IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Фирмен Тунунг Двубой "Tuning Battle"

• Не можете да пишете в тази тема
23 отговора на тази тема

#16 igor

примерен шофьор

• Потребител
  • 355 Мнения:

Публикувано 01 August 2007 - 04:29 PM

Сега работиме и с една Английска фирма и оферти имат много добри за целия Боди Кит 500 евро :P

#17 oki_tuning

примерен шофьор

• Потребител
  • 466 Мнения:

Публикувано 03 August 2007 - 08:17 PM

всеки предлага аи направете такъв двубой и по тв дасе излъчва помислетеси може да паднат парички ... От тази по хубава реклама няма на къде.... Може и спонсори даси намерите.... Примерно както TRICK IT OUT такали се казваше нз :wink: .....
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#18 justanother

маг. ел. инженер

• Потребител
  • 1,806 Мнения:

Публикувано 03 August 2007 - 10:47 PM

Незнам за вас колеги ама аз лично вече съм много скептичен за тая идея ... въпреки че е яка ... от това което поразбрахме с приятелчета на никой не му се занимава да си земе кола с едната цел да покаже че е по добар от тоя в отсрещния "гараж" ... жалко ... щеше да е яко ... затва пък аз мойта ще си я почна сам напук на фирмите пък да видим дали ще се справя по зле от тях :wink: ... скоро може да си пусна една темичка с мойта колица в преди сега и ...

поздрави на всички и безаварийно :wink:
ПРОДАВАМ ПОЛИРАНИ 15ки : viewtopic.php?f=100&t=225961
КУПУВАМ 1 БРОЙ МЕТАЛНА 16ка (независимо от каква кола). За връзка на ЛС.
Публикувано изображение
Facebook sucks, they KNOW they suck, and they don't want to change how they suck.

#19 igor

примерен шофьор

• Потребител
  • 355 Мнения:

Публикувано 04 August 2007 - 06:41 AM

Незнам за вас колеги ама аз лично вече съм много скептичен за тая идея ... въпреки че е яка ... от това което поразбрахме с приятелчета на никой не му се занимава да си земе кола с едната цел да покаже че е по добар от тоя в отсрещния "гараж" ... жалко ... щеше да е яко ... затва пък аз мойта ще си я почна сам напук на фирмите пък да видим дали ще се справя по зле от тях :wink: ... скоро може да си пусна една темичка с мойта колица в преди сега и ...

поздрави на всички и безаварийно :offtopic:

И при нас може да я направиш сам :wink:

http://www.hobbyservice-hary.com/

#20 justanother

маг. ел. инженер

• Потребител
  • 1,806 Мнения:

Публикувано 04 August 2007 - 12:00 PM

:offtopic: ще видим
ПРОДАВАМ ПОЛИРАНИ 15ки : viewtopic.php?f=100&t=225961
КУПУВАМ 1 БРОЙ МЕТАЛНА 16ка (независимо от каква кола). За връзка на ЛС.
Публикувано изображение
Facebook sucks, they KNOW they suck, and they don't want to change how they suck.

#21 sigi_tuning

примерен шофьор

• Потребител
  • 309 Мнения:

Публикувано 06 August 2007 - 12:17 PM

Тунинг фирми у нас няма, освен хоби сервиза може би и сиджи...и тояга може в краен случай, другите са теникиджии и разни такива опитващи се да припечелят някой лев. Броните наистина не са кой знае колко качествени, но за 100 лв... какво трябва да се очаква. То оригинална броня е от 300 евро нагоре , а какво остава за тунинг или недай си боже поръчкова броня... Тази идея спред мен е дошла от MTV или GTV от предаванията по тях, но тук просто е неусъществима. И аз много се чудя, защото може да ми дойдат едни бонус пари и ми се иска да ги вложа в оптичен тунинг, но много се чудя дали от български "фирми" или да си взема брони от нета и да си ги закача, защото за моя нисан има направо китове по 1000долара пригодени за оригиналните щипки и болнотве :P

според мен най-правилното решение е да си поръчаш оригинален кит за твоята кола.....тук със сигурност няма да е направен по добре поради ред причини :) от известно време всички виждаме какви ли не измислици по колите на хората....невероятна грозотия висят брони прагове нещо страшно е....но нали всеки гледа да си направи тунинг за 200 лв. :P ДА АМА НЕЩО НЕСТАВА ТОЧНО ТАКА :P все пак това е лично мое мнение.....всеки си преценява как да постъпи
Публикувано изображение

ТОВА Е НАШАТА ГАЛЕРИЯ
http://de.pg.photos....ing06/my_photos

#22 Iva VW

млад шофьор

• Потребител
  • 66 Мнения:

Публикувано 06 August 2007 - 12:41 PM

Сега работиме и с една Английска фирма и оферти имат много добри за целия Боди Кит 500 евро :P

Мноооого добри Китове - разгледах ги.... Който търси изчистен тунинг да бяга при Игор да ги види. Има за много автомобили... :)

#23 fafi123

млад шофьор

• Потребител
  • 76 Мнения:

Публикувано 24 August 2007 - 03:16 PM

ехе чак сега видях темата хубаво че некой се е сетил а наистина трябва да се направи нещо такова :roll:

#24 igor

примерен шофьор

• Потребител
  • 355 Мнения:

Публикувано 24 August 2007 - 05:55 PM

Тунинг фирми у нас няма, освен хоби сервиза може би и сиджи...и тояга може в краен случай, другите са теникиджии и разни такива опитващи се да припечелят някой лев. Броните наистина не са кой знае колко качествени, но за 100 лв... какво трябва да се очаква. То оригинална броня е от 300 евро нагоре , а какво остава за тунинг или недай си боже поръчкова броня... Тази идея спред мен е дошла от MTV или GTV от предаванията по тях, но тук просто е неусъществима. И аз много се чудя, защото може да ми дойдат едни бонус пари и ми се иска да ги вложа в оптичен тунинг, но много се чудя дали от български "фирми" или да си взема брони от нета и да си ги закача, защото за моя нисан има направо китове по 1000долара пригодени за оригиналните щипки и болнотве :?

според мен най-правилното решение е да си поръчаш оригинален кит за твоята кола.....тук със сигурност няма да е направен по добре поради ред причини :roll: от известно време всички виждаме какви ли не измислици по колите на хората....невероятна грозотия висят брони прагове нещо страшно е....но нали всеки гледа да си направи тунинг за 200 лв. :!: ДА АМА НЕЩО НЕСТАВА ТОЧНО ТАКА :evil: все пак това е лично мое мнение.....всеки си преценява как да постъпи

Евала колега точно е така,но малко хора го раzбират :lol:
Публикувано изображение
гр.София, кв.Лозенец ул.Лозенска Планина 24
0894371713 / 029633507

http://www.hobbyservice-hary.com

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.