IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Помощ за избор на цифров апарат

• Не можете да пишете в тази тема
17 отговора на тази тема

#1 Marto87

SuziLac

• Модератор
  • 2,031 Мнения:

Публикувано 10 September 2007 - 03:15 PM

Та искам да си взема нещо за 200-300 лева ама поне грам не разбирам разбирам само да щракам та някой ако може да ми каже кво да гледам или направо кво да си зема ще съм благодарен
<p>Публикувано изображение</p>

#2 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 10 September 2007 - 03:31 PM

гледай мегапикселите да са повечко,за да изкарва по готини снимки.и зума също гледай да е големичък,но не дигиталния,а оптичния.аз не че съм разбирач,ама така са ми казвали.

#3 jelqzkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,761 Мнения:

Публикувано 10 September 2007 - 09:12 PM

Гледай търсачката - темата е на един пич от варна нещо Хип хоп троп беше
http://www.opelclub-bg.net/forum - форум за истинските опел фенове

#4 Duratec

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,369 Мнения:

Публикувано 10 September 2007 - 09:26 PM

Canon Powershot A550 :wink:

сигурно за 60ти път го предлагам, и си струва.
Don't drive it, slide it

НЕ НА ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА В БЪЛГАРИЯ !!!

#5 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 10 September 2007 - 09:28 PM

хаьхьахьа
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

#6 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 10 September 2007 - 09:34 PM

Canon Powershot A550 :wink:

сигурно за 60ти път го предлагам, и си струва.

Имам впечатления от А530 доста е добър един приятел снима с такъв.Сякаш леко бледо излизат снимките но А550 сигурно е друго нещо.
Аз съм с Панасоник DMC-LZ3 който е почти равен с А550.Панасоника има стабилизация на снимането има 5мегапиксела(за любителско снимане е повече от идеално) 6 оптичен зуум (зуума е внушителен) има 2 години гаранция за разлика от канона.
Ако си купиш хубави батерии към апарата със зарядно ще ти е много добре.От 2 месеца 2-та чифта батерии са зареждани само 2 пъти а хич да не е доста си снимам.
Ако имаш желание мога да ти пратя снимки и от панасоника и от по стария модел на канон.
Надявам се да съм бил полезен.
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

#7 Sitneja

професионален шофьор

• Потребител
  • 509 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 06:40 AM

Скоро си взех Canon A460 и съм доста доволен...Прави доста добри снимки..Zoom-ма не му е много 4х ама на мен ми достатачен...
http://vtuning-bg.net/ Единственния Български Форум посветен на Виртуал Тунинг изкуството.

#8 vesenceto

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 07:59 AM

Хм ако някой си търси А530 да казва:wink:

#9 jelqzkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,761 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 08:20 AM

хаьхьахьа

:wink:
http://www.opelclub-bg.net/forum - форум за истинските опел фенове

#10 velvet_underground

примерен шофьор

• Потребител
  • 312 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 08:31 AM

Canon A460 лично за мен прави кофти снимки. Имам един Кодак, който е на близо 2 години и пак е в същия клас-прави доста по-добри снимки. Единствения плюс на 460 е снимане на тъмно.Кодакът се дъни там. Иначе бих ти препоръчал някой Панасоник, може би и Самсунг. Предубеден съм към последната марка и никога няма да си купя тяхна стока, но скоро гледах снимки от един Самсунг и бяха доста прилични. Най-добре гледай ревюта в интернет, набележи няколко модела и отивай в магазина, правиш снимки и си избираш по твой вкус. За тези пари не очаквай чудо на техниката. Най-вероятно ще щракаш безцелно и ще ползваш АУТО режим
Pretty girls make graves

#11 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 09:22 AM

Canon PowerShot A460 Аз съм с такъв и съм супер доволен и от снимки и от клипчета .....Само ще те посъветвам какъвто и апарат да вземеш взимай с акомулаторни батери да може да си ги зареждаш и да си имаш заредени батери :wink: Аз съм и с 4 такива батери и нямам проблем с тока винаги единия чифт са ми заредени и имам ток да снимам а издържат и бая на снимане :?:
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#12 Huku

рИкиджия

• Потребител
  • 3,693 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 10:05 AM

Аз Имам Samsung Digimax S700
Доволен съм от него, прави хубави снимки и доколкото се иска хубави клипове. Ето това е по новият модел:

Публикувано изображение
-ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
-8.1 МЕГАПИКСЕЛА
-1/1.8" CCD СЕНЗОР
-3X ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ(35-105 MM)
-5X ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ
-2.7" LCD ДИСПЛЕЙ
-МАКРО - 4 СM
-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА MPEG-4 ВИДЕОКЛИП СЪС ЗВУК - 30 FPS
-ФИНКЦИЯ ДИКТОФОН
-ВГРАДЕНА ПАМЕТ-20 MB
-СЛОТ ЗА SD/MMC КАРТИ -( MAX 1GB )
-ЗАХРАНВАНЕ - 2XAA БАТЕРИИ
-ИНТЕРФЕИС-USB 2.0 HS
ЦЕНА: 299 лв. с ДДС

Ето ти и линк: http://www.technomar... ... d=09029089
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#13 Duratec

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,369 Мнения:

Публикувано 11 September 2007 - 12:03 PM

Значи какво ми казаха на мен за Самсунг дигимакс серията - с пластмасови лещи (димек от некви пластмаси правени), а и аз съм снимал със С500 (верно е 5мпкс) ама не говоря само за размер на снимката, а и контраст, зуум и т.н...

На Канон А550 му дават макро 1см !!! Верно от 1см не можеш да снимаш, ама можеш доста по-близко от останалите. Има си 4х опти. и 4х диги зуум, хубави Канон лещи, на тъмно снима много добре ! (за разлика от някои кибер шот на Сони, сравнявал съм в дискотека) Това за батериите си е доста вярно - аз имам 8 чифта и никога не оставам без батерии. И друго си е да хванеш стабилния апарат, а не тес кибритени кутиики.. :wink:
Don't drive it, slide it

НЕ НА ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА В БЪЛГАРИЯ !!!

#14 Marto87

SuziLac

• Модератор
  • 2,031 Мнения:

Публикувано 13 September 2007 - 06:17 AM

Praktica DCZ 7 1
Praktica Luxmedia 7103
Samsung s730
Sony dsc-s650
Samsung s830

Горе доло за тези пари имам този избор само трябва да си избера някой от сичките така като гледам май най добър е Samsung S830
<p>Публикувано изображение</p>

#15 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 13 September 2007 - 06:32 AM

Приятел, всичко това което си дал за пример е за боклука. Самсунг ползват лещи на Шнайдер, което е много добре, но ги ползват само при по-скъпите си модели и дори и те са боклук. Откога Самсунг могат да правят апарати?! Практика....да говорим ли въобще? Само Сони става за нещо. Оптиката му е Карл Цайс, вади хубаво контрастни и наситени цветове, но според много хора това е прекалено изкуствено и от Сони са се престарали. Апарати които си струват са Олимпус, Пентакс, Панасоник, Канон, Никон. Всичко друго, вкл. Кодак е боза. Бягай от марки като Практика, Самсунг, Беко, Касио, HP и тем подобни. Нито имат традиций, нито пък разполагат с някакви технологий. Правят шибани масовки, колкото да се снимаш на масата в кръчмата с брачедите. Тъпото на тва Сони е, че картите са му скъпи и няма кой знае колко големи. Абе никой от тея не струва....съжалявам! Аз не бих дал пари за никой! Провери тоя сайт http://www.photopavilion.com Мисля, че са по-евтини от тоя сайт дето си дал ти.

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.