IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Какво за до 3500 лв?

• Не можете да пишете в тази тема
3 отговора на тази тема

#1 viperoni

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 22 November 2007 - 07:30 PM

Вьпроса ми е свьрзан с това каква кола да си взема в рамките на някаде 3500 лв може и малко отгоре ако ми хареса много.Питал сам по запознати хора и всеки ми казва различно от рода на 'Абе мани ги тия много се чупят (Fiat Bravo)' или пьк 'Всичко е на кьсмет'.Аз засега сам се спрял на Алфа 146 или Фиат Брава.Ако може някои да ми даде обосновано предложение.М-у другото предпочитам да е дизел.

#2 Marto87

SuziLac

• Модератор
  • 2,031 Мнения:

Публикувано 22 November 2007 - 09:05 PM

Объркал си раздела пич ти си за
Автосправочник
<p>Публикувано изображение</p>

#3 ghost____rider

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 22 November 2007 - 10:40 PM

Вьпроса ми е свьрзан с това каква кола да си взема в рамките на някаде 3500 лв може и малко отгоре ако ми хареса много.Питал сам по запознати хора и всеки ми казва различно от рода на 'Абе мани ги тия много се чупят (Fiat Bravo)' или пьк 'Всичко е на кьсмет'.Аз засега сам се спрял на Алфа 146 или Фиат Брава.Ако може някои да ми даде обосновано предложение.М-у другото предпочитам да е дизел.

Знаеш ли как ти звучи въпроса : все едно отиваш в магазина и казваш " Каква храна мога да си купя за 50 лева " спираш се на сирене ,колбаси , кисело мляко , торта и още екстри и твойте хора ти казват :" Абе мани ги тия храни бе от тях много се ходи в кенефа"
Взимаш си тия 4000 лв. под мишница харесваш си колата и вземаш някой твой приятел с теб на когото му е патила главата и разбира от коли и отивате да видите въпросната "красавица" палите тествате малко и така . Кви са тия "много се чупят " аз незнам да е измислена кола ,която да не се чупи :D :lol: :lol: , ама явно твоите хора са на път да го направят :lol: :evil: .

#4 кмета

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 23 November 2007 - 11:46 AM

и в подкрепа на предния колега --- ами каквато най- читава намериш за тез пари такава

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.