IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Една инициатива - превод на книгата "Maximum Boost"

• Не можете да пишете в тази тема
235 отговора на тази тема

#226 stefan_speed

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 04 May 2010 - 03:32 PM

еми сигурно е така ама колегата може би иска да се занимава с това , а пък и да не се занимава пак е хубаво нещо може някои друг да се възползва от превода ... де да знам ама ако някои наистина тръгне да прави смисъл да има проект за кола там и да си слага турбота и т.н . ще са му нужни мноого пари освен и знания .. абе де да змам ... няма да споря ... :hehe: .... :hehe: :arrow: :ok: :D :lol2:
<p>Живей така ,че когато умреш и дявола да ти запали свещ!!!<br /> <br /> ПГТЕ \"Хенри Форд\" <br /> хладилна техника <br /> <br /> In Rust we Trust<br /> Rust is not a crime</p>
<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp; Публикувано изображение</p>

#227 C20NET

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,355 Мнения:

Публикувано 09 November 2010 - 02:32 PM

Какво става с книгата?Кои страници са готови?
Лекия атмосферен тунинг е безсмислен.Целта е да го осъзнаеш по най-евтиния начин.

#228 lots_of_PSi

нов шофьор

• Потребител
  • 35 Мнения:

Публикувано 09 December 2010 - 06:40 PM

Ок дайте ми някви страници (към 5-6) и ще ги пратя където кажете ;)

#229 Apostola

професионален шофьор

• Потребител
  • 589 Мнения:

Публикувано 07 April 2011 - 03:23 PM

Какво стана с книгата :ok:
Публикувано изображение

#230 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 07 April 2011 - 03:39 PM

Какво стана с книгата :D

Стана...
някои хора научиха английски :ok:
<p>Лаптопи, таблети, смартфони - <a href=\"http://www.itexperts...texperts.bg</a> - за отстъпки и цени - 0883 45 86 12 .</p>

#231 Apostola

професионален шофьор

• Потребител
  • 589 Мнения:

Публикувано 08 April 2011 - 02:01 PM

То на там вървят нещата :ok:
Публикувано изображение

#232 Daniel_S1

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 24 April 2011 - 07:06 PM

само едно знаЯ че тази книга ще е полезна на мн от нас,и ако искате да се съберем и да инвестираме в превода на една такава книга .Хората които се съберем за финансиране на превода на тази книга си е разпечатваме и я пазим само за нас ,така не се обвързваме абе какво значи това ;и абе научи англииски

#233 Zaho

млад шофьор

• Потребител
  • 72 Мнения:

Публикувано 20 May 2011 - 11:43 AM

КОЛЕГИ СМЯТАМ, ЧЕ БИ БИЛО РЕДНО ПОНЕ ПРЕВЕДЕНИТЕ СТРАНИЦИ ДА СЕ ПУБЛИКУВАТ ОБЩО ДОСТЪПНО ЗА КОЛЕГИТЕ ОТ ФОРУМА :)
Всяка права ДРАГ...
Всеки завои ДРИФТ...

#234 mengineer

опитен шофьор

• Потребител
  • 161 Мнения:

Публикувано 09 April 2012 - 05:01 PM

Аз уча автомобилно инженерство на английски и ще се радвам да помогна. Гледам замряла е темата... Дайте малко инфо какво се случва :)
<p><a title=\"Climamarket\" href=\"http://climamarket.bg\" target=\"_blank\">Климамаркет</a></p>

#235 dabeda

примерен шофьор

• Потребител
  • 449 Мнения:

Публикувано 14 April 2012 - 05:32 PM

колеги дайте и на мене 2-3 странички за превод
PIONEER DEH-7700mp///DLS R6A////DLS 269
Hifonics ZX6000///Hifonics HFi55.4///суб 2Х12" с брутално звучене :D

#236 ufer

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 18 April 2013 - 01:15 PM

Аз мога да помогна при редактирането. Бил съм 10 год. професионален редактор, завършил съм и ДВГ, владея немски и английски на сравнително добро ниво - писмено и говоримо, правил съм и някои преводи, но нямам време да превеждам, защото качественият превод иска както много време, така и много опит с техническата терминология. Освен това на български има много сленг навлязъл от английски и немски и за да е разбираем превода за повече хора, би трябвало доста съгласуване между преводачите и редактора. Мисля, че с горе-долу правилен превод и добро редактиране на български, може да стане полезен наръчник за хора с такива интереси.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.