IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

сервиз за АВТОКЛИМАТИЦИ!!!

• Не можете да пишете в тази тема
29 отговора на тази тема

#16 karlos-akulata

млад шофьор

• Потребител
  • 57 Мнения:

Публикувано 24 July 2009 - 12:19 PM

Срещу захарната фабрика има една пресечка, ако се движиш към Пазарджик, точно преди Лукойла, завиваш в нея и след 100-200 метра в ляво има едни сервизи П-образни.Срещу сервиза(в самото П) има едно малко гаражче, пише нещо свързано с климатици(не помня точно).Момчето се казва Цецо, много е добър, има си и машина, източва, мери колко е имало, вакумира и пълни, разбира се проверява и за течове де :P
Публикувано изображение

#17 blacksapphire

опитен шофьор

• Потребител
  • 123 Мнения:

Публикувано 06 May 2010 - 04:42 PM

Здравейте,
предлагаме зареждане на авто климатици в район Пловдив.
Издаване на фактури.
Коректно отношение и разумни цени!

Цена: 8 лв. за 100 грама фреон.
Цената включва: Изпразване на системата, вакуумиране и зареждане по норма от каталог и цялата работа по операцията.

Извършваме и диагностика, замерване на налягане - 20 лв.

За информация и контакти моля на телефон 0878950993.

Карта местонахождение:
http://www.snimka.bg...hoto_id=7038736

Стана вече горещо :?:

Ако сте решили да правите профилактика, дозареждане или пълна подмяна на фреон, масло и оцветител, това е мястото.

Аз съм много доволен от качеството на работата и времето за изпълнение, дори в днешния неработен ден ! :lol:

#18 adrenaline1

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 15 June 2010 - 02:25 PM

интересува ме работи ли някой от тези фирми в събота .. че всичките са ми супер далече от работата и в работен ден просто няма как да ида ..

#19 anngel

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 19 June 2010 - 08:12 AM

Мразя да правя реклама, но останах доволен от свършената работа и най-вече от цената в Йоникс. Провериха всичко и напълниха климата - 45лв. ми взеха за всичко и сега прави зима в колата. :)
Публикувано изображение

#20 Fiesta

спазва правилата

• Потребител
  • 207 Мнения:

Публикувано 22 June 2010 - 04:27 PM

Здравейте,
Издаване на фактури.

Цената включва: Изпразване на системата, вакуумиране и зареждане по норма от каталог и цялата работа по операцията.

Карта местонахождение:

Стана вече горещо ;)

Ако сте решили да правите профилактика, дозареждане или пълна подмяна на фреон, масло и оцветител, това е мястото.

Аз съм много доволен от качеството на работата и времето за изпълнение, дори в днешния неработен ден ! :arrow:

Утре съм при колегата. Ще пиша впечатления като си свърши работата
<p>&nbsp;</p> <!-- l --> <p><a class=\"postlink\" href=\"http://www.peugeotbg...tbg.com</a></p>

#21 moondarck

нов шофьор

• Потребител
  • 46 Мнения:

Публикувано 07 August 2010 - 07:57 AM

Здравейте,
Издаване на фактури.

Карта местонахождение:

Стана вече горещо :D

Аз съм много доволен от качеството на работата и времето за изпълнение, дори в днешния неработен ден ! :naughty:

Сега в тия жеги ми беше издъхнал климатроника, обаче посетих въпросния сервиз (и то дори в Събота) и останах много доволен от цените, бързата работа, и качеството - просто в пежото вече вали сняг :D

#22 Fiesta

спазва правилата

• Потребител
  • 207 Мнения:

Публикувано 07 August 2010 - 12:29 PM

Цецо и Ванко са много точни разбират си от работата :naughty:
<p>&nbsp;</p> <!-- l --> <p><a class=\"postlink\" href=\"http://www.peugeotbg...tbg.com</a></p>

#23 ts_ber

нов шофьор

• Потребител
  • 41 Мнения:

Публикувано 13 February 2011 - 09:09 AM

Зареждане, ремонт, диагностика и поддръжка на автоклиматици и климатроници, обслужване на хладилни агрегати на товарни автомобили, бусове и пикапи. Разполагаме с мобилна апаратура за посещение на адреси и сервизи. Процедурата по зареждането на автоклиматик или климатроник обхваща:
-изпразване на системата
-проверка за пропуск на фреон - с азот
-вакуумиране на климатичната система
-зареждане с масло и оцветител

Продажба и монтаж на поленови филтри за свежест и чистота в купето.
Наличен спрей против мухъл във въздуховодите.
Сервизът предлага богата гама резервни части за автоклиматици и климатроници
-компресори
-радиатори
-датчици
-филтри
-маркучи
-накрайници
-други

Адрес: гр. Пловдив, бул. Асеновградско шосе 1. Карта на обекта: http://don-techno.co... ... escription
тел. 0878950993, 0895719693.
e-mail: tsvetelinberov@abv.bg
www.don-techno.com
viewtopic.php?f=20&t=98375&st=0&sk=t&sd=a

Зареждане и диагностика на авто климатици. Добри цени!!!
Продажба, монтаж, профилактика и сервиз на Битови климатици!!!

#24 PB0011XA

Master Of Drag

• Потребител
  • 2,984 Мнения:

Публикувано 26 July 2011 - 07:07 PM

използвайте двузоновия климатроник, всяка кола разполага с такъв, или с копчета или с ръчки ;)
ПРОДАВАМ СПЕШНО ФОРД МОНДЕО http://www.mobile.bg/11321881938135491

#25 yamaha1

млад шофьор

• Потребител
  • 68 Мнения:

Публикувано 26 July 2011 - 07:46 PM

използвайте двузоновия климатроник, всяка кола разполага с такъв, или с копчета или с ръчки :)

Над 35 градуса не върши работа, почва да духа топло...а пък зимата хич не е препоръчително да го ползваш. ;)

#26 PB0011XA

Master Of Drag

• Потребител
  • 2,984 Мнения:

Публикувано 27 July 2011 - 01:54 PM

емммм то пък няма угодия...... ххахахахаха
ПРОДАВАМ СПЕШНО ФОРД МОНДЕО http://www.mobile.bg/11321881938135491

#27 n0_m0r3_pa1n

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 14 August 2015 - 03:39 PM

Предлагаме ремонт и зареждане на всички видове автоклиматици.
Откриваме течове с детектор на фреон 134- до 3 гр./год.Гаранция за възстановяване на системата и работа без теч.
Намираме се на 30-40 метра от Хепито на Новотел Пловдив в посока на 3-то Районно.
т. 0899979249, 0896795309, 0888889239-Наско,Стоян

Здравейте,
бях при вас на 13-ти, вчера и заредихте климатика ми и оправихте клапана на компресора, който бил заял. Цялата тази процедура се извърши на пътя. Тъй като фреонът изтече отново, а моите 50 лева е трудно да се върнат, има ли вариант, при който да вкарате колата ми в сервиз и да я оправите, тъй като се съмнявам в удобството и коректността, които една поправка на автоклиматик на пътя носи? Благодаря.

#28 n0_m0r3_pa1n

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 14 August 2015 - 09:25 PM

Успях да мина през сервиза на СБА Пловдив, който се намира по пътя към гара Филипово в сервиза на Хеброс Бус. Намериха теч в една от алуминиевите тръби и я разкачиха, като ми казаха да мина в понеделник да я монтират.За момента съм доволен от бързото обслужване въпреки че беше 9 вечерта (казаха, че понякога работят до много късно...). Ще споделя отново след ремонта.

#29 BMWPowerBG

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 30 March 2018 - 10:21 PM

Здравей колега,

Аз всяка година преди сезона си проверявам климатика на колата при едни момчета в Тракия. Взимат ефтино, а работят с най-качествения фреон и части. Става бързо, така че те съветвам да го направиш преди летния сезон. Защото сега духа студено, но на 40 градуса одвън няма да има и следа от климатика :D А и сега цените са по-ниски на обслужването.

Годишна профилактика се прави задължително на всички автоклиматици. В техния сайт прочетох, че Климатика е задължително да се позлва и зимата! Отпотява прозорците и най-важното: Компресора работи и смазва всички елементи на охладителната система. Много често копресорите горят заради ниско нялагане на фреон. Може да прочетете още интересни неща на сайта им: https://lhd-bg.com/a...arejdane-freon/- Автоклиматици Пловдив

#30 asen_55

нов шофьор

• Потребител
  • 28 Мнения:

Публикувано 04 April 2018 - 04:24 PM

Само да ви кажа,че цените на фреона скочиха драстично.Да няма изненади,аз моя всеки сезон си го дозареждам понеже изпуска горе долу половината,но нали правя хладилници и си го дозареждам без пари,изкарвам лятото преспокоино!! Хи Хи!!

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.