Warning: Illegal string offset 'html' in /home/tuning.bg/public_html/forums/cache/skin_cache/cacheid_15/skin_topic.php on line 1278 Мнения за Киа Соренто - Тунинг Форум
IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнения за Киа Соренто

24 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   mustanga

млад шофьор

• Потребител
  • 56 Мнения:
    Последно посещение: 20.12.2007 - 15:17ч.

Публикувано 29.12.2007 - 23:34ч.

И така поредната ми тема :roll: искам да попитам заштото сьм мн. зле сьс марките на джиповете да ми кажете някои добри марки и нешто за тях.,Мерси предварително :shock:

#2 OFFLINE   Vento

професионален шофьор

• Модератор
  • 4244 Мнения:
    Последно посещение: 10.11.2013 - 19:45ч.

Публикувано 30.12.2007 - 14:12ч.

Врно си зле :shock: И се уточни за SUV ли питаш или за истински "джип", защото има сериозна разлика... Сериозните джипове се броят на пръсти, SUV-овете с лопата да ги ринеш, но не са нищо повече от обикновена лека кола с малко повишен просвет :roll:
И пиши за какво ще ти е :wink:
D.
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

#3 OFFLINE   mustanga

млад шофьор

• Потребител
  • 56 Мнения:

Публикувано 30.12.2007 - 17:22ч.

Suve,например Ауди Q7,Wolkswagen tuareg и тнк.

#4 OFFLINE   mustanga

млад шофьор

• Потребител
  • 56 Мнения:

Публикувано 30.12.2007 - 17:49ч.

Искам да попитам за Киа Соренто какво мислите ?

#5 OFFLINE   BadAngel

професионален шофьор

• Модератор
  • 4985 Мнения:
    Последно посещение: 23.08.2013 - 22:18ч.

Публикувано 30.12.2007 - 17:53ч.

новата или старата?

ще променя името на темата, за да може повече мнения да бъдат чути..

#6 OFFLINE   mustanga

млад шофьор

• Потребител
  • 56 Мнения:

Публикувано 30.12.2007 - 18:01ч.

Еми да речем след 2001г. :shock:

#7 OFFLINE   Vento

професионален шофьор

• Модератор
  • 4244 Мнения:
    Последно посещение: 10.11.2013 - 19:45ч.

Публикувано 30.12.2007 - 18:08ч.

Че са изпуснали едно "ЧИ" преди марката... лично мнение, не ми се обосновава точно сега.
D.
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

#8 OFFLINE   _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3825 Мнения:
    Последно посещение: 22.12.2007 - 13:41ч.

Публикувано 31.12.2007 - 10:43ч.

Vento написа:

Че са изпуснали едно "ЧИ" преди марката... лично мнение, не ми се обосновава точно сега.
Веднъж и ти да дадеш свестно мнение :idea: :idea: :idea:
Няма такова лайно като кия като марка изобщо!!!
Имат един свестен модел и той е Сепиа от 95-6-та година....
Всичко останало е пълна скръб и мъки за собствениците :wink:
Публикувано изображение

http://www.youtube.c...h?v=-sbqIyeed4g
To me...a red light is no longer a stop sign. Its a 1/4 mile christmas tree!
Правя го що'т мога да си го позволя!!!

#9 OFFLINE   Vin

професионален шофьор

• Потребител
  • 932 Мнения:
    Последно посещение: 13.12.2013 - 12:35ч.

Публикувано 31.12.2007 - 11:07ч.

_FIESTA_ написа:

Vento написа:

Веднъж и ти да дадеш свестно мнение :idea: :idea: :nono:

Точно обратното :idea:
КИА е една много добра марка, като почти всичко в нея е на основата на лидера по безаварийност - MAZDA!
Последната година тя направи големи продажби. Има отлично отзиви от собствениците и. Всъщност това са японски коли, които ги правят корейци и то доста добре.
И ако обичаш не се изказвай неподготвен, без да знаеш за какво става въпрос! :idea:

#10 OFFLINE   _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3825 Мнения:

Публикувано 31.12.2007 - 11:20ч.

Vin написа:

_FIESTA_ написа:

Vento написа:

Веднъж и ти да дадеш свестно мнение :idea: :idea: :nono:

КИА е една много добра марка, като почти всичко в нея е на основата на лидера по безаварийност - MAZDA!
Последната година тя направи големи продажби. Има отлично отзиви от собствениците и. Всъщност това са японски коли, които ги правят корейци и то доста добре.
И ако обичаш не се изказвай неподготвен, без да знаеш за какво става въпрос! :idea:
Абе шматка ....ти в спортидж качвал ли си се??
Ха ха ах ах ах Японски коли.....
И шкода е Фолксваген нали :doh: :doh: :)
колкото Дачия е рено :D :D :(
Земи си кия бе Що на Митсу се качи????
Публикувано изображение

#11 OFFLINE   designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2414 Мнения:
    Последно посещение: 15.06.2008 - 10:10ч.

Публикувано 31.12.2007 - 11:40ч.

В основата на КИА беше Мазда, ама преди няколко години, точно до 2003... Тогава моделите на КИА бяха 1:1 с тези на Мазда. От 2003 КИА е собственост на Хюндай... Сорентото си е готина джипка, обаче вози адски твърдо... Мотора е 2.2 CRDi има го и в новото Санта Фе и е комън-рейл. Според мен Санта Фе е най-добро в този клас...
Публикувано изображение

#12 OFFLINE   Vin

професионален шофьор

• Потребител
  • 932 Мнения:
    Последно посещение: 13.12.2013 - 12:35ч.

Публикувано 31.12.2007 - 11:56ч.

_FIESTA_ написа:

Vin написа:

_FIESTA_ написа:

Vento написа:

Веднъж и ти да дадеш свестно мнение :idea: :nono: :doh:

Абе шматка ....ти в спортидж качвал ли си се??
Ха ха ах ах ах Японски коли.....
И шкода е Фолксваген нали :doh: :) :D
колкото Дачия е рено :D :( 8)
Земи си кия бе Що на Митсу се качи????

Пич, нито си ми на годините, нито на квалификацията :idea:
Моята работа е свързана с тестове на новите коли и газовете им в атмосферата за района на Германия, в който живея. Толкова коли съм изследвал, колкото не можеш да си представиш.
Шкода е Фолксваген - да! Според цената.
Дачия е Рено - да! Според цената.
А защо съм си взел Мицу ли? Защото това е най-добрата кола цена-качество.
Киа бих си взел с огромен кеф! Модела Sorento ме удовлетворява напълно за джип. Имат изгоден лизинг и всичко по нея е безупречно.

#13 OFFLINE   netsurfer

Italian Car Fan

• Потребител
  • 3285 Мнения:
    Последно посещение: 22.11.2013 - 12:34ч.

Публикувано 31.12.2007 - 12:14ч.

designer написа:

В основата на КИА беше Мазда, ама преди няколко години, точно до 2003... Тогава моделите на КИА бяха 1:1 с тези на Мазда. От 2003 КИА е собственост на Хюндай... Сорентото си е готина джипка, обаче вози адски твърдо... Мотора е 2.2 CRDi има го и в новото Санта Фе и е комън-рейл. Според мен Санта Фе е най-добро в този клас...
страшна, направо нямам думи, за 10 бона още и ще си вземеш Туарег, за мен са много смешни тези джипки, 100 пъти по-добре един европейски джип на 2-3 години за тези пари ...
.:House Music:.
Авто обяви l avtorentacar

#14 OFFLINE   designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2414 Мнения:
    Последно посещение: 15.06.2008 - 10:10ч.

Публикувано 31.12.2007 - 12:20ч.

netsurfer написа:

designer написа:

страшна, направо нямам думи, за 10 бона още и ще си вземеш Туарег, за мен са много смешни тези джипки, 100 пъти по-добре един европейски джип на 2-3 години за тези пари ...
На пък ми е смешен Туарега... :wink:
Публикувано изображение

#15 OFFLINE   _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3825 Мнения:

Публикувано 31.12.2007 - 12:28ч.

Вин!!! Можеш да тестваш каквото си искаш :idea:
Можеш ако ще и връстник на Лили Иванова да си :nono:
Ама нема сила на света дето да ме убеди да си взема кия пред която и да е кола в същия клас :idea:
Аз изводите си ги вадя само от личния си опит и само от видяното с мойте красиви зелени очи :wink: :D
Кия е кия според цената и тя е доста висок за слабото качество и отвратително грозния дизайн и липса на комфорт...динамика...а да и доста висок разход на гориво...
В същото време има адски скъпи части....повече от тези на японските автомобили :idea:
Нали в Бг се имат за адски скъпа потдръжката на японец :idea:
Та според...мойто скромно мнение кия е пълен боклук и никогане бих си навлекъл такъв таралеж в гащите :doh: :doh: :)
П.С. Кой набор си ти бре момче?
Публикувано изображение

#16 OFFLINE   mecan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1510 Мнения:
    Последно посещение: 03.12.2013 - 10:36ч.

Публикувано 31.12.2007 - 13:57ч.

_FIESTA_ написа:

Вин!!! Можеш да тестваш каквото си искаш :nono:
Можеш ако ще и връстник на Лили Иванова да си :doh:
Ама нема сила на света дето да ме убеди да си взема кия пред която и да е кола в същия клас :idea:
Аз изводите си ги вадя само от личния си опит и само от видяното с мойте красиви зелени очи :wink: :D
Кия е кия според цената и тя е доста висок за слабото качество и отвратително грозния дизайн и липса на комфорт...динамика...а да и доста висок разход на гориво...
В същото време има адски скъпи части....повече от тези на японските автомобили :idea:
Та според...мойто скромно мнение кия е пълен боклук и никогане бих си навлекъл такъв таралеж в гащите :doh: :) :D
За това фирмите копуват масово Сиид ,защото са им супер скъпи частите и желанието на фирмите е да фалират щото Киа са супер боклуци и се развалят всяка седмица.
Що пишеш глупости като не си стъпвал в КИА.Аз пък мога да ти кажа че когато бях 12 клас (преди 10години),тогава доктора на даскалото си купи чисто нова КИА Делта(зверски грозна кола),да ама като мина покрай даскалото с учудване виждам че човека още си я кара и колата е в безупречен вид :idea:
<p>Самите собственици на лансър ЕВО-8 се оплакват, че мадамите като се качат и питат дали това не е дачия</p>

#17 OFFLINE   mecan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1510 Мнения:
    Последно посещение: 03.12.2013 - 10:36ч.

Публикувано 31.12.2007 - 14:03ч.

Точно пък Киа Сеед е супер колица и качеството в купето бих казал че е безупречно колата е доста комфортна фрашкана с екстри голяма гаранция и е с едни от най-икономичните дизели на пазара особенно малкия 1.6 115 коня.Колата вози много приятно и дизаина и също е на ниво,вътре си е широко удобно музиката е със много добро качество.Спокойно бихказал че е много по добра кола от всичките италиянски и френски боклуци в нейния клас,а цена и е повече от добра.
<p>Самите собственици на лансър ЕВО-8 се оплакват, че мадамите като се качат и питат дали това не е дачия</p>

#18 OFFLINE   Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6918 Мнения:
    Последно посещение: 17.02.2013 - 21:36ч.

Публикувано 31.12.2007 - 14:17ч.

Аз май ше се съглася с мнението не мецан. Никога не бих си взел 308 или Меган пред Сийд. Да не говорим за тая кофичка за кисело мляко, С4. Вече Аурис, Голф, Леон са си друго нещо...Ако трябва да избирам м/у Фокус и Сийд, май ще ми е много трудно. :wink:

stanislaw40 написа:

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

#19 OFFLINE   dbanchev

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:
    Последно посещение: 31.12.2007 - 12:31ч.

Публикувано 31.12.2007 - 14:37ч.

Като съотношение цена-качество сорентото не е лош избор! Мой роднина кара соренто вече 3 години и е много доволен от колата! Не е имал сериозни ядове,а и поддръжката и е евтина. Абе с една дума джип за малко пари! :wink:

#20 OFFLINE   _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3825 Мнения:

Публикувано 31.12.2007 - 15:00ч.

mecan написа:

_FIESTA_ написа:

Вин!!! Можеш да тестваш каквото си искаш :doh:
Можеш ако ще и връстник на Лили Иванова да си :doh:
Аз изводите си ги вадя само от личния си опит и само от видяното с мойте красиви зелени очи :wink: 8)
Та според...мойто скромно мнение кия е пълен боклук и никогане бих си навлекъл такъв таралеж в гащите :) :D :D
За това фирмите копуват масово Сиид ,защото са им супер скъпи частите и желанието на фирмите е да фалират щото Киа са супер боклуци и се развалят всяка седмица.
Що пишеш глупости като не си стъпвал в КИА.Аз пък мога да ти кажа че когато бях 12 клас (преди 10години),тогава доктора на даскалото си купи чисто нова КИА Делта(зверски грозна кола),да ама като мина покрай даскалото с учудване виждам че човека още си я кара и колата е в безупречен вид :idea:
Абе хич не пиша глупости!!!
Вземете си Киййй бе хора :( 8) :D
Аз пък сум се нагледал на Един спортидж 2000 година дето какво ли не му се развали :D 8) :D
Както казах за мене само сепията е добра количка :nono:
Аз бях 12 клас преди 8 години и какво от това?
Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Здравейте, вие използвате Tuning.bg като гост!
Ако желаете да използвате пълните възможности на форума е нужно да се регистрирате.
РЕГИСТРАЦИЯТА Е БЪРЗА И ЛЕСНА!

Вход

• Вход в Tuning.bg:  
NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.