IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Nissan GTR 2008

• Не можете да пишете в тази тема
2650 отговора на тази тема

#2641 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 15 November 2010 - 07:29 PM

1.24 же :idea: :wink: и бая задържа около 1.2 :wink: Само дето тая кола развива около 100 на 1-ва? Или не е така?

На втора също прескочи 1 же... ми това се води много добре за "нормална" кола...
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#2642 PARADOX_sf

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 702 Мнения:

Публикувано 21 November 2010 - 02:14 PM

От подобен тип коли най-икономично е 599... :D

А иначе по логиката на Тошо и някои други агенти, най-яката спортна кола е Ауди ТТ 2.0ТДИ С лайн. Има яката визия на ТТ според някои от потребителите у форума, харчи малко и съответно не върви. А с помоща на С пакета може да гледате кисело от вътре пък и с тая мощност предното няя ви праи впечатление :roll:
Така че извода е: Не ви трябва ГТР, 911, кайаман, вайпъри и курветки, а Ауди ТТ 2.0 ТДИ 8)

П.С. Имам един въпрос на, който имам имам някакви предположения, но предпочитам да получа отговор от хора имащи подбни автомобили. Колко струва пълното периодично сервизно обслужване на ГТР, 911 турбо и на ево 10? :kiss3:

Днес ми е късметлийски ден тук :) ...това е втората тема която отварям за днес и откривам още един доказан олигофрен на форума :D ...и той се опитва да припомни за себе си с тролене и глупав опит за демонстрация на нещо си :lol: ...Парадоксчо - темата е относително сериозна, в нея има относително разбирателство и нивото на общуване тук няма как да ти бъде понятно 8) ...хайде бягай да си играеш някъде другаде - от години вече не си интересен :D

Олигофрен е на майка ти сина :D
А ти си относително тъп за каквато и да е било тема, поради ограничения в мозъчния ти потенциал. :D
Поздрави

#2643 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 21 November 2010 - 09:29 PM

От подобен тип коли най-икономично е 599... :D

А иначе по логиката на Тошо и някои други агенти, най-яката спортна кола е Ауди ТТ 2.0ТДИ С лайн. Има яката визия на ТТ според някои от потребителите у форума, харчи малко и съответно не върви. А с помоща на С пакета може да гледате кисело от вътре пък и с тая мощност предното няя ви праи впечатление :roll:
Така че извода е: Не ви трябва ГТР, 911, кайаман, вайпъри и курветки, а Ауди ТТ 2.0 ТДИ 8)

П.С. Имам един въпрос на, който имам имам някакви предположения, но предпочитам да получа отговор от хора имащи подбни автомобили. Колко струва пълното периодично сервизно обслужване на ГТР, 911 турбо и на ево 10? :kiss3:

Днес ми е късметлийски ден тук :) ...това е втората тема която отварям за днес и откривам още един доказан олигофрен на форума :lol: ...и той се опитва да припомни за себе си с тролене и глупав опит за демонстрация на нещо си :lol: ...Парадоксчо - темата е относително сериозна, в нея има относително разбирателство и нивото на общуване тук няма как да ти бъде понятно 8) ...хайде бягай да си играеш някъде другаде - от години вече не си интересен :D

Олигофрен е на майка ти сина :lol:
А ти си относително тъп за каквато и да е било тема, поради ограничения в мозъчния ти потенциал. :)
Поздрави

не си забавен :) ... Явно истина казва Тошко - с идиотско-олигофренското си поведение се опитваш да стимулираш виртуален адреналин и с това компенсираш липсата си на значимост в реалният живот :( Тошко всъщност не каза точно това - ама ти го правиш :D той (Тошко и с други думи) каза, че така си самодоставяш удоволствие :? :lol: ...знаеш ли - нормално е да се възбуждаш от ЖЕНИ 8) ...в предизвикването на глупави (като теб самият) спорове - няма нищо еротично :D ...това е болест :D ... и е толкова показателно за олигофренията ти - колкото е и содомисткият ти намек в "поздравите" (за твое инфо - там еротиката също липсва) :D ...
Новините са ДВЕ:
1 – Твоето не се лекува :lol: ....
2 - Дори да се лекува - това ми е интересно точно толкова, колкото и ти самият (разбирай - никак извън забавната част, когато искам да си уплътня времето и да се присмея НЕПРИКРИТО на напъните ти)... вече даже не можеш и да подразниш - толкова си "употребен" и "изтъркан" :lol: ...
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#2644 PARADOX_sf

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 702 Мнения:

Публикувано 16 December 2010 - 10:20 PM

За значимост и незначимост определено не си ти човека, който ще дава оценки.
Чиче дърто, дори да предположиме, че е така, то аз съм млад и за мен има поне има надежда, докато за теб такава няма :kiss3:
Относно адреналина... ми то твоето мнение е написано във форум наречен тунинг.бг от човек - визирам теб, който няма представа какво е двг и какво има в него. :ok:

#2645 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 17 December 2010 - 01:06 AM

Чиче дърто, дори да предположиме, че е така, то аз съм млад и за мен има поне има надежда, докато за теб такава няма :D
Относно адреналина... ми то твоето мнение е написано във форум наречен тунинг.бг от човек - визирам теб, който няма представа какво е двг и какво има в него. :)

ти к'во си пушил :? ? и май не си разбрал какво ти написах? ...заглавието на форума можеш да го цитираш - но не и осмислиш :!: ...споменах ли че нито си интересен, нито някой някога тук те е взимал на сериозно :D ...от 6 години всички ти казват че не си млад - а че си глупав :roll: а аз се опитах да ти го обясня за последно и в последното си мнение, но понеже глупостта ти е истина - няма как да го разбереш :ok: ... Тук не пишем нищо за Хонди... нито избиваме комплекси - тук споделяме мнения, опит и знания :kiss3: ...кво ли ти обяснявам като няма да разбереш :P
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#2646 PARADOX_sf

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 702 Мнения:

Публикувано 17 December 2010 - 09:48 PM

Чиче дърто, дори да предположиме, че е така, то аз съм млад и за мен има поне има надежда, докато за теб такава няма :D
Относно адреналина... ми то твоето мнение е написано във форум наречен тунинг.бг от човек - визирам теб, който няма представа какво е двг и какво има в него. :)

ти к'во си пушил :? ? и май не си разбрал какво ти написах? ...заглавието на форума можеш да го цитираш - но не и осмислиш :!: ...споменах ли че нито си интересен, нито някой някога тук те е взимал на сериозно :D ...от 6 години всички ти казват че не си млад - а че си глупав :roll: а аз се опитах да ти го обясня за последно и в последното си мнение, но понеже глупостта ти е истина - няма как да го разбереш :ok: ... Тук не пишем нищо за Хонди... нито избиваме комплекси - тук споделяме мнения, опит и знания :kiss3: ...кво ли ти обяснявам като няма да разбереш :P

Аз не пуша, но ти със сигурност си изпушил.
Относно заглавието ми прилича на лафа: "Крадеца вика - дръжте крадеца!"
Глупак можеш да наричаш всяка сутрин образа ти в огледалото.
Хондите ги споменаваш ти в тази тема и пак иде реч за горния лаф с крадеца.
За комплекси със сигурност избиваш чиче, а относно опит и знания... опитът е нещо относително, но знания със сигурност нямаш ;)
Обори ме сега с факти, а не с лъжи мазен интригант такъв.

#2647 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 18 December 2010 - 07:20 PM

Аз не пуша, но ти със сигурност си изпушил.
Относно заглавието ми прилича на лафа: "Крадеца вика - дръжте крадеца!"
Глупак можеш да наричаш всяка сутрин образа ти в огледалото.
Хондите ги споменаваш ти в тази тема и пак иде реч за горния лаф с крадеца.
За комплекси със сигурност избиваш чиче, а относно опит и знания... опитът е нещо относително, но знания със сигурност нямаш :D
Обори ме сега с факти, а не с лъжи мазен интригант такъв.

Парадоксчо - ти от мнооооого отдавна не ставаш дори за подигрвки ;) .... и не се ласкай - никой не гори от желание да ти доказва нещо(с риск да се повторя - такава е ситуацията повече от ШЕСТ години, или казано другояче - от както си в този форум). Най лесната справка ВСЕКИ може да си направи разглеждайки мненията ти :ok:
П.П - Става ли ти хубаво като повтаряш "чиче" :roll: ...не че ме интересува много - но наистина се опитай малко да обърнеш внимание и на себе си (имам предвид автотренинг и самообучение) :!: ...можеш сам да опиташ номера с огледалото който ми предложи - но не си посягай, защото няма да има самовъзпитателен ефект... ако все пак си посегнеш - тогава шанса наистина да ти обърне внимание някое момиче ще се превърне от нищожен в съвсем отрицателен :)
П.П 2 - Спри да сереш вече ако нямаш какво да кажеш по темата просто си трай - безсмислено е да се напъваш защото никой дори няма да ти се разсърди, нито ще ти отговаря за в бъдеще :kiss3: ....

До модератор - аз се извинявам заради глупаво предизвиканото поддържане на "офтопика" с въпросТният социопат :P ...нека бъдат зачистени и всички мои излишни мнения извън темата тук :? Официално заявявам че спама от моя страна е приключен :D
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#2648 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 20 December 2010 - 05:10 PM

Преставате и двамата , не ви отива :arrow: ...

#2649 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 21 December 2010 - 02:30 PM

:) :x :? :)
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#2650 rpunto

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 3,451 Мнения:

Публикувано 12 May 2011 - 05:51 PM

http://www.vbox7.com/play:3b03ffc7 :)
Амбицията е последното убежище на неудачника
Една атомна бомба е достатъчна да ти развали деня...

#2651 Ivalcho

примерен шофьор

• Потребител
  • 318 Мнения:

Публикувано 12 May 2011 - 06:30 PM

http://www.vbox7.com/play:3b03ffc7 :)

Вижте какво става от 9:55 до 11:45 - това е причината, поради която Поршето губи (намалил е скоростта нарочно, заради пушека от ГТР-а) :)

След това гледайте от 39:35 до края и ще разберете кой печели мероприятието :)

А най-добре е да изгледате целия клип, заслужава си :)
Публикувано изображение

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.