IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Nissan GTR 2008

• Не можете да пишете в тази тема
2650 отговора на тази тема

#1036 landikar

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,768 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 10:38 AM

Твоята кола и тя като сички субарИта 2.5 е пълен леш не ми разправяи сега как не си пипнал мотора само, тои ко не поне два пъти да си го разсичал до сега па на!!!

Да, имам манияшки строкър кит.Цепих 5 пъти мотора и се видях в чудо и си сложих супер кованяци.Не можа ли малко да замълчиш кво толкова съм ти направил да ме издаваш кат клюкарка..... :giggle: :lol2:

КОй каза че не съм те виждал и ти верно ли си повярва че си неква супер сила ??? Каде не съм идвал и дали съм идвал ти съвсем не си човека дет ше определи капиш ??? Ти поне голям разбирач по автомобилите си ( имам спомен до преди 2-3 годинки как гледаше кът наакан кът си говорехме за бегачки ) ся голеееем разбирач стана изведнъж та и зарад тва си купи такава маниакална кола дет нищо не стаа от мотора и специално, ае бегаи да си играеш стига се превъзбужда с тоя кукошарник 2.5 :lol_: :lol_: :ok:

Аве Филе ти верно не си мно добре май.Ай няма смисъл повече остаям те на мира вече . :?
Паааазиииии!!!..:D
Публикувано изображение

#1037 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 12:19 PM

Коя тая мира бе??? :lol2: :lol_: :lol_:
Даи я на сам !!! :giggle:
Семка 1500+ Dring Team

С пожелания за още по-бърза кола и още по-мръсна уста :lol:

Публикувано изображение "DEVIDE ET IMPERA"
CAPO DI TUTTI CAPPI

#1038 BE REAL

изидоро

• Потребител
  • 2,575 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 12:33 PM

И те за живели щасливо :giggle:
"My style is IMPETUOUS , My defence is IMPRЕGNABLE , I'm just FEROCIOUS "

#1039 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 12:45 PM

гейска история брат, за пореден път става ясно, че тука един скандал кат хората не може да стане :lol2:

#1040 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 12:46 PM

гейска история брат, за пореден път става ясно, че тука един скандал кат хората не може да стане :lol_:

Къдрав траи е щи изправа къдриците!!!

Деба неона ти насран :lol2:
Семка 1500+ Dring Team

CAPO DI TUTTI CAPPI

#1041 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 12:48 PM

гейска история брат, за пореден път става ясно, че тука един скандал кат хората не може да стане :lol_:

Къдрав траи е щи изправа къдриците!!!

Деба неона ти насран :lol2:

ша ми изправиш чурката :lol_:

#1042 landikar

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,768 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 01:02 PM

Ми не трябва да се караме със зрителите нали тъй е правилно :lol2:
Паааазиииии!!!..:D
Публикувано изображение

#1043 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 01:43 PM

Ми не трябва да се караме със зрителите нали тъй е правилно :lol2:

Правилно е заблудените СЕКТАНТИ да посетят лечебно заведение....
Семка 1500+ Dring Team

CAPO DI TUTTI CAPPI

#1044 steve_34

опитен шофьор

• Потребител
  • 199 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 02:54 PM

Опаа
:shock: http://dnes.dir.bg/2...ews2613956.html

... Не задавай въпроси... - да се правиш на мъж и по-точно на Бойко Борисов не е евтино! То на самият него не му излиза евтино па камо ли на теб :lol:

#1045 BE REAL

изидоро

• Потребител
  • 2,575 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 03:56 PM

Ся кои беше ти вземаш участие в темата вее хуьо , кои го реши тва клуб в германия ли :shock: :doh: страшно обективно мнение е тва евала :|
добре се намесваш иначе тамън като затихват страстите , а ти ква кола караш :roll:

#1046 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 04:37 PM

Първо трябва да се знае едно НЕЩО - МЕРЦЕДЕС Е НАЙ-ХУБАВАТА КОЛА!

Какво е Мерцедес? - Бензинов двигател с поне 6 цилиндъра за Е клас и поне 8 за Ес клас! - Други мерцедеси няма! - Другото со таксита и семейни седани произведени от Даймлер АГ : )
Като си купиш 4 цилиндров дизел от най-отрепаната серия на Е класата или Ц класата естествено че ще патиш.

Като се набуташ за въздушно окачване - освен че брои павета се и чупи!

Мерцедес винаги е най-мощен и най-бърз - ВИНАГИ! В нито един период от войната насам БМВ не са имали по-силни коли или по-пъргави! Проверете в интернет!

Всички останали коли се делят на японски, германски, американски и френски!

Японските са най-здрави!

Американските са най-атрактивни (все още има страст)!

Немските са най-скъпи и най-трошливи, но и най-високо технологични!

Френските са за хората на които не им стигат акъл или пари за да си купят от другите... : )))

В Англия и Италия не правят коли а произведения на инженерното изкуство, които практически не се конкурират за масовият пазар - английските са по-умно направени, а италианските по безумно :shock:))

Фиат по някаква случайност се прави в Италия... Всъщност би трябвало да е френска марка : )))
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#1047 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 04:52 PM

Аве подмазвач кво подви опашката.Кво имаш против 2.5 мотора?То кво ли пък и за да имаш поне нещо да разбираше.
По моята кола ли си вадиш заключения?Колата ми е на 40000км вече и мотора е здрав с оригиналните бутала и всичко останало.Сменени са две гарнитури.Имам скъсани няколко чифта гуми ( към 10 някъде ), и малко козметични повреди.Не съм го карал ( т.е. не си ме виждал) щото никога не си идвал където се движат истинските коли,а именно на пистата.Кво му е строшено та не разбрах....

Хах ае ти съвсем мръдна ли кво ти стана??? Подвил опашката кой бе за какво говориш ????
Твоята кола и тя като сички субарИта 2.5 е пълен леш не ми разправяи сега как не си пипнал мотора само, тои ко не поне два пъти да си го разсичал до сега па на!!! И на тва цялото му лаино отгоре доливаш масло ше каиш че караш жигула 71-година!!! 40000 км. много ли са бе заблуден??? КОй каза че не съм те виждал и ти верно ли си повярва че си неква супер сила ??? Каде не съм идвал и дали съм идвал ти съвсем не си човека дет ше определи капиш ??? Ти поне голям разбирач по автомобилите си ( имам спомен до преди 2-3 годинки как гледаше кът наакан кът си говорехме за бегачки ) ся голеееем разбирач стана изведнъж та и зарад тва си купи такава маниакална кола дет нищо не стаа от мотора и специално, ае бегаи да си играеш стига се превъзбужда с тоя кукошарник 2.5 :| :?: :?:

КАПИШ? - Какво да му капе?

Това е моя реплика! :roll:

Освен това не само Лъчо ами и ти и всички останали тук нищо не разбирате от коли!

Диб че има магазини и сервизи щото иначе щяхте да сте потребители на форум за велосипедно дело :?:

Здравите коли харчат масло!

Като има добро налягане, главата е удавена в масло, буталата са добре окъпани, а хонинга си е още на мястото и двигателя не се опитва да блокира всеки път като покараш с над 200 10 минути естествено че ще харчи масло!

Като ти се лъснат буталцата и нема маслен клин и сегментите изблизват всичко естествено, че като се трие метал в метал масло няма да остава в горивната камера :shock:

И като е умрело от гъдел с пробито гърне и "спортен" филтър и покрай клапаните не излиза кой знае какво...

А най-лошото е като хем харчи масло хем си допълва картера с бензин :doh:

#1048 BE REAL

изидоро

• Потребител
  • 2,575 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 05:19 PM

А беше страхотно преди да се появиш с чичкенското си мнение за мерцедес и всички останали :roll:
И да те питам от къде натрупа тоя опит след като си на 25 :shock:

#1049 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 06:12 PM

А беше страхотно преди да се появиш с чичкенското си мнение за мерцедес и всички останали :|
И да те питам от къде натрупа тоя опит след като си на 25 :doh:

Нали не мислиш, че възрастта 25 е лоша?

Определено Мерцедес с няколко двръх високо технологични решения си вкараха авто гол напоследък...

Но това е цената да си №1 аз самия не съм луд фен на Мерцедес и с голямо неудоволствие отчитам съответните факти - че във всеки клас Мерцедесите имат най-мощните мотори!

Замисли се! Мерцедес има 6.0 двигател с по-голяма литрова мощност от Ферари Енцо :shock: - отвратително е дори да си го помислиш :?:

Където да ги пипнеш винаги вадят най-мощните мотори :?:

Окачването е меко казано здраво, а купетата са изключително дълговечни!

Колата се състои от двигател, трансмисия, окачване и купе - е те това им е най-здравото, най-модерно и най-силно!

Освен W123 с изгнили прагове (то даже няма прагове по начало) и някой 35-40 годишен W115/114 аз мерцедес с омекнало от дупките купе така и не видях :roll: - дори тъпата Ц класа е по-корава от кашкавалените БМВ-та, а за сучещите се японки да не говорим!

А за опита - ми явно го трупам по-бързо знам ли :?:

#1050 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 01 February 2008 - 06:49 PM

За кутията на евото съм чувал различни неща , обаче е факт че няколко еволюшъна купени от Бг. излязоха с проблем в кутиите , например изключване на предавка , един мои приятел си купи ево8 чисто ново и първата му изключваше :?: Много гадно нещо особенно когато си купиш чисто нова кола , след това му го оправиха но тва са кофти ядове , е Макавели с сивото ево8 имаше същия проблем само че с 5-та знам и за други 8-ци купени от Бг :?: За 9-ките не съм чувал за подобен проблем :?:
Бачи не му мисли много :roll: вземай и лятото ще правим състезание Япония с/у Германия по класове и ще ми е жал да та опукам ако си някои немски кенеф :doh: Бат геш щял да се пуска с оня кошник мицуто от към немските педераси :|

п.п Пропуснах да напиша че ако трябваше аз да си купувам такава кола тва с изключването на ск. щеше да ми е най-малката пречка да купя колата :?: така че Бачи успех :?:

За състезанията няма проблем, с репатрак съм, мога и с него се пусна в краен случай :!: Иначе, да, за гонки особенно с Лъчката само с немската тоалетна, защото е паметник и ще го водя да направим панахида ,докато гледа простира на задния капак :shock:
Иначе си прав......Това със скоростите не е приятно, но на теб ти е отлично ясно, че човек като си набележи нещо не се спира пред нищо :!: Аз мога даже да го докажа с форда, дето след 35К. лева мина уникалните 700 километра, от които 300 на много газ и се тотализира всичко :?: И пак го съживявам с поредната финансова инжекция.......... Повече дебели пари се надявам да не давам по него, но ще онклоня трафика им към сиво, или синьо Ево със задължителните БЕЛИ джанти, други няма да види :!:
Тошката-Но златното правило е - не ходи с балканчето си по-далеч от колкото ти се иска да го буташ

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.