IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Бояна

• Не можете да пишете в тази тема
28 отговора на тази тема

#16 Bobcheto

нов шофьор

• Потребител
  • 39 Мнения:

Публикувано 31 May 2009 - 09:56 PM

За втора седмица става тежък инцидент на Бояна!!!И този път с 2 жертви!!!Лично аз повече няма да ходя там,защото не искам да съм следващия тръгнал към оня свят!Явно на хората акъл не може да им дойде от самосебеси :| Трябва да сме мазохисти да ходим да гледаме разчленени трупове....Нямам думи просто за това което се случи тази вечер...Мойте съболезнования на близките и приателите на момчетата :) :shock: :bow: Не ги познавах,но да почиват в мир :D
Съединителя прави силата

#17 niikoo1

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,420 Мнения:

Публикувано 31 May 2009 - 10:31 PM

Това е 3 или 4 ти инцидент за около месец :) найстина стана много пренаселено :shock:
<p>12.53s. @183km/h</p>

#18 murdera

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,814 Мнения:

Публикувано 31 May 2009 - 10:44 PM

наистина много жалко за момчетата :) , за това ни трябва писта в Сф , където да може да се правят гонки без да има такива последствия..... :shock:
[(__)____\H/____/(__)]

#19 Huku

рИкиджия

• Потребител
  • 3,693 Мнения:

Публикувано 01 June 2009 - 09:06 AM

За втора седмица става тежък инцидент на Бояна!!!И този път с 2 жертви!!!Лично аз повече няма да ходя там,защото не искам да съм следващия тръгнал към оня свят!Явно на хората акъл не може да им дойде от самосебеси :| Трябва да сме мазохисти да ходим да гледаме разчленени трупове....Нямам думи просто за това което се случи тази вечер...Мойте съболезнования на близките и приателите на момчетата :) :shock: :bow: Не ги познавах,но да почиват в мир :D

Сега чух по новините че е стнала вчера вечерта и веднага влезнах да видя какво става.
Вчера не бях горе, какво точно е станала и имало ли е много хора
По новините казаха че е станало от другата страна, не от тази на ОМВ-то

п.п. А миналата седмица какво е станало
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#20 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 01 June 2009 - 12:38 PM

Згазеното момче е от Банкя и бях ме познати :giggle: :oops: :D
R.I.P.
VWBulgaria.com

"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол

#21 mario72

професионален шофьор

• Потребител
  • 977 Мнения:

Публикувано 01 June 2009 - 01:43 PM

Много лошо... поредната катастрофа с жертви. Нека почива в мир момчето :oops: :giggle:
Публикувано изображение Предлагаме авто тенекеджийски услуги и ремонти по ходова част

#22 Kris

зеления

• Модератор
  • 2,443 Мнения:

Публикувано 02 June 2009 - 09:18 AM

Абе хора, какво правите на тия гонки. Пазетете се!
Публикувано изображение

#23 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 02 June 2009 - 05:45 PM

Ужас направо да трябва да има в близост писта до София иначе ще се увеличават инцидентите дадох предложение на федерацията за една перфектна писта но за съжаление незнам по какви причини нямаше интерес уж бил висок наема и няма да идват хора в което аз се съмнявам много
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#24 niikoo1

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,420 Мнения:

Публикувано 02 June 2009 - 06:42 PM

За Лесново ли става въпрос?
<p>12.53s. @183km/h</p>

#25 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 04 June 2009 - 12:21 PM

Да за Лесново става дума мисля, че е е дна от най-добрите писти в България перфектна за драг и е на 15- 20 мин път от София :)
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#26 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 07 September 2009 - 11:13 AM

Абе когелии,днеска минавам през ОМВ-то ии от другата страна гледам една 190-ка по таван и цялата изгоряла :D ... някой нещо знае ли ?
VWBulgaria.com

"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол

#27 bull3t

професионален шофьор

• Потребител
  • 644 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 10:47 PM

Какво??? Какви са тия истории със 190ки по таван бе?!

#28 LanCer

млад шофьор

• Потребител
  • 59 Мнения:

Публикувано 19 October 2009 - 05:47 PM

Някои може ли да ми каже дали четвъртък ще има някои :P
Публикувано изображение

#29 Angelari

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 26 October 2009 - 09:57 PM

Колеги аз съм нов тук във форума и от скоро живея в София. Вчера (в неделя) бях на едно ОМВ мисля че на тва на Бояна за което пишете, бях за да гледам щото в момента съм без кола :D .... та.. дойдоха някви полицаи и момчетата си тръгнаха.. нормлано. Мисълта ми беше има ли някое конкретно място на което мога да ви гледам или просто си се разбирате тихомълком без да се разчува. Благодаря Ви предварително за информацията ако пуснете. Поздрави !

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.