IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

гуми

• Не можете да пишете в тази тема
-1 отговор на тази тема

#1 c230

опитен шофьор

• Потребител
  • 163 Мнения:

Публикувано 25 September 2003 - 07:52 AM

abe ne mi e iasno dali e za tuk temata, no tuk ia slagam, se pak pishe che e za nai-dobroto za kolite ni :lol: .
ta po sastestvo, koi ot kvi gumi e dovolen i nedovolen.
az sega sam s Michelin Pilot Sport za liatoto i sam mnogo dovolen, imat mnogo dobro zacepvane na suho, obache i cenata si e maika plache.
Публикувано изображение
za zimni si vzeh Bridgestone Blizzak WS-50, mnogo mi gi hvaliha, no teparva ste gi izprobvam, ako niakoi ima komentari da kazva.
Публикувано изображение

#2 rocco

нов шофьор

• Потребител
  • 45 Мнения:

Публикувано 02 October 2003 - 01:21 PM

Zdravei,

Az liatoto karam, s Dunlop Sport 9000 i sum mhogo dovlen, napravo sa super gumi, obache cenata kakto kazvash e visokichka, sega za zimata smiatam da si kupia Dunlop Winter Sport M3, bili nai hubavite zimni gumi!!! Vse oshte niamam nabludenia za tiah, no shte pisha givot i zdrave.........
Type R

#3 c230

опитен шофьор

• Потребител
  • 163 Мнения:

Публикувано 02 October 2003 - 06:22 PM

Dunlop Winter Sport M3 sa nov model i nimaashe mnogo komentari, osven che im davat dosta dobri harakteristiki. M2 e predishnata versia i mi kazaha che sa dosta dobri gumi za kombinacia suho vreme i sniag. no kogato si kopuvah gumite mi kazaha che Bridgestone Blizak WS-50 sa nai-dobrite za karane na sniag, pak az kat sam sas zadno mi triabva da izbutvam niakak si, ta za tova si vzeh Blizzak-a.

#4 maniak7

нов шофьор

• Потребител
  • 29 Мнения:

Публикувано 13 October 2003 - 06:36 PM

nqkoi moje li da mi kaje ne6to za tiq gumi?razbrah 4e sa sravnitelno nova marka,az sym s takiva i za sega sym mnogo dovolen.zna4i s TOYO PROXES sym letni sa i sa s mnogo bobro vseplenie.ako nqkoi znae ne6to pove4e..... :lol:

#5 gti

професионален шофьор

• Потребител
  • 754 Мнения:

Публикувано 13 October 2003 - 08:40 PM

много добри зимни гуми са NOKIAN HAKKAPELITA2 повечето състезатели дето тренират зимата на Плана или Витоша карат с такива,аз сам се возил и честно да ви кажа колата се държи все едно е на асфалт

#6 c230

опитен шофьор

• Потребител
  • 163 Мнения:

Публикувано 14 October 2003 - 05:32 AM

много добри зимни гуми са NOKIAN HAKKAPELITA2 повечето състезатели дето тренират зимата на Плана или Витоша карат с такива,аз сам се возил и честно да ви кажа колата се държи все едно е на асфалт

ами аз за NOKIAN съм чувал само хубави неща, но от там където си взех гумите не се предлагаха, та така си взех Blizzak, ще ги видя тази зима как са.

#7 VANKO-maina

млад шофьор

• Потребител
  • 84 Мнения:

Публикувано 14 October 2003 - 12:54 PM

Аз за сега карам с Pirelli Drago ... за летни и не са ло6и ,но за зимни незнам то4но кви да сложа, и вашия опит ще ми е от полза
Бъди Дявол, за да не те пращат по Дяволите !

#8 night_pz

професионален шофьор

• Потребител
  • 622 Мнения:

Публикувано 06 January 2004 - 11:42 PM

Abe az liatoto karah s Michelin Pilot Exalto - davat gi nai dobrite gumi za mokro vreme!Izkliu4itelno sam dovolen ot samite gumi 6toto 3-4 pati si krivih jantata v razni dubki s 80-90km/h a na gumata izob6to ni6to i niama! No sega si slojih Niakakvi izmisleni zimni gumi - mitola ili ne6to takova i sam udiven ot darjanieto na kolata na suh pat! Po rano s exaltoto sam se vartial dosta pati na suh pat! A s tezi kolata e tolkova stabilna 4e ne marda ot patia! Neznam kak se polu4avat tezi raboti??!!! :shock:
Къде са маняците на тема Кар Аудио??????

http://www.tuning.bg...wforum.php?f=27

#9 V_G_Z

професионален шофьор

• Потребител
  • 684 Мнения:

Публикувано 11 January 2004 - 02:18 AM

мдаааа така е специално за NOKIAN с летни такива сам и са ок много ок :shock:
" on stages where we ran 4 bar boost in qualifying, it was a case of closing your eyes, and praying that it would stay pointed straight ahead"

#10 WeiSTD

опитен шофьор

• Потребител
  • 122 Мнения:

Публикувано 11 January 2004 - 11:48 AM

За зимни гуми не знам НИЩО. Никога не ми се е налагало.

За лятни гуми мога да кажа това: Kumho са супер гуми. Аз карам с Kumho PowerMax 769 от 2 години, и за цената си са страхотни. На сух път са ок, особено за 185/60 размер, а на мокрото са просто невероятни. Вече карам 40,000км с тях (и то агресивно), и има още поне 10,000 живот в тях. Просто не мога да се оплача вообще.

#11 Iceman1234

професионален шофьор

• Потребител
  • 543 Мнения:

Публикувано 11 January 2004 - 01:48 PM

Защо? Ти на 50 000км да не си доволен. И аз мойта я юркам здраво и с едно Firestone-ки F590 изкарах само 60 000, като се има предвид, че съм сменял и амортисьори и лагери и кормилна щанга, имам предвид че хич не ми беше в ред предницата и пак изкараха толкова, а с нормална предница поне към 100 000 би трябвало да ги изкара.
Мишка шофьор за малки меки прозорчета! - Mouse driver for Microsoft Windows! :D

#12 Capoeira

примерен шофьор

• Потребител
  • 351 Мнения:

Публикувано 11 January 2004 - 01:54 PM

за зимни мога да кайа че за 14" много добри са Fulda Cristal Montero нов модел с неверочтно поведения на сняг, за сега никога не ми се е налагало да слгам вериги или да затъна, а карам много по такива райони, невероятен контрол имаш..

За летни не знам единствените гуми който съм имал са Kumho PowerMax но само с това съм карал и не смея да се изказвам за тях......
Нещо не ми хресаха(май).Са смятам да пробвам някакви Pirelli за цена до 140лева на гума дайте некакви предложени щото до пролета трябва да съм ги взел

#13 netsurfer

Italian Car Fan

• Потребител
  • 3,285 Мнения:

Публикувано 09 March 2004 - 03:09 PM

Fulda Cristal Montero

хора, земете про4ете тестовете в автобилд, най-добрите зимни гуми са Bridgeston Blizzak LM 18 до 15 цола, а за големите пак са Bridgeston Blizzak, това е комплексна оценка, за поведение на сняг, вода, сухо спиране .......,
а най-лошите са точно твойте

#14 Street^Maniac

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 21 April 2004 - 01:52 PM

!!!! от 100лв до 350лв имам 15 цола комплекти !!! не ми трябват толкова гуми

#15 Alfa Milano

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 23 April 2004 - 12:20 PM

Probvaite BRIGESTONE POTENZA!

195/50/15 :)

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.