IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

РАЗЦЕПЛЕНИЕ В ДРАГПОВЕР - БЯРНО ЛИ Е ?!

• Не можете да пишете в тази тема
24 отговора на тази тема

#1 valvolin

нов шофьор

• Потребител
  • 38 Мнения:

Публикувано 29 July 2007 - 08:14 PM

Някой знае ли нещо по въпроса ?
VW MANIAC'S
Публикувано изображение

#2 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 29 July 2007 - 08:15 PM

разцепили са се да пият ли :wink: ?

#3 vagman

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,998 Мнения:

Публикувано 30 July 2007 - 06:22 AM

Егати к'ва трагедия :wink: Само как си го написал, все едно вече мама и тати ще орат на различни ниви.

#4 todor vasilev

Тошо синоптика

• Драг състезател
  • 1,653 Мнения:

Публикувано 30 July 2007 - 12:55 PM

Някой знае ли нещо по въпроса ?

А ти кво знаеш по въпроса и от къде . :wink:

#5 vagman

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,998 Мнения:

Публикувано 03 August 2007 - 09:48 AM

К'во стана бе, да не се залепиха отново!?

#6 Oyama

професионален шофьор

• Потребител
  • 4,343 Мнения:

Публикувано 03 August 2007 - 12:11 PM

Некоя кола се е разцепила от много повер :wink: ?

#7 pacosnik

опитен шофьор

• Драг състезател
  • 114 Мнения:

Публикувано 03 August 2007 - 10:42 PM

разцепили са се да пият ли :wink: ?

И аз така разбрах...ама скоро и ще повторят...неколко пъти :wink:

РАСО

#8 todor vasilev

Тошо синоптика

• Драг състезател
  • 1,653 Мнения:

Публикувано 05 August 2007 - 12:46 PM

Разцепване не е точната дума :lol: Вчера Явор Банакиев вселенския шампион беше при мене и каза че напуска ДРАГ ПОВЕР защото щел да заминава при Даубах (тоя дето е направил RSI голфа) да му преподава уроци :lol: :lol: (демек е по добър от Даубах ,това не е маитап а думи излезли от на Явор устата) :offtopic: :wink: :wink: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#9 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 05 August 2007 - 04:51 PM

Сега остава и трансферната сума да споделиш каква е :) :P :P :P

#10 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 05 August 2007 - 05:36 PM

Сега остава и трансферната сума да споделиш каква е :) :P :P :P

Още не се знае дали ще му отпуснат кредит на този Даубек :) :D :D :D :D :D

#11 Явор Банакиев

спазва правилата

• Драг състезател
  • 252 Мнения:

Публикувано 05 August 2007 - 06:26 PM

Разцепване не е точната дума :D Вчера Явор Банакиев вселенския шампион беше при мене и каза че напуска ДРАГ ПОВЕР защото щел да заминава при Даубах (тоя дето е направил RSI голфа) да му преподава уроци :lol: :lol: (демек е по добър от Даубах ,това не е маитап а думи излезли от на Явор устата) :) :P :P :P :) :D :D :D :D :D :D

Да Тошка разцепване наистина не е точната дума ,защото ДРАГ ПАУЪР си остава това което си е.С мен или без мен,там все ще се правят бързи коли,просто пътищата малко ни се разделят като си оставаме приятели,което при тебе не може да се случи,просто от теб хората си тръгват с грандиозни скандали :D

#12 irazer

Баче Кире - Турбовеликан

• Драг състезател
  • 351 Мнения:

Публикувано 05 August 2007 - 07:19 PM

Разцепване не е точната дума :lol: Вчера Явор Банакиев вселенския шампион беше при мене и каза че напуска ДРАГ ПОВЕР защото щел да заминава при Даубах (тоя дето е направил RSI голфа) да му преподава уроци :?: :!: (демек е по добър от Даубах ,това не е маитап а думи излезли от на Явор устата) :) :P :P :P :) :D :D :D :D :D :D

Да Тошка разцепване наистина не е точната дума ,защото ДРАГ ПАУЪР си остава това което си е.С мен или без мен,там все ще се правят бързи коли,просто пътищата малко ни се разделят като си оставаме приятели,което при тебе не може да се случи,просто от теб хората си тръгват с грандиозни скандали :lol:

Освен това винаги можеш да разчиташ на помощ и подкрепа от наша страна на състезания и в живота :D :D :lol:

#13 ne0

спазва правилата

• Потребител
  • 251 Мнения:

Публикувано 05 August 2007 - 10:46 PM

Разцепване не е точната дума :D Вчера Явор Банакиев вселенския шампион беше при мене и каза че напуска ДРАГ ПОВЕР защото щел да заминава при Даубах (тоя дето е направил RSI голфа) да му преподава уроци :lol: :lol: (демек е по добър от Даубах ,това не е маитап а думи излезли от на Явор устата) :) :P :P :P :) :D :D :D :D :D :D

Да Тошка разцепване наистина не е точната дума ,защото ДРАГ ПАУЪР си остава това което си е.С мен или без мен,там все ще се правят бързи коли,просто пътищата малко ни се разделят като си оставаме приятели,което при тебе не може да се случи,просто от теб хората си тръгват с грандиозни скандали :D

лека по лека нещата си отиват пак към як запой, тия разцепвания са ясни

#14 todor vasilev

Тошо синоптика

• Драг състезател
  • 1,653 Мнения:

Публикувано 06 August 2007 - 12:22 PM

Разцепване не е точната дума :lol: Вчера Явор Банакиев вселенския шампион беше при мене и каза че напуска ДРАГ ПОВЕР защото щел да заминава при Даубах (тоя дето е направил RSI голфа) да му преподава уроци :?: :!: (демек е по добър от Даубах ,това не е маитап а думи излезли от на Явор устата) :) :P :P :P :) :D :D :D :D :D :D

Да Тошка разцепване наистина не е точната дума ,защото ДРАГ ПАУЪР си остава това което си е.С мен или без мен,там все ще се правят бързи коли,просто пътищата малко ни се разделят като си оставаме приятели,което при тебе не може да се случи,просто от теб хората си тръгват с грандиозни скандали :lol:

Е как ше си остане същото драг повер без тебе :D Единствената кола която може да се води бърза(макар и да е за еднократна употреба ,колата ти има записано време дето я прави бърза) в драг повер е твоита .
Ти моите клиенти не ги гледаи всичките дето са си тръгнали със скандали са си търсели начин да не плащат :D нема клиент дето да е имал пари и ясна цел дето да си е тръгнал недоволен:lol:

#15 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 06 August 2007 - 02:38 PM

Ти моите клиенти не ги гледаи всичките дето са си тръгнали със скандали са си търсели начин да не плащат

:P :P :P :) :D :) ТИХО са.............. :D
Тошката-Но златното правило е - не ходи с балканчето си по-далеч от колкото ти се иска да го буташ

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.