IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Драг рейсинг = разбита кола ???

• Не можете да пишете в тази тема
15 отговора на тази тема

#1 MatriX_Fucked

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,405 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 03:38 PM

Онзи ден се пускам с пунтото няколко гонки, вси4ко му е ОК в4ера, ама днеска си еба майката - Каре се разропа - ама не се трае. Скоростите не искат да влизат - постоянно се изклю4ват, не знам какво им е - съединителя ли - скоростната кутия ли???

Та - това вси4ко ли е от гонките или от днешния ден по София ( визирам - дупки, павета , тротоари)...

Утре ако мога да се добера до Кюстендил- влизам в бокса :clap:)
Публикувано изображение
Бог дава, КАТ взема!

#2 GSHOCK

нов шофьор

• Потребител
  • 20 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 05:10 PM

Хм,за улиците по София е ясно - под всякаква критика ,ама ти сам казваш че си се пуснал няколко пъти.Ами нищо чудно да си поразбил скоростите от ръчкане.А за купето - зависи от колата,ама вероятно също е от стартовете.

#3 V_G_Z

професионален шофьор

• Потребител
  • 684 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 06:11 PM

драга е най лесния на4ин да се потро6и колата... айде за двигателя не 4ак толкова... ама от маховика назад до гумите на вси4ко му се е..ва мамата... не зависимо с каква кола си.... :clap:
" on stages where we ran 4 bar boost in qualifying, it was a case of closing your eyes, and praying that it would stay pointed straight ahead"

#4 stangero

Лозенски тунинг мафиот

• Потребител
  • 1,901 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 06:44 PM

да не си откаснал някои тампон на двигателя :clap:
загубил си нерви и време и накрая падаш от някой който е бил на море с мацките докат ти портваш и дириш дърти глави по моргите.

#5 dido

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,997 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 06:51 PM

Бе че се чупи - чупи се, ама чак пък толкова, от 3-4 старта да ти се скапе колата. Най-вероятно си им е дошло време на тея чаркове или просто ти си им ебал майката. Говоря така, понеже доста пъти съм се пускал, а не съм имал сериозни повреди.
<p>Публикувано изображение</p>

#6 V_G_Z

професионален шофьор

• Потребител
  • 684 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 06:57 PM

..да ама ако иска6 да изкара6 макс от колата трябва много да я мрази6... и да ръга6 скоростите като обезумял :evil_:
" on stages where we ran 4 bar boost in qualifying, it was a case of closing your eyes, and praying that it would stay pointed straight ahead"

#7 Shumy

ПИЛОТ

• Потребител
  • 3,208 Мнения:

Публикувано 11 September 2004 - 07:36 PM

кофти работа 8)
аз на времето си бях направил ск. кутия на струшки 8) бях й е*ал мамата отвсякъде :clap:
прави ми впечатление, че от гонки съединителя го отнася най-здраво :lol:
Публикувано изображение
http://www.ogledi.com - Помощ и съдействие за покупка на автомобил втора употреба.

#8 jocata

професионален шофьор

• Потребител
  • 879 Мнения:

Публикувано 13 September 2004 - 07:34 PM

при добри консумативи и правилно превключване нямаш грижи, но ако пускаш съединителя все едно има змии под него...е ще посетиш сервизите. а можеш да пробваш и керамичен.

#9 хранилка_3

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 15 September 2004 - 12:21 AM

Онзи ден се пускам с пунтото няколко гонки, вси4ко му е ОК в4ера, ама днеска си еба майката - Каре се разропа - ама не се трае. Скоростите не искат да влизат - постоянно се изклю4ват, не знам какво им е - съединителя ли - скоростната кутия ли???

Та - това вси4ко ли е от гонките или от днешния ден по София ( визирам - дупки, павета , тротоари)...

Утре ако мога да се добера до Кюстендил- влизам в бокса :lol:)

не бре, на всики коли им се чупят скоростните кутии, синхронизаторите и фиксаторите на предавките, когато минаваш през дупки.
Внимавай и да не ти се разбие коляновия вал от легналите полицай

#10 Guest_skyline_*

• Гости

Публикувано 15 September 2004 - 08:05 AM

Утре ако мога да се добера до Кюстендил- влизам в бокса :lol:)

не бре, на всики коли им се чупят скоростните кутии, синхронизаторите и фиксаторите на предавките, когато минаваш през дупки.
Внимавай и да не ти се разбие коляновия вал от легналите полицай

:shock: :shock: :lol:

#11 Moonlord

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,179 Мнения:

Публикувано 15 September 2004 - 09:53 AM

Странно защо на мойта нищо и няма :lol:
B reg. Vauxhall Cavalier Mk2 C20XE / X reg. Vauxhall Vectra X20XEV
Публикувано изображение

#12 Батстанчо

професионален шофьор

• Потребител
  • 517 Мнения:

Публикувано 15 September 2004 - 11:27 AM

Естествено щото е с дясна дирекция! :lol: Не си ли чувал че колите с дясна дирекция не качват вода в делкото и като минаваш през гърбици централното не подава ток на масления филтър?Че и от там твойто предимство и не си я счупил още ама внимавай с тези накладки за твойта кола че зимата харчат малко повече антифриз! :lol:
F.C. Bayern Deutscher meister und Pokal sieger!

#13 MatriX_Fucked

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,405 Мнения:

Публикувано 17 September 2004 - 06:24 PM

момци, сори 4е не пиша 4есто ама са правя ремонт на общежитието и немам време...

Оказа се, 4е е някакъв лагер от скоростната кутия от който се е откъснала са4ма и е била пробила нещо си... ФАБРИ4ен ДЕФЕКТ било... аз само съм го ускорил, 4е верно ръгах 2-ра като луд.... :)) Сега е в Благоевград на ремонт...
Некаква идея колко ще ми дойде >????

пп. като ми я оправят пак съм на старт :) :oops:
Публикувано изображение
Бог дава, КАТ взема!

#14 Moonlord

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,179 Мнения:

Публикувано 18 September 2004 - 07:59 AM

Естествено щото е с дясна дирекция! :wink: Не си ли чувал че колите с дясна дирекция не качват вода в делкото и като минаваш през гърбици централното не подава ток на масления филтър?Че и от там твойто предимство и не си я счупил още ама внимавай с тези накладки за твойта кола че зимата харчат малко повече антифриз! 8)

Научил си си урока :lol: :D :?
B reg. Vauxhall Cavalier Mk2 C20XE / X reg. Vauxhall Vectra X20XEV
Публикувано изображение

#15 MatriX_Fucked

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,405 Мнения:

Публикувано 18 September 2004 - 05:16 PM

да ви се похваля-днес ми излезна пунтажа от бокса :wink:)
200 кинта ремонта - не е много ама не е и малко. Добре 4е нямаше нужда да се сменя скоростната кутия - 6тото 1рво не може да се намери и 2ро - ще струва и майка си и баща си :lol:)

Искам да ви питам - възможно ли е след тоя ремонт - смениха лагер некакъв и прелепнаха скоростната кутия ( мдааааа :D) да набира пове4е .... 6тото останах с такова впе4атление...

сега следва месец разработване на новите 4аркове и след това съм отново на пистата :?)
Публикувано изображение
Бог дава, КАТ взема!

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.