IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Underground 2 LAN

• Не можете да пишете в тази тема
297 отговора на тази тема

#1 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 02:49 PM

Тука някой друг, освен Коки, играе ли Underground 2? Ако има и иска да джиткаме в локална мрежа без да се налага да ходим по нет клубове, да си свали това:
http://www.dyrabyra.net/dwnl/pLan.exe - ако линкът не работи (което се случва рядко), най-накрая в мнението програмката я има като прикачен файл-архив.

Програмката, която съм дал НЕ СЕ ИНСТАЛИРА, а се стартира директно. Като се появи долу до часовника, цъкате с десния бутон върху нея и избирате "Интернет". След което НЕ ЗАТВАРЯТЕ програмката, а просто пускате играта. Ако си имате вече готови коли влизате в ЛАН, избирате си сървър, пишете си име и влизате. Програмата изкарва всички видове състезания, които има, без значение филтъра на какво сте го настроили. Дали сте го настроили да ви показва само дрифт или само обиколки - програмката преодолява това и показва всичките типове състезания.

Винаги влизам с ник RADO или RADOBG. Ако видите такъв ник, значи съм аз. Играе ми се с българи. Едно, че връзката към българите е по-добра и по-малко лагва, второ, за българите е по-лесно да им докажа, че не ползвам хакове. :ok: Играх един час до преди малко и все по средата на обиколките развалят сървъра и после в чата ми викат "ти си с хак", щот ги подминавам като пътни знаци. А че са некадърни и не знаят как да си направят настройките е друг въпрос... Ако някой иска да се пробва срещу мен да пише в темата или на лично съобщение. Така ми се играе на тая игра, че ме сърбят ръцете, но с тъпите чужденци не ми се занимава. :ok:

Question: Как се слагат сейвове?
Отваряш си контролния панел на Джамовете, пардон, на Уиндоуса, отиваш във Folder Options --> View --> Show hidden files and folders --> APPLY --> OK.
След което отваряш уиндоус експлорера, демек My Computer и пействаш този адрес (или го отваряш папка по папка):
C:\Documents and Settings\
RADO\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
Като на мястото на RADO пишеш името на твойта машина, примерно
C:\Documents and Settings\
TIGRA\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

#2 valentinvp

Exotics Addicted

• Потребител
  • 954 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 02:57 PM

RADO ама ние преди това трябвали да сме минали некви проценти от играта,или си тунинговаме колата направо от там?В смисъл мога ли сега да я инстална,и да сме с еднакви възможности за тунинг?

точно за слр макларън говорим.. информацията я имам от вътршен човек в мвр и само 1 е истински..както казах другите са преправени сл 63 амг

I think my long dick will get jealous if I buy myself 911 997 turbo!Do you know why?Because it won't be the only thing impressing the ladies anymore! =(

#3 AudiCoupe

примерен шофьор

• Потребител
  • 311 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 03:56 PM

Аз съм навит , само малко ме светнете по въпроса.. :ok:

#4 kansay

професионален шофьор

• Banned
  • 658 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 03:59 PM

и аз и аз :ok:

#5 mi6o_mc's

професионален шофьор

• Потребител
  • 761 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 04:23 PM

как става

#6 protuner

Fresh as f*ck

• Потребител
  • 1,461 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 04:29 PM

и аз играя Underground 2 през pLan почти всеки ден ама много рядко попадам в сървър с други българи :ok:
повечето са разни руснаци които или не могат да играят или играят с хакове :ok:
Публикувано изображение

#7 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 05:12 PM

Играйте ЛФС то е по-хубаво и по-лесно се прави за игране в нета.
И е доста реален симулатор.
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

#8 VeRyFaStBoY

опитен шофьор

• Banned
  • 193 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 05:14 PM

Казвайте как става и да се Дърпаме :super: :ok: :ok: :D
Роден с Удоволствие ... За да доставя Удоволствие ...
http://vbox7.com/play:213d2a50
Публикувано изображение

#9 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 08:11 PM

Да разясня две неща, понеже за едното ме питаха с ЛС. Значи, ако имате сейвове с превъртяна игра и всички части да са ви отворени можете да си тунинговате кола цялостно. Ако нямате сейв, мога да ви дам моя, но при условие, че НЕ играете с моята кола. Макар че надали ще я познаете веднага коя е. :D

Второ, програмката, която съм дал НЕ СЕ ИНСТАЛИРА, а се стартира директно. Като се появи долу до часовника, цъкате с десния бутон върху нея и избирате "Интернет". След което НЕ ЗАТВАРЯТЕ програмката, а просто пускате играта. Ако си имате вече готови коли влизате в ЛАН, избирате си сървър, пишете си име и влизате. Програмата изкарва всички видове състезания, които има, без значение филтъра на какво сте го настроили. Дали сте го настроили да ви показва само дрифт или само обиколки - програмката преодолява това и показва всичките типове състезания.

#10 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 08:18 PM

Бай дъ уей, това е личния ми рекорд в играта. Тоя рекорд е постигнат в интернет клуб "Матрицата" и тези от вас, които ходят там знаят, че точно там е невъзможно използването на каквито и да е хакове, да не говорим, че мразя хакерите от дъното на душата си. Лично за мен използването на хак в тая игра си е чиста гавра с играта. :D

Публикувано изображение

#11 sashoVTS

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 08:51 PM

Братле за скороста ли имаш предвид че ти е рекорд :D
Червено ситроенченце в завой с вратите влизаме,курвите киризиме на магистралата излизаме :P
http://www.tuning.bg...90627&mode=view
http://www.tuning.bg...90642&mode=view
http://www.tuning.bg...90643&mode=view

#12 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 08:53 PM

Братле за скороста ли имаш предвид че ти е рекорд :lol:

Виж на коя предавка е тая скорост (с ръчни предавки) и пак си помисли ще можеш ли да я постигнеш толкова лесно. :cry: Над цифрата 315 има една друга цифричка, една единствена и "боядисана" в оранжево, но тя променя цялата картинка. :lol: :D :wink:

#13 kokill

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 09:02 PM

Айде да почваме ако си свободен ся :D

#14 run7av3lk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,719 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 09:04 PM

Моя рекорд на 6-та е 385 без никакви хакове с нисан скайлайн :D
Публикувано изображение

Това е "Да си ебе на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен" :lol:

#15 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 11 April 2008 - 09:09 PM

Моя рекорд на 6-та е 385 без никакви хакове с нисан скайлайн :wink:

Хах, кой ти говори за хакове? Казах, че ги мразя. А ако искаш рекорд за 6-та - 398 км/ч с колата, която е на скрийншота горе. Коя е колата - ще ви оставя да се помъчите. :cry:

След 5 минути ще направя сървър, името на сървъра ще е RADO, паролата ще е rado с малки букви на латиница. Който иска да влиза и да се "мачкаме". :lol: :D

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.