IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Какво става с БМВ-то на АЛи

• Заключена тема Тази тема е заключена
77 отговора на тази тема

#16 meto

примерен шофьор

• Потребител
  • 363 Мнения:

Публикувано 24 September 2004 - 06:08 PM

3.0 quattro RS4 look :lol_:

#17 Bmw-Fan

примерен шофьор

• Потребител
  • 304 Мнения:

Публикувано 24 September 2004 - 09:14 PM

Хахаахах днес се израдвах много !!!!Отиваме на божурище и кво да видиме на първа писта БМВ-та на Али !!!Още не бяха сложили мрежите и ще се пускат някъви обикновенни коли, след 1-2 старта се наредиха едни БМВ-та тръгват да се дърпат и Али пали неговото БМВ (което беше паркирано на ебем страна) изнасясе с вратите и докрая победи поне с 2 дължини другите пичове!!! Най добрите стартове бяха между Али и М3 ,Али и Нисана най доброто време на Али-13.75
BMW i ni6to drugo!!! Antifan na Peugeot!!!

#18 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 24 September 2004 - 10:29 PM

и какво толкова радостно има???
Семка 1500+ Dring Team

С пожелания за още по-бърза кола и още по-мръсна уста :lol:

Публикувано изображение "DEVIDE ET IMPERA"
CAPO DI TUTTI CAPPI

#19 vassil.velichkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 859 Мнения:

Публикувано 24 September 2004 - 11:31 PM

Що, ти нещо тъжно ли виждаш??? Радват си се хората, нали за това е цялата работа, за забавление! :lol_:
500 кончета под капака и 60 литра ОМВ 100 в резервоара - 'бах мааму, как да стигна до Варна, морето, сините вълни? Апел към ОМВ - Да направим по една бензиностанция на всеки 50 километра!
http://www.prospeed.bg

#20 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 24 September 2004 - 11:39 PM

Що, ти нещо тъжно ли виждаш??? Радват си се хората, нали за това е цялата работа, за забавление! :lol_:

... е да прав си!!! И аз бих си умрял от кеф ако някои слън4ев ден се появиш на божурище с ``бързото`` ти ТТ и те понапляскам!!! Даже като се замисля и сравнението ще е почти същото ``някви бмв-та и излиза али...``-``Някво ТТ и излиза Фил...`` :lol_: :lol_: :lol_:
Не се занимаваи с мен и без това си имаш достатачно врагове!!!
Семка 1500+ Dring Team

CAPO DI TUTTI CAPPI

#21 Bmw-Fan

примерен шофьор

• Потребител
  • 304 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 06:32 AM

Фил от самия ми ник сам можеш да се сетиш защо съм се зарадвал! Просто последия път Али падаше от всеки а сега само М3 го би що да не се кефя е не прави време като твойто но и за теб си има МАЙСТОР!!!!А ква е тая вектра от мойто клипче май много върви???
[/ЗЛОБАР

Без некви интриги просто го споменавам щот Той и Ортиз са ти единствените съперници!!!
BMW i ni6to drugo!!! Antifan na Peugeot!!!

#22 vassil.velichkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 859 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 10:23 AM

Що, ти нещо тъжно ли виждаш??? Радват си се хората, нали за това е цялата работа, за забавление! :lol:

... е да прав си!!! И аз бих си умрял от кеф ако някои слън4ев ден се появиш на божурище с ``бързото`` ти ТТ и те понапляскам!!! Даже като се замисля и сравнението ще е почти същото ``някви бмв-та и излиза али...``-``Някво ТТ и излиза Фил...`` :lol_: :lol_: :lol_:
Не се занимаваи с мен и без това си имаш достатачно врагове!!!

Оуууу, мнооооо ма е страх, ама мноооо си страшен, а пък си и велик!!! :lol_: :lol_: :lol_: Къде ли съм тръгнал, аз простосмъртния, да те апострофирам... :lol_: :lol_:

Колкото до "Божурище" - ще се видим скоро там, нямай грижи. Само ще те посъветвам да не прекаляваш с надуването, щото като набереш много височина може и да паднеш лошо. Тогава ще ми е интересно какво ще обясняваш...
Принципът на тия гонки би трябвало да бъде "И да паднем и да бием, пак ще се напием", но усещам доста злоба (не хъс!) и известен страх в писанията ти напоследък...Защо ли?

Относно враговете - ами няма как, когато имаш позиция и не си някой мишок да се криеш по дупките - печелиш и врагове и приятели. Враговете да са живи и здрави, че без тяхната злоба не е интересно!!! :lol_: :lol_:
500 кончета под капака и 60 литра ОМВ 100 в резервоара - 'бах мааму, как да стигна до Варна, морето, сините вълни? Апел към ОМВ - Да направим по една бензиностанция на всеки 50 километра!

#23 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 11:36 AM

Колкото до "Божурище" - ще се видим скоро там, нямай грижи. Само ще те посъветвам да не прекаляваш с надуването, щото като набереш много височина може и да паднеш лошо. Тогава ще ми е интересно какво ще обясняваш...
Принципът на тия гонки би трябвало да бъде "И да паднем и да бием, пак ще се напием", но усещам доста злоба (не хъс!) и известен страх в писанията ти напоследък...Защо ли?

кофти само да не вземат да закрият сезона докато извадиш легендата :lol_:

#24 vassil.velichkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 859 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 11:51 AM

Няма страшно, виж каква хубава есен е! :lol_:
Довечера ще намина през Божурище с големия кораб и ако сте там, може и да се запознаем с теб и с Фил, че ми писна само от виртуални разговори... :lol_:

#25 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 03:25 PM

Няма страшно, виж каква хубава есен е! :lol_:
Довечера ще намина през Божурище с големия кораб и ако сте там, може и да се запознаем с теб и с Фил, че ми писна само от виртуални разговори... :lol_:

Е аз поне няма да съм там, ина4е щях да имам 4еста наи накрая да се запознаем, но някои друг пат ако имаме честа такава безстрашна линост като теб да доиде на божурище!!! :lol_: :lol_: :lol_: Колкото до постовете ми, само така си мислиш 4е ме е страх, колкото пове4е бързи коли толкова по интересно!!! А не колкото пове4е семкари във форума и на божурище, дето само знаят да одумват този и онзи!!! :lol_: :lol_:
А дали те е страх или не слабо ме интересува, дале4 съм от мисълта да плаша някого по-форумите, а ти щом така го разбираш- твои проблем!!! Това не е моя грижа!!! :lol_:
Семка 1500+ Dring Team

CAPO DI TUTTI CAPPI

#26 jojko

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 04:00 PM

e kakvo tipoto she go bega az pone go poznavam ako iskate moje da se razbereme da se pusnat vednaj aa koq e taq astra kakvo e t`va 230 xaxa smeshna rabota ii kakvo e tova opalvane na gumi s rachna spirachka to tva i nai prostata kola go moje samo da e s predno ee kajete koga she se puskat s tipoto a i znaete predpolagam toi ima i 1 bqla lada samara s 1.5 motor moje i s neq da se pusne s noramlen motor da vidime ..a i az chesno kazano neznam za koe govorite nosi se nqkakav sluh za nqkakvo tipo s drug dvigatel ne na fiat sigurno e to q me svetnete da znam ama jorko ok she kaje kogato kajete are pichove do posle :lol_:

#27 Fil

секс инструктор

• Драг състезател
  • 2,653 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 04:10 PM

e kakvo tipoto she go bega az pone go poznavam ako iskate moje da se razbereme da se pusnat vednaj aa koq e taq astra kakvo e t`va 230 xaxa smeshna rabota ii kakvo e tova opalvane na gumi s rachna spirachka to tva i nai prostata kola go moje samo da e s predno ee kajete koga she se puskat s tipoto a i znaete predpolagam toi ima i 1 bqla lada samara s 1.5 motor moje i s neq da se pusne s noramlen motor da vidime ..a i az chesno kazano neznam za koe govorite nosi se nqkakav sluh za nqkakvo tipo s drug dvigatel ne na fiat sigurno e to q me svetnete da znam ama jorko ok she kaje kogato kajete are pichove do posle :lol_:

нещо не ти разбрах поста пробваи на кирилица!!! :lol_:
Семка 1500+ Dring Team

CAPO DI TUTTI CAPPI

#28 vassil.velichkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 859 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 06:56 PM

Ще взаимствам чужд съвет от друга тема във форума: "Пич, смени си дилъра!".
Минаването на кирилица няма да помогне в случая... :lol_: :lol_: :lol_: :lol_:

#29 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 25 September 2004 - 10:02 PM

Момчето ще се оправи ти кажи кога ще видим ТТ-то? :lol_:

#30 vassil.velichkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 859 Мнения:

Публикувано 26 September 2004 - 11:25 AM

Момчето ще се оправи ти кажи кога ще видим ТТ-то? :lol_:

Когато реша, че е готова, не само като performance, но и като визия и всичко. :lol_:
Правя колата за собствения си кеф, всичко друго е второстепенно! :lol_:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.