IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Предлагам шофьорски книжки подкатегория Б1 за 17 годишни!

• Не можете да пишете в тази тема
40 отговора на тази тема

#16 avanta

примерен шофьор

• Потребител
  • 472 Мнения:

Публикувано 29 August 2007 - 08:29 PM

Не, единствената кола която има в БГ и е под 550 кила е Subary Justy
515 kg. Имам предвит че другите можете да ги карате без да ви правят проблеми

Мерси, точно това ме интересуваше.
За да може да се възползва човек от категория Б1, задължително трябва да има, а ако няма - да си купи, Subaru Justy.
Не виждам абсолютно никакъв смисъл в изкарването на въпросната категория, предвид това, че "по принуда" трябва да се дадат и пари за стар и не особено привлекателен автомобил.
Тези пари спокойно могат да се оставят встрани и докато минава година до навършване на 18г. да се спести още някой и друг лев за закупуването на по-добър автомобил.
Накратко казано - пари за глупости.

Колега, лично мнение. :D
Въобще не искам да ти подбивам бизнеса, но май се получава нещо такова! :? :D

Може би не се замисляш че има хора за които парите не са от толкова голямо значение (както за мен, а може би и за теб 8) ).Аз също смятам че няма смисал да имаш 15 коли, нооо някои хора имат и по повече ;) .За това които има голямо желание и пари или пък не толкова голямо желание а много пари, може да си позволи удоволствието Б1 8)
Някой живеят по правилата.Други ги пишат..

#17 Bohema

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,109 Мнения:

Публикувано 29 August 2007 - 10:39 PM

Може би не се замисляш че има хора за които парите не са от толкова голямо значение (както за мен, а може би и за теб :P ).Аз също смятам че няма смисал да имаш 15 коли, нооо някои хора имат и по повече :? .За това които има голямо желание и пари или пък не толкова голямо желание а много пари, може да си позволи удоволствието Б1 8)

Май си ме рабрал погрешно. ;)
Нямам нищо против хората да имат 2, 5, 10, 15 или повече автомобила. Въпрос най-вече на възможности и потребност, а след това на личен избор. Не подкрепям нещата, в които не виждам смисъл. В това число и влизането в излишни разходи, или иначе казано набутвация.
А що се отнася до това колко е престижно да имаш Б1 (да се разбира Subaru Justy) и какво удоволствие носи (Subaru Justy), сигурен съм, всеки може да прецени сам за себе си. 8)

След като има специални школи за категория Б1 и кандидати за нея, следва, че има нужда от такова нещо. Както се казва - за всеки влак си има пътници. :D Но аз не бих се качил на този.
Успех на бъдещите колеги водачи. :D

#18 avanta

примерен шофьор

• Потребител
  • 472 Мнения:

Публикувано 30 August 2007 - 06:39 PM

:roll:
Някой живеят по правилата.Други ги пишат..

#19 Dosa_BG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,611 Мнения:

Публикувано 30 August 2007 - 07:31 PM

субарото тежи 850 кила
ЗАВИНАГИ ЧЕРВЕНИ
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#20 The Reaver

примерен шофьор

• Потребител
  • 300 Мнения:

Публикувано 31 August 2007 - 10:55 AM

500 лева, + изпит + пари за таралясник... ако ги имате си ги слагайте в джоба и си карайте КОЛА пък ако ви спрат полицайте се обърнете към средствата в джоба от по-горе.
Да ме извинява човека дето го предлага. Въпреки това предполагам ще има хора с парици дето не им се чака до 18 и не им се занимава с полицаи, но 20-40 едва ли тука ще ти се наредят на опашка :roll:

#21 toshe2

нов шофьор

• Потребител
  • 34 Мнения:

Публикувано 02 September 2007 - 06:37 PM

Съгласете се с мен че има момчета и момичета по на 15 и карат доста по добре от някой на 40 години. А това че на 15 едва ли ти трябва толкова кола е друг въпрос. Това си е за хора с парички просто бизнес. Друг е вапроса че има достатъчно убийци по пътя но сега ще са легални.
samo rajdata e po barza ot opelite

#22 SummonedToDIe

нов шофьор

• Потребител
  • 45 Мнения:

Публикувано 02 September 2007 - 07:29 PM

500 лева, + изпит + пари за таралясник... ако ги имате си ги слагайте в джоба и си карайте КОЛА пък ако ви спрат полицайте се обърнете към средствата в джоба от по-горе.
Да ме извинява човека дето го предлага. Въпреки това предполагам ще има хора с парици дето не им се чака до 18 и не им се занимава с полицаи, но 20-40 едва ли тука ще ти се наредят на опашка :arrow:

Заради такива умници като теб сме на това дередже :oops:

#23 DEIYIAN

опитен шофьор

• Потребител
  • 114 Мнения:

Публикувано 02 September 2007 - 09:17 PM

То Фиатчето и Трабстерът тежат по 600 кила ве :arrow: В България не се сещам за нищо, което да е по-леко :oops:

Друг е въпросът, че за у нас не е практично, нито пък евтино, още по-малко разумно!!!

Самият аз едвам дочаках да направя 18 и да си взема книжлето. И от чакане не умрях! Хубави времена бяха, сън не ме хващаше. Пък и навярно далеч не съм единственият наоколо...

Ето за такива въшки трябва тази книжка http://www.viamichel... ... te_VSP.htm

http://forum.126p.in...topic.php?t=104
"I don't have an opinion, I have a dyno." -David Vizard
Бай Фичо-ега ти пауъра!!!
Публикувано изображение

#24 The Reaver

примерен шофьор

• Потребител
  • 300 Мнения:

Публикувано 02 September 2007 - 09:55 PM

Да ме извинява човека дето го предлага. Въпреки това предполагам ще има хора с парици дето не им се чака до 18 и не им се занимава с полицаи, но 20-40 едва ли тука ще ти се наредят на опашка :arrow:

Заради такива умници като теб сме на това дередже :?

Какви, дето не бутам на полицаите и единственият ми акт е за без жилетка :oops: Казвам просто че книжката не прави шофьора (поне в България)

#25 Iazoveca

професионален шофьор

• Потребител
  • 703 Мнения:

Публикувано 03 September 2007 - 02:48 PM

Аз не вярвам на това нещо в нито един сайт на КАТ или свързан с него не пише да е прието в ЗзДП..

П.С Моля автора на темата да не ми се сърди ,но мисля че е някъква измама.
2004 SL55 AMG
2008 Audi S8
2008 Toyota Tundra 4.7
2008 Bentley GTC
2008 Audi R8
2009 Mitsubishi Lancer Evolution X
2009 Mercedes S63 AMG (facelift)
2008 Mercedes G55 AMG
2008 Range Rover 4.8 Autobiography
2008 Mercedes CL63 AMG 40th Anniversary
2008 Mercedes CL500 AMG
2010 Audi RS6

#26 SummonedToDIe

нов шофьор

• Потребител
  • 45 Мнения:

Публикувано 03 September 2007 - 08:29 PM

Да ме извинява човека дето го предлага. Въпреки това предполагам ще има хора с парици дето не им се чака до 18 и не им се занимава с полицаи, но 20-40 едва ли тука ще ти се наредят на опашка :?:

Заради такива умници като теб сме на това дередже :D

Какви, дето не бутам на полицаите и единственият ми акт е за без жилетка :) Казвам просто че книжката не прави шофьора (поне в България)

Едва ли казваш това в горния ти пост

#27 skiper

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 05 September 2007 - 11:14 AM

IAZOVETCA купи си закона и прачети закона от 2007 виж в новите листовки том има въпроси свързани със тази подкатигория и най-накрая просто аз съм с такава книжка така че няма измама... Вижте момчета вие малко превърнахте темата във спор за разбирачи.Подкатегорията се предлага само във Варна а съвсем скоро ще се предлага и във Стара Загора.Аз исках проста да предложа на пазара нещо което го няма просто бизнес неразбрах защо почнахте да правите чужди сметки нека просто който го интересува да со свърже с мен и това е нека който се интересува да реши сам не е нужно да правите сметки в тази тема пусвете си тема отделна и там смятайте колкото искате.[/b]

#28 Iazoveca

професионален шофьор

• Потребител
  • 703 Мнения:

Публикувано 05 September 2007 - 07:58 PM

IAZOVETCA купи си закона и прачети закона от 2007 виж в новите листовки том има въпроси свързани със тази подкатигория и най-накрая просто аз съм с такава книжка така че няма измама... Вижте момчета вие малко превърнахте темата във спор за разбирачи.Подкатегорията се предлага само във Варна а съвсем скоро ще се предлага и във Стара Загора.Аз исках проста да предложа на пазара нещо което го няма просто бизнес неразбрах защо почнахте да правите чужди сметки нека просто който го интересува да со свърже с мен и това е нека който се интересува да реши сам не е нужно да правите сметки в тази тема пусвете си тема отделна и там смятайте колкото искате.[/b]

Никаде в интернет ли го няма или аз немога да го намеря? И с тази книжка само в Варна ли ще може да караш или само там е курса ?
2004 SL55 AMG
2008 Audi S8
2008 Toyota Tundra 4.7
2008 Bentley GTC
2008 Audi R8
2009 Mitsubishi Lancer Evolution X
2009 Mercedes S63 AMG (facelift)
2008 Mercedes G55 AMG
2008 Range Rover 4.8 Autobiography
2008 Mercedes CL63 AMG 40th Anniversary
2008 Mercedes CL500 AMG
2010 Audi RS6

#29 lubeto

професионален шофьор

• Потребител
  • 659 Мнения:

Публикувано 06 September 2007 - 09:43 AM

Всичко е за парлама и демагогия.
Ако съдбата ти обърне гръб,не се отчайвай,просто я изчакай да се наведе!

#30 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 06 September 2007 - 10:17 AM

:D

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.