IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Снимки на некадърни шофьори

• Не можете да пишете в тази тема
242 отговора на тази тема

#211 ZandanKo

млад шофьор

• Потребител
  • 54 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 11:52 AM

:P паркирането от жени не го бройте....и аз винаги така спирам :P и още 100 години да карам все ще е същото .Проблема не е в това ,че съм некадърница ,а в невролгичното устройство на мозъка - при мъжете и при жените са различни. На мен не ми пречи като запушвам гаражи,спирам посредата на улицата или от подредени в редичка коли, моята е обратно :P :P :P нооооооооо вие мъжете що да не се разпищите :P .Айде по толерантно -повтаряйте си всеки път ,че причината е в устройството на мозъка ни и ще ви е по -добре.

Как може изобщо да пишеш подобни оправдания?!?! НЕ Е причината в устройството (!) на мозъка ти, а в теб. Ти просто си търсиш оправдание за да спираш така и явно си намерила - "жена съм" :P . Никакво уважение не мога да имам към такива като теб :cry_: . Ти не трябва да шофираш просто, щом имаш такова отношение към другите. Някой ден, когато някой има "по-специално" отношение към теб на пътя, мооооже и да ти дойде акъла в главицата :P . "Що да не се разпищите" - :D :nono: :arrow: . Патка
There's a difference between doing wrong and being wrong!

#212 passion

Форумен терорист

• Потребител
  • 2,572 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 01:43 PM

:P паркирането от жени не го бройте....и аз винаги така спирам :P и още 100 години да карам все ще е същото .Проблема не е в това ,че съм некадърница ,а в невролгичното устройство на мозъка - при мъжете и при жените са различни. На мен не ми пречи като запушвам гаражи,спирам посредата на улицата или от подредени в редичка коли, моята е обратно :P :P :P нооооооооо вие мъжете що да не се разпищите :P .Айде по толерантно -повтаряйте си всеки път ,че причината е в устройството на мозъка ни и ще ви е по -добре.

Как може изобщо да пишеш подобни оправдания?!?! НЕ Е причината в устройството (!) на мозъка ти, а в теб. Ти просто си търсиш оправдание за да спираш така и явно си намерила - "жена съм" :P . Никакво уважение не мога да имам към такива като теб :cry_: . Ти не трябва да шофираш просто, щом имаш такова отношение към другите. Някой ден, когато някой има "по-специално" отношение към теб на пътя, мооооже и да ти дойде акъла в главицата :P . "Що да не се разпищите" - :D :nono: :arrow: . Патка

абе лайно-не ми викай патка да не ти стъжня живота...толкова ли си прост ,та не знаеш ,че жената вижда разстоянията по различен начин ,че не се справя с инжинерни науки и паркиране и куп още неща НЕ ЗАЩОТО ТЯ НЕ ИСКА,а защото природата ни е създала с различно устройство на мозъка...МАЛОУМНО ГОВЕДО,ВЧЕРА СИ СЕ ПРЪКНАЛО И РЪСИШ МОЗЪЦИ...НЕ ИСКАМ ДА МЕ УВАЖАВАШ ,ПРОСТО СИ НАВРИ ГЛАВАТА В ЗАДНИКА И МЛЪКНИ...БЕШЕ МИ ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАВЪРНА :P :P :P :P

#213 ZandanKo

млад шофьор

• Потребител
  • 54 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 01:55 PM

Както кажеш (все пак си жена, а по отговора ти смятам, че спорът с теб би бил прекалено безсмислен). Не ме разбра, а и надали ще ме разбереш. Нужно е маааалко усилие. Не ми се спори с теб, не ми харесва тона ти, не смятам да се занимавам с глупости :arrow: . Лек ден и мисли как паркираш... . Спирам със спама.
There's a difference between doing wrong and being wrong!

#214 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 02:31 PM

Между другото винаги съм се замислял,че жените за да не могат да паркират и да извършват маневри който за повечето мъже са механизирани трябва да им има нещо такова като крива представа за пространството и разстоянията.
Или може би не е толкова сложно ами просто не им е толкова интересно и важно да се научат да паркират колкото на един мъж.Който подсъзнателно е с мисълта че ако не може да паркира и да маневрира не е истински мъж и едва ли не е педал.
Но като се замисля аз карам коля която няма хубава видимост назад (отделно съм с щора) и хич да не е дълга,а като се кача да карам малка кола като форд фиеста,опел корса,рено клио и т.н. все едно играя на детска игра когато става въпрос за паркиране и преценяване на разстояния.Вероятно е първата версия за кривата представа на пространство и разстояние е по-правилна отколкото втората.Въпреки това съм виждал жени дето карат много добре и ми е идвало да ги отбия от пътя и да им стисна ръката.Но почти винаги като видя опел корса вътре с точилка със СУПЕР изкуствен външен вид (руса права коса,1 кутия евтин кит по лицето и очила до устата от пазара за 5 лева) и ми кипва чайника и съм готов да направя нещо толкова лошо и да наруша 5000 заучени принципа от рода на "жена и с цвете не се удря"
п.с. това са размисли след няколко бири,излизам да видя на терасата ко става че току що някой се блсна :arrow: егати случайността
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

#215 Механджията

професионален шофьор

• Модератор
  • 4,045 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 04:00 PM

:o паркирането от жени не го бройте....и аз винаги така спирам :D и още 100 години да карам все ще е същото .Проблема не е в това ,че съм некадърница ,а в невролгичното устройство на мозъка - при мъжете и при жените са различни. На мен не ми пречи като запушвам гаражи,спирам посредата на улицата или от подредени в редичка коли, моята е обратно :D :D :D нооооооооо вие мъжете що да не се разпищите :D .Айде по толерантно -повтаряйте си всеки път ,че причината е в устройството на мозъка ни и ще ви е по -добре.

Как може изобщо да пишеш подобни оправдания?!?! НЕ Е причината в устройството (!) на мозъка ти, а в теб. Ти просто си търсиш оправдание за да спираш така и явно си намерила - "жена съм" :x . Никакво уважение не мога да имам към такива като теб :ok: . Ти не трябва да шофираш просто, щом имаш такова отношение към другите. Някой ден, когато някой има "по-специално" отношение към теб на пътя, мооооже и да ти дойде акъла в главицата :ok: . "Що да не се разпищите" - :bye: :lol: ;) . Патка

абе лайно-не ми викай патка да не ти стъжня живота...толкова ли си прост ,та не знаеш ,че жената вижда разстоянията по различен начин ,че не се справя с инжинерни науки и паркиране и куп още неща НЕ ЗАЩОТО ТЯ НЕ ИСКА,а защото природата ни е създала с различно устройство на мозъка...МАЛОУМНО ГОВЕДО,ВЧЕРА СИ СЕ ПРЪКНАЛО И РЪСИШ МОЗЪЦИ...НЕ ИСКАМ ДА МЕ УВАЖАВАШ ,ПРОСТО СИ НАВРИ ГЛАВАТА В ЗАДНИКА И МЛЪКНИ...БЕШЕ МИ ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАВЪРНА :D :D :D :D

на никой не си липсвала, гаранция :D
я ми виж мнението от предната страничка, баш след твойто - аз мисля, че такива като теб нямат място на пътя :( :arrow:
....СЪС ЖИВОТА ПОД ВЕЖДИ СЕ ГЛЕДАМЕ СТРОГО,И БОРЯ СЕ С НЕГО,ДОКОЛКОТО АЗ МОГА....ИМА НАЧИН,ВАШ'ТА МАМАААААА....

#216 radiomanbg

спазва правилата

• Потребител
  • 293 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 09:05 PM

.......

.....Патка

абе лайно-не ми викай патка да не ти стъжня живота...толкова ли си прост ,та не знаеш ,че жената вижда разстоянията по различен начин ,че не се справя с инжинерни науки и паркиране и куп още неща НЕ ЗАЩОТО ТЯ НЕ ИСКА,а защото природата ни е създала с различно устройство на мозъка...МАЛОУМНО ГОВЕДО,ВЧЕРА СИ СЕ ПРЪКНАЛО И РЪСИШ МОЗЪЦИ...НЕ ИСКАМ ДА МЕ УВАЖАВАШ ,ПРОСТО СИ НАВРИ ГЛАВАТА В ЗАДНИКА И МЛЪКНИ...БЕШЕ МИ ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАВЪРНА :bye: :lol: :ok: :(

Така като те гледам какви ги пишеш и жена не си.... значи и оправданието ти не важи.... за една "патка" ти казаха само погледни колко интелигентни изразчета изреди...

с това не искам да ме уважаваш пък каза най-голямата глупост. Ще се върна няколко странички по назад където обясних за пирон paint job и където Мераклията ме нахрани :ok:.... идеята е че и аз не те уважавам, само че ти се опитай да уважаваш останалите които шофират щото я на мен предимството ще пропуснеш да УВАЖИШ я на някой дори по-ербап от мен и тогава ще започне едно "УВАЖЕНИЕ" та дупе да ти е яко....

разбери, по този твоя начин само бели на главата ще си докараш.

П.П.
Очаквам една сурия хора да ме нахранят.... най-вече колежката с присъща култура на изказа ... (моля те опровергай очакванията ми) :arrow: ;)
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#217 stoian01

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 21 May 2009 - 09:58 PM

Било в устройството на мозъка.Сериозно ли?Ами като е в устройството на мозъка,защо има жени,които паркират и шофират по-добре от мъжете??

#218 Crank

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 22 May 2009 - 01:11 PM

Значи до нас спират по тротоара нон-стопно... и не защото няма места наоколо ..ма щото искат да им е близо до близката бизнес сграда дето работят ... та от това катерене по тротоара видиш ли всички плочки са на сол ..и шахтата където я има за тока е доста окаяна и пропаднала... та тротоара не е използваем вече и жените количките който минават нон-стопно поради близките магазини за хумана и тн. ги гледам да гилат по улицата... Та вчера баш имаше едно джипче така спряло и ти да видиш докато бях пред нас една женичка отиде и се качи в нея... аз така се по затичах и и чукнах на стъклото и видях че на задната седалка има монтирана такава детска... та я питах като си разхожда детето по тротоара или по улиците... та тя нашата явно схвана бързо накъде бия и само ми изръмжа : "Уфффф ... я не ме занимавай!!" ... малко бях шокиран ма и казах повече да не спира така и че има места по-надолу по улицата. И тя ми отговори : "Иначе какво?" ... и тука вече мозъка ми спря да работи и някак си се усетих да откачам... и отвърнах, че просто ще и запаля колата... ма явно не съм я впечатлил особено щото ми отвърна "да си ходя на село" ... и тука вече прелях. Няма да обяснявам какво се случи с колата и преди да успее да се изстреля с 300 в неопределена посока... но едно се зарекох... повече с тия хора никакви приказки и опити да ги вразумя с логика и мили думи. КЛЮЧ...ШИЛО... каквото ми падне... И за всички тия дето реват ,че някой им е напакостил и щели да го бият и тн ... съветвам ви спирайте нормално и въобще няма да изпадате в такива ситуации.
Публикувано изображение

#219 devilw

спазва правилата

• Потребител
  • 263 Мнения:

Публикувано 22 May 2009 - 02:55 PM

:arrow: http://vbox7.com/play:2f3dea39
Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

#220 Diabolic Angel

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 22 May 2009 - 06:29 PM

:o паркирането от жени не го бройте....и аз винаги така спирам :ok: и още 100 години да карам все ще е същото .Проблема не е в това ,че съм некадърница ,а в невролгичното устройство на мозъка - при мъжете и при жените са различни. На мен не ми пречи като запушвам гаражи,спирам посредата на улицата или от подредени в редичка коли, моята е обратно :) :D :lol: нооооооооо вие мъжете що да не се разпищите :D .Айде по толерантно -повтаряйте си всеки път ,че причината е в устройството на мозъка ни и ще ви е по -добре.

:bow: Много модерно стана да говориме за устройство на мозъка... И следвайки твоята логика - като ти е различно устроен мозъка, защо аджеба се буташ между шамарите? За кво се напъваш да шофираш, след като нямаш "качества"? Всеки според възможностите си! Ще ти кажа само две неща - жена съм, карам и се съобразявам с другите. И второ - омръзнало ми е до болка тази фалшива еманципация - "аре да караме коли". Няма значение ква е причината да не можеш да управляваш технически правилно един автомобил. Има значение, че го правиш въпреки това, а не си даваш ни най-малко усилие да спазваш установените правила и ставаш смешна! Пиян таксиджия на мотор!
Motorsport isn't in our blood. It's our DNA.

#221 kemakoz

опитен шофьор

• Потребител
  • 142 Мнения:

Публикувано 22 May 2009 - 08:47 PM

Едно време инструктора на шофьорските казваше... Еххх момче при жените липсва Усет нямаш ли Усет в за нещо ти тогава не можеш да го правиш... мъдар човек и изманик голя ейй :bow:
Продавам лЯв ФаР за ОПЕЛ АСТРА ф чисто нов 45 лв.

#222 passion

Форумен терорист

• Потребител
  • 2,572 Мнения:

Публикувано 23 May 2009 - 09:39 AM

[quote name="Механджията"][/quote]

на никой не си липсвала, гаранция :)
я ми виж мнението от предната страничка, баш след твойто - аз мисля, че такива като теб нямат място на пътя :ok: :bow:[/quote]
въх не думай...аз реших ,че ти специално си се поболял от мъка ,че ме няма... :lol:
А на всички по-горе писали имам да им кажа едно-писах го с чувство за хумор-вие сте изкривени тотално и не такива като мен УБИВАТ по пътищата ВЕЛИКИТЕ КАРАЧИ :D ...

#223 passion

Форумен терорист

• Потребител
  • 2,572 Мнения:

Публикувано 23 May 2009 - 09:42 AM

.......

.....Патка

абе лайно-не ми викай патка да не ти стъжня живота...толкова ли си прост ,та не знаеш ,че жената вижда разстоянията по различен начин ,че не се справя с инжинерни науки и паркиране и куп още неща НЕ ЗАЩОТО ТЯ НЕ ИСКА,а защото природата ни е създала с различно устройство на мозъка...МАЛОУМНО ГОВЕДО,ВЧЕРА СИ СЕ ПРЪКНАЛО И РЪСИШ МОЗЪЦИ...НЕ ИСКАМ ДА МЕ УВАЖАВАШ ,ПРОСТО СИ НАВРИ ГЛАВАТА В ЗАДНИКА И МЛЪКНИ...БЕШЕ МИ ПРИЯТНО ДА СЕ ЗАВЪРНА :D :lol: :D :o

Така като те гледам какви ги пишеш и жена не си.... значи и оправданието ти не важи.... за една "патка" ти казаха само погледни колко интелигентни изразчета изреди...

с това не искам да ме уважаваш пък каза най-голямата глупост. Ще се върна няколко странички по назад където обясних за пирон paint job и където Мераклията ме нахрани :).... идеята е че и аз не те уважавам, само че ти се опитай да уважаваш останалите които шофират щото я на мен предимството ще пропуснеш да УВАЖИШ я на някой дори по-ербап от мен и тогава ще започне едно "УВАЖЕНИЕ" та дупе да ти е яко....

разбери, по този твоя начин само бели на главата ще си докараш.

П.П.
Очаквам една сурия хора да ме нахранят.... най-вече колежката с присъща култура на изказа ... (моля те опровергай очакванията ми) :bow: :ok:

не си ми в категорията :D 8) :D ,няма да ти пиша повече ,че пак нямаше къде да спра и съм пред гаражите на хората :D :D :D ,отивам да я местя

#224 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 23 May 2009 - 09:45 AM

...

Добре дошла :bow:

#225 M4rt00

опитен шофьор

• Потребител
  • 123 Мнения:

Публикувано 23 May 2009 - 09:48 AM

Публикувано изображение

Един шофер от вчера.
<p><a title=\"Подаръци за мъже \" href=\"http://www.mengear.b....MenGear.bg</a> - подаръци за мъже</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.