IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Избор на евтина спортна кола и отново (TOYOTA CELICA)

• Не можете да пишете в тази тема
91 отговора на тази тема

#31 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 19 January 2008 - 07:06 PM

Във вторник отивам да се бодна с една селика годината е 91 стандартните екстри не сма много :ok: с лети джанти 14 цената е 3000 лв. какво ще кажете за избора. трудно ще се разубедя, вече съм решил но кажете си мнението :roll:

#32 VFTI

Taekwon-do fighter

• Потребител
  • 4,049 Мнения:

Публикувано 19 January 2008 - 07:54 PM

Във вторник отивам да се бодна с една селика годината е 91 стандартните екстри не сма много :P с лети джанти 14 цената е 3000 лв. какво ще кажете за избора. трудно ще се разубедя, вече съм решил но кажете си мнението :ok:

Виж състояние...И пазари цената надолу :roll:

Не бръзай да се хвърляш на първата срещната има време коли много..

П.П Цъкай с език и се ядосвай защо няма екстри и че е стара година :D
<p>Alfa Romeo 155 1.8 8v SPORT. MY- the new passion<br /> Най-новото от автомобилите! http://kamuscoop.blo...logspot.com</p>

#33 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 19 January 2008 - 08:28 PM

Значи аз говорих с таксиджии по въпроса за метановата уредба и те ми казаха, че им е евтино горивото, но на 40х км хвърляш направо ДВГ-то.... Та взех да се позамислям относно метановата уредба. Защото и аз по принцип искам някоя кола 2000+ кубика на метан и като ме удари съчмата само тогава да я натискам, ама... ако това е истина, че направо не става нищо от двигателя... няма файда май... защото аз 40х км, бих ги навъртял за 2- 2.5 години... А и уредбата е между 1500 и 3500лв.... и не знам дали си струва... Може би трябва да направим една сметка, за тея километри колко пари ще хвърлим за Бензин, Дизел, Газ или Метан и да се изчисли с кое по колко излиза...
Ама това вече е за друга тема
<p>Лаптопи, таблети, смартфони - <a href=\"http://www.itexperts...texperts.bg</a> - за отстъпки и цени - 0883 45 86 12 .</p>

#34 VFTI

Taekwon-do fighter

• Потребител
  • 4,049 Мнения:

Публикувано 19 January 2008 - 10:56 PM

Абсолютни глупости :roll: Не е проблем на двигателя с метан да си изкара и 500 000км..

Хюндаите в София, където са корейски талиги са на 370 000км и са с метан и нищо им няма..

Това си говорих последно с един бакшиш от ОКей... Първите 30хил км на бензин...После до 120хил км сложил ГИ, обаче после решил че метана е най изгоден...И това ще рече, че е вече 250 хил км на метан...7кинта градско 100км..

Ами дачиите ... На по 150хил км с метан как нищо им няма?!?

Глупости на търкалета.......

А когато се сложи метан, една кола никога повече няма да върви нормално на бензин както преди...най-малкото заради тежката метанова бутилка...

Друг е върпоса и с новите цени до къде ще излезе тази икономия от средата на тази и следващата година...
<p>Alfa Romeo 155 1.8 8v SPORT. MY- the new passion<br /> Най-новото от автомобилите! http://kamuscoop.blo...logspot.com</p>

#35 ilko ivanov

примерен шофьор

• Потребител
  • 315 Мнения:

Публикувано 19 January 2008 - 11:28 PM

Във вторник отивам да се бодна с една селика годината е 91 стандартните екстри не сма много :D с лети джанти 14 цената е 3000 лв. какво ще кажете за избора. трудно ще се разубедя, вече съм решил но кажете си мнението :D

:roll: :ok: :P Ще останеш много доволен,ако е читава колата.
По-добре и сложи обикновена газова а не метан.Ако всичко е както трябва си гори много нормално(на извън градско съм свалял на 7л./100км).Така поне няма да я съсипеш хептен.
Айде успех с покупката :D .

#36 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 20 January 2008 - 11:18 PM

http://i.mobile.bg/p... ... f1=details

Това е избора крайна цена 3000 лв.

има забележка една ръждичка до вратата не е фрапиращо.
и боята е малко бледичка. това е от детайлните снимки които ми пратиха.

човека каза че окачване и двигател били перфектни трябва да се провери. мисля че цената е добра.

колко ще е данъка и според вас.

#37 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 11:23 AM

Вече се сдобих с новата колица. и съм страшно много доволен. благодаря много на ilko ivanov че ме насочи към модела. за късмет намерих такава читава на добра цена. излезна ми 2900 с хубави лети джанти и 2 зимни гуми. по пътя на връщане към моя град усетих японската сила. колата е страхотна като возия ускорение и устойчивост на пътя. просто е супер. опитах се да засека разхода единия път се налойи да допълня 8 л. за 100 км другия 5 л. което ме учуди доста. остана да я обслужа и регистрирам. яко има някой търновец в форума моля нека каже от къде да се сдобия с ролки ремък маслен филтър за модела. и каква ще е цената може би. почвам скоро да готвя и аудиото по нея :(

ще си я карам с кефф :twisted:

#38 _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3,825 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 01:09 PM

Честито със здраве да си я караш :twisted:
Много безаварийни километри. :(
Дай актуални снимкиче тоя линк е празен.
Публикувано изображение

To me...a red light is no longer a stop sign. Its a 1/4 mile christmas tree!
Правя го що'т мога да си го позволя!!!

#39 sobieskibs

примерен шофьор

• Потребител
  • 386 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 02:57 PM

Фият Купе ... по-евтина и да търсиш не може да намериш :twisted:
SEAT auto emocin

#40 dido

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,997 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 04:31 PM

Човека 2 мнения по-горе писа, че си е купил Селика.
<p>Публикувано изображение</p>

#41 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 07:53 PM

Скоро ще кача снимки. след баня :bang:
първо да я обслужа и да и оправя регистрацията в момента я карам с транзитките които са закачени с ластици :twisted: да не паднат.

днеска я рязах да я пробвам с ускорението направо съм учуден. 105 коня ама сичките породисти. залепям се яко за седалката. карам съм калибра 115 коня, мислех си че върви, но нокакво сравнение не може да се прави японеца си е японец :(
купето ми се струва тежичко за големината на колата но се дърпа много здраво.
направо не ми се мисли какво ще прави тая дето е 2.0 литра. следващата може би ще е такава.

само имам един проблем с мръсницата докато е студена нещо не ми се ряска много. като си идвах насам с нея не го бях забелязал. понеже беше с нормаланта си температура. ама като я запаля студена нещо ми се души дали е от свещите. или някой филтър да се е задънил.

#42 ilko ivanov

примерен шофьор

• Потребител
  • 315 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 08:33 PM

Честито първо :twisted: .Много безаварийни километри(ако наистина е читава колата ,ще се отвозиш).
За проблема ти - не е проблем а така трябва да бъде.Освен ,ако не е фрапираща разликата топла/студена.
Лошо е,когато е обратно.Това естествено не значи,че не трябва да си смениш филтрите и ремъка и да провериш свещите(освен визуално,дали отговарят на твоя двигател).
Успех.

#43 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 23 January 2008 - 11:11 PM

Благодаря. :arrow:
колата наистина много ми харесва и мисля живот и здраве да я покарам за финансите които мога да си позволя няма каква по хубава да харесам особенно японска. надявам се друга освен японска да не си купувам изобщо де :lol:

за проблема дразни ме понеже сутрин до работа са ми 5 минути пут а докато стигна тя още не се е събудила :arrow:

дано да се оправи като и сменя кикиритките. малко да се освежи работата и :arrow:

за аудито всички кабели и говорители са изкормени ще трябва да се пускат нови кабели на всичко за това много ме е яд. за какво ли са им били някакви 6 инчови говорители за какво ли ще ги ползват. пък който я земе да търси да напасва някакви биташки изпълненя щото за качествени трябва да даде 300 лв. да сложи на мястото на оригиналните. :roll:

#44 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 12 February 2008 - 12:47 PM

Колеги ми аз забравих да се изфукам с снимките чак сега се сетих ето ги и тях.

#45 TUNGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 420 Мнения:

Публикувано 12 February 2008 - 12:49 PM

....

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.