IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Цялостно боядисване на кола?

• Не можете да пишете в тази тема
58 отговора на тази тема

#46 D15Z6

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 05 August 2008 - 08:28 PM

Хора какви са тия глупости 700 лева за боя :D
На мене само материалите са ми 700 лева
Като казвате че ви е излезнало 700 лева кажете и боята каква е
защото има разлика от боя до боя и начина по който се нанася
с това боядисване за 700 лева след 2 години пак сте за боя най вероятно

#47 checho9

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 18 June 2009 - 05:49 AM

в Смолян цената на елемент варира от 170 до 250 лв,зависи от елемента,боята,лака .цената може да бъде и по висока ако елемента е ударен и иска повече подготовка

#48 nqkoisitam

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 18 October 2009 - 04:12 PM

Добре де, прочетох всички мнения и само останах объркан, затова ще питам нещо точно определено.
Колата ми е Опел Астра 97 година. Седан, не така наречените полицвйски Астри. Отстрани по дължина има драскотини от двете страни, нищо сериозно, само на едно място вратата е леко вдлъбната.
Колко ще ми струва цялостно боядисване с една съвсем обикновена бяла боя?
Броните между другото са черни, пластмасови.
Искам просто една приблизителна цена, не отговори от сорта на от 300 до 5000 кинта. Проблема ми е, че живея в чужбина и се прибирам за няколко дни в Бг, така че нямам как да потърся сам и да се информирам.
Между другото някой спомена 20 дни за боядисване...какви са тези космичеси времена.... Тук боядисването, вярно, е доста по- скъпо, но кола се боядисва за 2/3 дни...

#49 milen_stz

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 17 March 2010 - 09:34 PM

Интересувам се в моменента колко пари ще ми излезне цялостно препбоядисване защото гледам че темата е много стара от няколко години интересувам се защото колата ми е червена и съм решил да я пребоядисам черна колата е Ауди А3 ако някой знае долу горе цена да сподели ако има значение и града от стара загора съм :)
AUDI POWER™ ;)

#50 memo122

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 22 March 2010 - 09:24 PM

Здравете казвам се Младен Жеков занимавам се с цялостно и частично пребоядисване, съживяване на счупени пласмаси, брони на всички пътнопревозни средства, каски иззобщо на всичко допиращо се до боя, лаисни и красив външен вид. Кърпене на автомобили, смяна на гърнета и поставяне на ремус. За цялостно пребоядисване взимам от 600лв с материалите ако е металик и няма за китосване при кърпене според работата

За начало в известяването си работя на ниски цени сравнение с конкуренцията си с цел да чуят повече хора за мен.

ЗА КОНТАКТИ : 0886 024 610

Също с това баща ми е специалист по заваряване на всички метали като - Джанти, картери, блокове, тръбопроводи, и изработване на метални конструкции.

Благодаря. :ok:

#51 Diabolic Angel

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 02 July 2010 - 07:30 AM

А къде се ситуираш? :D Важно е да се знае..
Motorsport isn't in our blood. It's our DNA.

#52 Schnitzer40

опитен шофьор

• Потребител
  • 155 Мнения:

Публикувано 21 March 2011 - 02:13 AM

Кърпене на автомобили, смяна на гърнета и поставяне на ремус.

С какво е по различно "поставянето" на ремус от това на суперспринт да кажем ? :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп !

#53 JohnnieDep

нов шофьор

• Facebook users
  • 18 Мнения:

Публикувано 05 December 2012 - 04:57 PM

Някои може ли да ми каже колко лева ще ми излезе цялостно пребоядисване на бмв е34 с сив мат

#54 borkov1

опитен шофьор

• Потребител
  • 109 Мнения:

Публикувано 04 September 2013 - 02:06 PM

Цена за пребоядисване на Ауди 80 Б3? :)

#55 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 05 September 2013 - 07:28 AM

Добре бе, вие чакате направо да ви кажат цена за боядисване на колите... Темата да беше обява от някоя бояджийница дето си предлага услугите ОК, ама... навсякъде са различните цените и нема как, който и да било от форума да ви каже колко ще ви струва.......
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

Браво фен препоръчвам ти херца брат ми с една 15ка правеше чудеса

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#56 alexcivic

нов шофьор

• Потребител
  • 31 Мнения:

Публикувано 05 September 2013 - 11:48 AM

Аз мога да ти кажа приблизителни цени,защото работя в голям бояджийски сервиз в Пловдив 150лв-200лв. на детайл приблизително ако е само за боя,но ако има и тенекиджийска намеса тогава цената скача така че си направи сметката сам 4-врата кола има 11детайла+2брони=13детайла в пари смятай
2/3-врата кола 9-детайла+2брони=11 детайла пак калкулирай :)
Но за точна цена се пресмята на място всичко е до зависи в какво състояние е колата и какво се разбереш с шефа.
<p>Продавам или заменям Pioneer deh-4200sd</p>

#57 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,631 Мнения:

Публикувано 05 September 2013 - 01:31 PM

Аз мога да ти кажа приблизителни цени,защото работя в голям бояджийски сервиз в Пловдив 150лв-200лв. на детайл приблизително ако е само за боя,но ако има и тенекиджийска намеса тогава цената скача така че си направи сметката сам 4-врата кола има 11детайла+2брони=13детайла в пари смятай 2/3-врата кола 9-детайла+2брони=11 детайла пак калкулирай :) Но за точна цена се пресмята на място всичко е до зависи в какво състояние е колата и какво се разбереш с шефа.

Колега, аз кабриото го боядисах за 1200 лв. - 10 детайла. То по-точно го пребоядисах, защото не е сменян цвета. Само дето никой не се наема да ми боядиса гюрука - искам да е бял. При вас тая работа правите ли я?

#58 borkov1

опитен шофьор

• Потребител
  • 109 Мнения:

Публикувано 05 September 2013 - 01:43 PM

Добре бе, вие чакате направо да ви кажат цена за боядисване на колите... Темата да беше обява от някоя бояджийница дето си предлага услугите ОК, ама... навсякъде са различните цените и нема как, който и да било от форума да ви каже колко ще ви струва.......

Аз не искам цена до стотинка,а ориентировъчно.. То е пределно ясно,че всеки си е с различни цени,но все пак като цяло са едни и същи цените - +-20 лв.. Просто искам да разбера д/г как вървят цените,нищо повече(както е дал пример alexcivic. :)

Този пост е редактиран от borkov1: 05 September 2013 - 01:44 PM

#59 werz

нов шофьор

• Потребител
  • 35 Мнения:

Публикувано 06 September 2013 - 01:43 PM

Има боядисване и боядисване.Средно качество с хубави материали излиза 1500-1800 говорим за забележки при сериозно вглеждане.Има и цени 3000,ама там всяка точка сваля от цената,едно е да искаш друго да можеш

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.