IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Селски тунинг

• Заключена тема Тази тема е заключена
-1 отговор на тази тема

#1 Parkinson

професионален шофьор

• Потребител
  • 739 Мнения:

Публикувано 01 July 2003 - 07:25 PM

Днес да ви кажа какво видях.Приближавам се аз към един Голф2(и аз карам такава бричка) изотзад и скивам много кефещи задни светлини :roll: Едни такива се белеят от далеч, викам си кво ли ще да е това космическото нещо :lol: И като се приближих какво да видя :mrgreen: Най обикновени задни стоп светлини ама облепени с мрежа за комари :shock: :lol: :lol: Направо се ступисах :lol: Как може така да се гаврят с колите си тези хора незнам.А ако случайно някой е виждал подобни глупости от този сорт моля да ги сподели с нас за да се посмеем и ние :evil:
'Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.'

#2 Guest__*

• Гости

Публикувано 01 July 2003 - 09:48 PM

На мен най-селски ми изглеждат сините(или червени) пръскалки на чистачките....много са ми смешни... :mrgreen:

#3 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 01 July 2003 - 10:09 PM

Скоро един познат ми разказа за някав смешко с опел вектра на задния капак на която е написал с лак за нокти съвсем не добре следното: 3000 ti :mrgreen:
Или пък също съм виждал лада 1500S на която някав и беше сложил емблемата на Ауди. Или Камаз с емблема Мерцедес :shock: :roll: ........хората тва го разбират като някакъв вид тунинг ама щом така им е добре нека го правят кво толко :lol:

#4 Trooper

нов шофьор

• Потребител
  • 21 Мнения:

Публикувано 01 July 2003 - 10:20 PM

Тук в Ботевград па има един Москвич , собсвяника на който явно се е опитал да направи нещо кото спойлери , само дето са от обикновенна ламарина , супер ръбести са , и отпред си е сложил незнам от каде намерена емблема на Порше, а на предното стъкло си е окачи CD-R-ки , незнайно защо мислещ си че това е яко гъзария. + това секи пат като мине некаде покрай мене от "колата" кънти няква тъпа чалга !!! :lol: типичен пример за селски тунинг според мен :mrgreen: :shock: :roll:
You Is Dead !!!

#5 Batzoro

спазва правилата

• Потребител
  • 275 Мнения:

Публикувано 02 July 2003 - 07:27 AM

хахахахахаха
А и тираджийте като сложат някой тас отпред на предната решетка :mrgreen:

#6 Turbalan

нов шофьор

• Потребител
  • 15 Мнения:

Публикувано 03 July 2003 - 11:14 AM

на предното стъкло си е окачи CD-R-ки , незнайно защо мислещ си че това е яко гъзария.

Ще те открехна: Има такова поверие, че CD-то обърква радиовълните насреща, тъй че "твоят" фен на Москвич си мисли, че има антирадар. Питайте, който си е закачил, да ви обяснят :mrgreen: :shock: :lol:
Аз пък често виждам един Москвич 408И (не е инжекция ; )) с много оптичен тунинг по него (дворен дизайн) и с големи надписи MOSKVYTH отстрани.
Иначе - реснички, китеници вътре... изкуствени цветя... пичеловка :lol: :roll: :evil:

#7 Trooper

нов шофьор

• Потребител
  • 21 Мнения:

Публикувано 04 July 2003 - 06:36 AM

Хахаха Turbalan , за това не бях се сетил , сега като се замислих , може да си прав.И ми е интересно що тогава тая технология Stealt не земат да спрат да се занимава с нея и да дават луди пари , ми не земат да сложат на самолетите по един диск отпред и сичко и ОК :mrgreen: :shock: :lol: :lol: :roll: :evil: :lol:.
Между другото днес видех най яката Калибра :lol: немаша ние едно парче ламарина по нея , само основното скеле , и на сичкото отгоре се движеше :(
You Is Dead !!!

#8 Parkinson

професионален шофьор

• Потребител
  • 739 Мнения:

Публикувано 04 July 2003 - 06:36 PM

Ха Ха :D Вие тва за Си Ди тата него ли знаехте бе :D Дори ченгетата бяха повярвали че вършат неква работа и като спрат некой му конфискуваха дисковете(окачените естествено).Един приятел(баща му е полицай)си събра доста внушителна колекция :D
'Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.'

#9 iavor

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,156 Мнения:

Публикувано 17 July 2003 - 05:10 PM

az puk vidqh edin kadett kapka sedan s nqkuv korniz otzad sigorno minava za antikrilo
:D

#10 bolid

нов шофьор

• Потребител
  • 38 Мнения:

Публикувано 31 July 2003 - 06:48 AM

За мен примери за селски тунинг са:
- Потъмняване на стъклата на фаровете и пътепоказателите с черна боя или бронз. Това не дава никакви предимства, напротив увеличава риска от ПТП. Потъмняване се прави фабрично на стъклата поляризатори на фаровете и то до определена степен. Примери:
Renault 19, Megane, Ford Sierra след 1993.
The Glorious Winner!
(3.0l, naturall aspirated V10, 19500 min -1, 960 PH, 7 speed sequential gear box-electoro- hidraulic contorol + clutch, Vmax-400km/h, 0-100km/h - 2,1s; 0-200km/h - 5,8s; 0-300km/h
- 13,7s; 0-400km/h- 27s; 400-0km/h- 5,7s)

#11 iavor

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,156 Мнения:

Публикувано 06 August 2003 - 10:19 AM

zajaliqvam 4e neam kirilica ama Dark man kaza 4e 6e vgradi 8) Ta da vi razkazvam kvo videh dneska na put kam CUM.Videh edno BMWE30 koeto poprincip e hubava kola ta na predniq kapak ima6e "otvor"za turbo i vazduhozabornik za nego napraen ot lamarina,boidisan i zahvanat s popnitove :shock: :shock: :!: :D :? .Otzad ima6e nikvo "antikrilo",koeto si be6e bagajnik(ot tiq det gi slagat na moskvi4ite) 8) :? 8) :? i na pokriva pak bagajnik oba4e napraen ot kornizi.Pak otpred pak ot lamarina be6e napraena prestilka s dva otvora v sredata 8) 8) :? 8) kajete kak vi se vidi tva BMW na mene mi be6e ei taka za nego :puke: a sega e ei taka :shock:

#12 Guest__*

• Гости

Публикувано 06 August 2003 - 09:04 PM

zajaliqvam 4e neam kirilica ama Dark man kaza 4e 6e vgradi :shock:

Има кирилица :shock:
Но не излиза на всяка страница(понеже е досадно),а само на страниците,на които се налага да пишете.....малко по-нагоре вдясно е :shock:

#13 M_TYPE

опитен шофьор

• Потребител
  • 102 Мнения:

Публикувано 09 August 2003 - 08:26 PM

оф ами ние тука в Габрово имаме един с Москвич 12-так (кармъзъ)хахаха :? :D със затамнени джамове и натях пишеше кръвната група на собственика,а на вратите"Росен Н. Иванов"и БГ трибагреника :? 8) :? а със изолирбан на предния капак пише MICHELIN супер стерео NOVA от битака 8) 8) със същите говорители и по цял ден лежи в московеца под една варба и слуша чалгъ балади голем кеф майче :shock: :shock: :!: :? :pain: :thumb_up: :shock: 8)

#14 AstraCaravan

нов шофьор

• Потребител
  • 29 Мнения:

Публикувано 12 August 2003 - 06:07 PM

оф ами ние тука в Габрово имаме един с Москвич 12-так (кармъзъ)...

В Габрово(както и в повечето градове в България предполагам) от край време си имаме тунинговани Москвичи.Ако си спомняш имаше един синьо-бял с лети джанти и широки гуми.И двигателя беше пипан,та количката си беше осичка.Евала правя на момчето.Трябва да си манияк (истински) за да се захванеш с Москвич и да постигнеш нещо.Не говоря за дървено-ламаринени антикрила и надписи с изолирбанд
П.С. В момента в Габрово има син 12-так с тъмни прозорци.Да си забелязвал как светят задните светлини вечер?......Ми така е.....Така се прави тунинг без пари
пластмасови детайли
Най-новият тунинг портал в България

#15 Castor

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 13 August 2003 - 09:42 AM

айде стига само приказки... във Варна пак сме най-напред, ама ко да ви обяснявам - вижте сами: :shock: :shock:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
STREETRACERS.HIT.BG

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.