IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Nissan GTR 2008

• Не можете да пишете в тази тема
2650 отговора на тази тема

#1 mr. Very Fast

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 502 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 09:17 PM

http://www.gtrnissan...otos.en.uk.html

:ok:
A lot faster than you think you are!

#2 spx

спазва правилата

• Потребител
  • 289 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 09:31 PM

Ако Р34 е еталон за сравнение, този новия Р35 е доста грозничък/даже е нещо като недоразумение/. Иначе времената му на Нюрбургринг били по-бързи от на 997 Турбо(въпреки теглото от 1700+ кг) и съм сигурен, че ще е здрава кола, но не мога да преглътна външния му вид

#3 spx

спазва правилата

• Потребител
  • 289 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 09:43 PM

Видео от Нюрбургринг:

#4 BE REAL

изидоро

• Потребител
  • 2,575 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 09:45 PM

Абе не е мноо грозен да ти кажа :ok: има един прост ръб на тавана ама може да се преглътне , иначе като цяло е добре :ok:
ти ако видиш стария сток и незнаеш че има такива качества като кола много ли хубав ти се вижда :ok:

#5 spx

спазва правилата

• Потребител
  • 289 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 09:50 PM

Абе не е мноо грозен да ти кажа :ok: има един прост ръб на тавана ама може да се преглътне , иначе като цяло е добре :ok:
ти ако видиш стария сток и незнаеш че има такива качества като кола много ли хубав ти се вижда :ok:

Р34 ми изглежда много по-изчистен, но иначе наистина този модел никога не е блестял с външния си вид

#6 BE REAL

изидоро

• Потребител
  • 2,575 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 09:58 PM

точно :ok: мен по ми е интересно какво ще е това нещо когато му направят разработка тунингистите :ok: дали двигатела ще държелив като предния дали скоростите ще държат дали ще може да се нагласи като стария :D
иначе те на външен вид все ще намерят как да го направят агресивен дори много по зверски от стария ми се струва :ok:

#7 spx

спазва правилата

• Потребител
  • 289 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 10:12 PM

Времето ще покаже доколко е силно влианието на Рено/Дачия в концерна и дали са ползвали общи части, възли и агрегати

#8 nastyy

млад шофьор

• Потребител
  • 86 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 10:36 PM

Отвътре си е перфектен почти няма ко да пипнеш,за отвън малко тунинг и ше заспи :ok:

#9 ThugLord

професионален шофьор

• Модератор
  • 3,403 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 10:58 PM

Ако Р34 е еталон за сравнение, този новия Р35 е доста грозничък/даже е нещо като недоразумение/. Иначе времената му на Нюрбургринг били по-бързи от на 997 Турбо(въпреки теглото от 1700+ кг) и съм сигурен, че ще е здрава кола, но не мога да преглътна външния му вид

Къде видя да пише Nissan Skyline GT-R???
За съжаление новия Nissan SKYLINE изглежда така ...
http://www.desktopma... ... &size=1024

Представиха официално Nissan GT-R
Преди броени часове Nissan представи официално новия си суперспортен модел GT-R на автосалона в Токио. Автомобилът бе обявен като конкурент на най-бързото Porsche от гамата на 911 - GT2.
Nissan GT-R има изключително агресивен дизайн. Автомобилът е с предноразположен двигател и 4х4 задвижване. Двигателят му е V6 с два турбокомпресора и има максимална мощност 480 конски сили. Очаква се ускорението от 0 до 100 км/ч да става за около 3,5 секунди, а максималната скорост да е над 310 км/ч.
От Nissan обявиха, че GT-R ще е директен конкурент на Porsche 911 GT2, но ще се продава на цената на 911 Carrera.

Стартираха продажбите на новия Nissan Skyline
Nissan Skyline във версията купе вече е на пазара в Япония. През миналата година марката представи седан. Двувратият автомобил на практика е дериват на вече излезлия Infiniti G37. Базовата му цена е 31 600 долара, а за 38 300 можеш да се сдобиеш с добре оборудвана машина. Автомобилът е снабден с познатия 3,7-литров бинзинов двигател (V6) с променливо газоразпределение от последно поколение и 333 к.с., което прави с 25 повече от максималната мощност на седана.
Купето е натъпкано с електроника и най-вече със системи за безопасност. Предният му капак хлътва при сблъсък с пешеходец. Skyline е на линия също с разработената от Nissan система Carwings, която не позволява на шофьора да стартира двигателя, ако е употребил алкохол, а също с камера за задно виждане, авангардна мултимедия с навигация, DVD, Bluetooth, аудиосистема Bose и т.н.
След Япония Skyline ще се появи първо в САЩ, а в началото на 2008 г. го очакваме и в Европа.

#10 spx

спазва правилата

• Потребител
  • 289 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 11:23 PM

Гледай сега - хубаво е че си педант, но гледай поне да е на място - никъде досега в темата, нито аз, нито който и да е друг, не е споменавал думата "Скайлайн", в случая ти я употребяваш първи. Казах Р35, в смисъл, че смятам посочения по-горе от авторта на темата Нисан за директен наследник на Р34, а не това смешното дамско купе, което ти си дал на снимка. Както и да е, ясно е, че кашата с имената няма да се отрази добре на имиджа на модела

#11 ThugLord

професионален шофьор

• Модератор
  • 3,403 Мнения:

Публикувано 24 October 2007 - 11:41 PM

Гледай сега - хубаво е че си педант, но гледай поне да е на място - никъде досега в темата, нито аз, нито който и да е друг, не е споменавал думата "Скайлайн", в случая ти я употребяваш първи. Казах Р35, в смисъл, че смятам посочения по-горе от авторта на темата Нисан за директен наследник на Р34, а не това смешното дамско купе, което ти си дал на снимка. Както и да е, ясно е, че кашата с имената няма да се отрази добре на имиджа на модела

Да прав си тук и аз съм сгрешил...
Но GT-R мисля че не е със заводски индекс R35...
Но пък видях че новия Skyline е V35 :ok:

#12 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 25 October 2007 - 01:04 AM

Хубава колица са спретнали пак от Нисан, но много ме съмнява в заводско състояние да е по-бърза от 997 GT2 на пистата (новото GT2 направи най-добро време на Ринга за кола под 600,000 евро (сещате се коя е най-бързата сигурно)) :ok: От 997 Турбо е по-бърза, явно (поне според на някой си времената), но да не забравяме кога излезе Турбо 997 и кога излиза това нещо :ok: Иначе на дизайн отпред е ужасна, отзад е много хубава :D Демек странен дизайн :ok: А и този ли ще го правят само с десен волан?
Публикувано изображение

#13 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 25 October 2007 - 05:42 AM

http://www.gtrnissan.com/photos.en.uk.html

:ok:

Кога ще го видим на божурище и как ще му обърнеш волана? :ok:

ПП Каква турбина си избрал и пак ли ще е с Мотек? :ok:

#14 qvkata

примерен шофьор

• Потребител
  • 450 Мнения:

Публикувано 25 October 2007 - 06:01 AM

Абе Велко,абе дете.Кво ми ги фалиш порше ле.Порше още от първата им кола са почти еднакви всички до сега по форма.Да не говорим че и кайена и той много мяза на тях.Порше е като "фолк"сваген.Същия х*й.Айде стига в сяко мнение си писал че поршето най-великата.Аре беги си играеш с пясъка да праиш кофички

#15 Bloodnoon

спазва правилата

• Потребител
  • 211 Мнения:

Публикувано 25 October 2007 - 06:09 AM

Ето един примерен, засега само Виртуален тунинг на новото отроче, който ме остави ей така :ok: :ok: , може би само малко по-малко лепенки да имаше и е перфектна, дано и на вас да ви хареса и някой да се навие да го направи. Та ето я и снимката - http://jonsibal.com/... ... oto?full=1

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.