознат повече за да ме насочи. А иначе не ми се дават толкова излишни пари не ми е за красота под капака а за здравина питах в мото фое дори там нямали изобщо.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#11 nakatasan

нов шофьор

• Потребител
  • 42 Мнения:

Публикувано 20 October 2017 - 10:44 AM

Такава "римска гайка" от къде може да се намери? Имам предвид раздвижния болт с лява дясна резба на гайките.

Може да е сешуарче, но по талон развива 172 км/ч, лично 170

#12 linkmystica

спазва правилата

• Потребител
  • 221 Мнения:

Публикувано 21 October 2018 - 10:33 AM

Успя ли да намериш и ако да, откъде?

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.