IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Mercedes & Божурище

• Не можете да пишете в тази тема
46 отговора на тази тема

#1 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 11:32 AM

Интересно, какво е общото мнение :rules: До този момент на Божурище сме видяли в действие не много автомобили от марката Mercedes. В рекордите, под 14сек има шест представителя на марката. Под 13сек е само бившото "ART" на Дани, а на 13.08сек имаме един CL за който се твърди, че е 750к.с. (носи се мълва, че първият му собственик някога е бил Бербатов).

Интересно ми е какво ви е мнението, дали е възможно Mercedes да удари ниска 12-ка и надолу на Божурище :yawn: :dance1: Говорим за кола, участник в Престижният клас, не за някой скрапер :wink:
Публикувано изображениеЕxclusive Distributor for Bulgaria ©
Силов, оптичен и интериорен тунинг за Mercedes-Benz Audi BMW и др. след 2003г.
Само слабите се стремят към порядък...силните владеят хаоса!

+печатна и телевизионна реклама :idea:
+всякакво застраховане :idea:

#2 valentinvp

Exotics Addicted

• Потребител
  • 954 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 12:41 PM

На 19-ти ще видиме какво ще направи SLR-a...

точно за слр макларън говорим.. информацията я имам от вътршен човек в мвр и само 1 е истински..както казах другите са преправени сл 63 амг

I think my long dick will get jealous if I buy myself 911 997 turbo!Do you know why?Because it won't be the only thing impressing the ladies anymore! =(

#3 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 01:16 PM

Какъв SLR :wink: :rules:

#4 |_|_|ukep

професионален шофьор

• Потребител
  • 933 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 01:44 PM

Какъв SLR :wink: :dance1:

Мани го тоя SLR, той е реплика от SL :yawn:

Иначе по темата - съмнявам се някой Mercedes да даде под 13 секунди :rules:

#5 Joreto

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,582 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 01:52 PM

Какъв SLR :wink: :dance1:

Мани го тоя SLR, той е реплика от SL :yawn:

Иначе по темата - съмнявам се някой Mercedes да даде под 13 секунди :rules:

Ти хубаво се съмняваш но под 13 сек вече има 2-ва ..... освен ако не си имал предвит под 12 сек :lol:

#6 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 02:31 PM

С малко афтърмаркет доработка, дори R-класата на Киров ще падне под 13сек.

Да, SLR ще ми е интересно също да видя какви времена ще даде. Иначе, дори да е реплика, изготвена на базата на SL (R230), нищо не пречи колата също с афтърмаркет доработки да даде по-добро време от SLR. SL600 без проблем може да достигне 630к.с. и 1000Нм, а SL65 715к.с. и 1320Нм въртящ момент. За да бъде най-точно сравнението, данните на сток Mercedes SLR са 625к.с. и 780Нм. Давам и въртящият момент за сравнение, защото специално при драга, той е от градивно значение.

#7 Skyline^GTR

спазва правилата

• Потребител
  • 291 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 02:34 PM

С малко афтърмаркет доработка, дори R-класата на Киров ще падне под 13сек.

Да, SLR ще ми е интересно също да видя какви времена ще даде. Иначе, дори да е реплика, изготвена на базата на SL (R230), нищо не пречи колата също с афтърмаркет доработки да даде по-добро време от SLR. SL600 без проблем може да достигне 630к.с. и 1000Нм, а SL65 715к.с. и 1320Нм въртящ момент. За да бъде най-точно сравнението, данните на сток Mercedes SLR са 625к.с. и 780Нм. Давам и въртящият момент за сравнение, защото специално при драга, той е от градивно значение.

и една малка подробност,че са го ограничили на 1000Нм и пак не може да влезе в пътя горкия,което няма да е особено практично за драг :wink:
NISsan MOtorsports

#8 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 02:47 PM

Ограничението е на 1100Нм., но то е продиктувано по-скоро от други съображения. Иначе има и допълнителен 40%-тов блокаж на диференциала.

П.П. - забравих и най-мощният вариант. При който база SL600 (R239) може да стане направо чудовищен :wink: 730к.с. и същите 1320Нм (ограничени до 1100Нм)

Вариантите всъщност са много...най-потенциален излиза SL600 двигателя :rules:

#9 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 03:07 PM

http://vbox7.com/play:875100c6
На мен ето това ми допада но мисля че тук са му спряло блукажа но пак има яко пауър .Но мисля че ще има някой мерцедес под 13 пък дай боже и под 12 :wink:
П.С Мафия я ме светни на W124 Е60 (6.5)модела колко коня го водят и някаде да знаеш колко му дават време на 400 метра понеже знам че бачкаш в такъв магазин за мерцедес и :rules:
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#10 Joreto

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,582 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 03:14 PM

На мен ето това ми допада но мисля че тук са му спряло блукажа но пак има яко пауър . Но мисля че ще има някой мерцедес под 13 пък дай боже и под 12 :wink:
П.С Мафия я ме светни на W124 Е60 (6.5)модела колко коня го водят и някаде да знаеш колко му дават време на 400 метра понеже знам че бачкаш в такъв магазин за мерцедес и :rules:

Вие май изобщо не четете :yawn:

Ти хубаво се съмняваш но под 13 сек вече има 2-ва ..... освен ако не си имал предвит под 12 сек :dance1:

34. Мерцедес CLS 55 ART ( Дани).................................12.744 сек. (01.04.2007г.)
39. Мерцедес SL 65 AMG (Sitycar)..................................12.914 сек. (14.04.2007г.)

#11 |_|_|ukep

професионален шофьор

• Потребител
  • 933 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 03:18 PM

Какъв SLR :yawn: :D

Мани го тоя SLR, той е реплика от SL :lol:

Иначе по темата - съмнявам се някой Mercedes да даде под 13 секунди :dance1:

Ти хубаво се съмняваш но под 13 сек вече има 2-ва ..... освен ако не си имал предвит под 12 сек :D

Аз имах предвид, че се съмнявам някой Mercedes да даде под 13 секунди този сезон :rules:
Но дано греша :)

А това за SLR репликата беше шега :wink: Има го в "Полето за изява" :lol:

#12 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 06:29 PM

SLR ако падне под 11,5 ви черпя всичките :wink: :rules: :yawn:
Публикувано изображение

#13 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 07:04 PM

SLR ако падне под 11,5 ви черпя всичките :wink: :rules: :yawn:

Aз също мисля, че SLR не може да смъкне до толкова...но все си мисля, че има нещо с трилъчева звезда да даде подобно време...да речем нещо с четири врати :lol: :dance1:

#14 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 07:06 PM

На мен ето това ми допада но мисля че тук са му спряло блукажа но пак има яко пауър . Но мисля че ще има някой мерцедес под 13 пък дай боже и под 12 :wink:
П.С Мафия я ме светни на W124 Е60 (6.5)модела колко коня го водят и някаде да знаеш колко му дават време на 400 метра понеже знам че бачкаш в такъв магазин за мерцедес и :lol:

Вие май изобщо не четете :lol:

Ти хубаво се съмняваш но под 13 сек вече има 2-ва ..... освен ако не си имал предвит под 12 сек :D

34. Мерцедес CLS 55 ART ( Дани).................................12.744 сек. (01.04.2007г.)
39. Мерцедес SL 65 AMG (Sitycar)..................................12.914 сек. (14.04.2007г.)

Извинявам се небях видял и се отнесох в четенето и несъм обърнал внимание. :yawn: Но предполагам че тези времена може и да се подобрят от тези коли :rules: Се пак това са доста мощни автомобили :dance1:
Иначе подочух за една 190-ка дето ще се прави за божура тя може да даде хубави времена :D
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#15 Joreto

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,582 Мнения:

Публикувано 07 April 2008 - 07:55 PM

П.С Мафия я ме светни на W124 Е60 (6.5)модела колко коня го водят и някаде да знаеш колко му дават време на 400 метра понеже знам че бачкаш в такъв магазин за мерцедес и :lol:

Вие май изобщо не четете :D

Извинявам се небях видял и се отнесох в четенето и несъм обърнал внимание. :yawn: Но предполагам че тези времена може и да се подобрят от тези коли :rules: Се пак това са доста мощни автомобили :lol:
Иначе подочух за една 190-ка дето ще се прави за божура тя може да даде хубави времена :)

Е това вече ме радва, дано видим и в БГ някоя 10 секундна 190-ка (на запад има 1-2 :dance1: )

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.