IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Предлагам шофьорски книжки подкатегория Б1 за 17 годишни!

• Не можете да пишете в тази тема
40 отговора на тази тема

#31 lucho399

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 11:43 AM

Здравей,
написаният от теб номер е грешен-би ли дал някакав валиден номер за да се свържа с теб ?

#32 TuninGManiaK

опитен шофьор

• Потребител
  • 178 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 01:53 PM

Здравей,
написаният от теб номер е грешен-би ли дал някакав валиден номер за да се свържа с теб ?

Пиши му в скайп на skiperrrrrrrrrr.Защото той в форума рядко влиза. :bye:
Всичко е суета и гонене на вятъра...

#33 SoHm

професионален шофьор

• Модератор
  • 876 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 03:03 PM

Никоя от колите, които са изброени не са под 550кг, ама може да се намери някое шашаво хлапе с богат татко и изскача с един Ariel Atom, макар че ще се получи парадокс, защото се предполага, че толкова малка кола ще е бавна, но тази е...

#34 lucho399

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 11:29 PM

Здравей,

Пиши му в скайп на skiperrrrrrrrrr.Защото той в форума рядко влиза. :!:

Благодаря ! Намерих го в скайпа,надявам се да ми пише :sick:

#35 SGCasper™

спазва правилата

• Потребител
  • 284 Мнения:

Публикувано 16 August 2008 - 09:33 AM

Абе някой са много странни птици, кво почнахте наистина да правите сметка на хората.
Някой може да има някой от изброените коли и да не му се чака, и при положение че след тва само се явяваш на едни изпити без да плащаш пак.

Тва най го мразя, с карането без книжка и книжката не прави шофйора.
Колко глупаци без книжки има по пътищата дето хал хабер си нямат о т правила за движение, лично ми се случи преди време бях излезнал с колелото, видимо един който някъв негов авер му беше дал да кара изчака колата която вървя до мен и ме изпревари и аз ако не бях спрял щеше да минава през мен в опита си да се вкл. в път с предимство, ковто имам и аз като движешт се по него. Но натрупания ми опит до сега ме е тренирал да виждам в известен смисал кой какво ще предприеме.

КОйто иска да кара Б1 за мен има смисал от това, ако имаш пари.
В Англия къде сега живея взимат книжки на 17 ама нямат право да карат без предрожител родител и или някой над 20 притежаващ книжка, до като не навършат 18.

КОлкото до ариет атом, незнам как седят нещата, щото той е няколко разновиднсто на двигатели, ама друго имах предвид, дали не е като новоизлязлата кола на KTM XBOW за която в някой държави ще ти искат да имаш 25 навършени.

Само мога да ви кажа че повечето в бг сме щастливци, защото никой в застрахователната фирма не ви води момчетата до 25 в рискова група и засстраховката да ти е много по висока от на другите, както е в Англия и масово карат момичетата а момчетат си седят, ама и тва е плюс, може да си блйониш на волйа през прозореца по гаджетата.

Аз чаках да стана на 19 да взема книжа щото имаше криза в семейството ми за пари и нямаше вазможност на 18 да взема, ама от как съм взел вече съм си изгубил връската хилядито изминати километри.

#36 lucho399

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 16 August 2008 - 08:24 PM

Вече има и в София курсове за Б1! Автошкола Василеви ги предлага курсовете и набира желаещи.Ако има някой интересуващ се,може да се свърже на 0888-797-346

#37 Koziak

спазва правилата

• Потребител
  • 245 Мнения:

Публикувано 16 August 2008 - 11:08 PM

Тва най го мразя, с карането без книжка и книжката не прави шофйора.
Колко глупаци без книжки има по пътищата дето хал хабер си нямат о т правила за движение, лично ми се случи преди време бях излезнал с колелото, видимо един който някъв негов авер му беше дал да кара изчака колата която вървя до мен и ме изпревари и аз ако не бях спрял щеше да минава през мен в опита си да се вкл. в път с предимство, ковто имам и аз като движешт се по него. Но натрупания ми опит до сега ме е тренирал да виждам в известен смисал кой какво ще предприеме.

Прочети си правилника,с колело нямаш пътища с предимство.С колело си като пешеходец,предимство имаш на зелен пешеходен светофар.
Публикувано изображение

#38 Joroooo

Boosted

• Потребител
  • 1,769 Мнения:

Публикувано 16 August 2008 - 11:48 PM

Просто искам да се изкажа .Извинявайте ако го приемете за спам пост.
Аз съм на 17 остават ми още 10 месеца до навършване на годините, но не бих дал дори и 100 лева за някаква книжка от подкатегория(или там как го водат) B1 за да мога да се кача на някаква каручка която да не тежи повече от 550 кг. Дори и да бях на 15-16 пак нямаше да бутам излишни пари , търпението му е майката. Не искам да казвам на момчетата и момичетата които четът тази тема да не се записват напротив ако толко са на зор нека се запишат но нека да поразсъждават като големи хора както става когато вземеш тази книжка...каква кола ще можеш да вземеш(като гледам в българия изборът е много малък).
:dknow: :bye:

#39 PAcHy

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 20 August 2008 - 10:34 PM

Набутвация? ако я почна сега на 16 и 9 месеца и е 500 лева ... а след година когато мога да почна Б ще е още повече (600-700-800) дори и да не карам нищо...точно си е пестене. Друг е въпроса дали ти се занимава курмуване+изпити и после пак наново..

#40 Niki2000

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 30 January 2017 - 01:21 PM

Момчета и момичета до средата на месец септември искам да пусна курсове за категория Б1 (изискват се 17 години или 16 и 9 месеца за започване на курса и може да се кара кола до 550 кила която развива повече от 50 km/h или проста по малка на вид кола). Курсовете ще започнат веднага като се събере група от 15-20 човека.
За въпроси и записвания GSM - 0887280457 - Петър или тук в темата

Да попитам с категория б1 смарт форту 600сс може ли да се кара?

#41 Niki2000

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 30 January 2017 - 01:21 PM

Момчета и момичета до средата на месец септември искам да пусна курсове за категория Б1 (изискват се 17 години или 16 и 9 месеца за започване на курса и може да се кара кола до 550 кила която развива повече от 50 km/h или проста по малка на вид кола). Курсовете ще започнат веднага като се събере група от 15-20 човека.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.