IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Класирания от Драг състезанията през 2008 г.


  • Заключена тема Тази тема е заключена
5 отговора на тази тема

#1 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 20 April 2008 - 08:55 AM

Класиране при състезателите за 2008г.

КЛАС "А"

1. Мирослав Бъчваров - Опел Корса (TST Racing Team)...................34т.(2) Републикански шампион
2. Борислав Младенов - Рено 5 ( Надин )........................................25т.(1)
3. Пламен Павлов - Опел Корса......................................................22т.
4. Милен Василев - Фиат 126 (СТ3682)............................................20т.(2)
5. Николай Деянов - Фолксваген Голф 2 (Н 6266).............................4т.
6. Ивайло Денишев - Опел Вектра (Петрич Рейсинг Тийм)..................4т.
7. Тенчо Тенев - Ситроен АХ.............................................................4т.
8. Любомир Иванов - Фолксваген Голф 2 (С 2462).............................2т.


КЛАС "FWD"

1. Васил Стоянов - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport)...............50т.(4)Републикански шампион
2. Георги Стойнов - Фиат Пунто (Рошауди)........................................23т.(1)
3. Станимир Шопов - Сеат Ибиза (Madness Motorsport)......................10т.
4. Тодор Минчев - Фолксваген Голф 3 ...............................................6т.
5. Мирослав Бъчваров - Опел Астра (TST Racing Team)......................4т.
6. Росен Петров - Сеат Ибиза (Madness Motorsport)...........................4т.
7. Александър Дурчов - Фолксваген Голф 2 (НОРД)...........................4т.
8. Ивайло Павлов - Фиат Типо ............................................................4т.
9. Волен Василев - Фолксваген Голф 1 (Drag Power)...........................2т.
10. Любомир Николаев - Фолксваген Голф 3.......................................2т.
11. Росен Стефанов - Мазда MX-6......................................................2т.
12. Николай Колев - Ауди 90...............................................................2т.
13. Тодор Христов - Ауди А3...............................................................2т.


КЛАС "В"

1. Христо Петров - Фолксваген Широко (HEED AUTO)..........................42т.(4)Републикански шампион
2. Васил Стоянов - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport).................26т.
3. Милен Акалски - Ауди 80(Drag Power)..............................................17т.(1)
4. Али Шакрун - БМВ 335.....................................................................16т.
5. Павел Димитров - Мазда 323...........................................................12т.
6. Георги Стойнов - Фиат Пунто (Рошауди)...........................................2т.


КЛАС "Стрийт"

1. Радослав Павлов - Мицубиши Еклипс (БФДР)...............................44т.(4)Републикански шампион
2. Константин Динев - Ауди S2 ........................................................24т.
3. Калоян Станчев - Порше 996 турбо TechArt (БФДР)......................18т.
4. Георги Петров - Мицубиши 3000 GT (БФДР)...................................10т.
5. Румен Костов - Мицубиши Ево 9.....................................................6т.
6. Веселин Кабаджов - Ауди S2 (Сливен Драгрейсинг Тийм)................5т.(1)
7. Владимир Йорданов - Додж Стелт..................................................4т.
8. Тони Тодоров - Порше 996 турбо....................................................2т.
9. Иван Иванов - Порше 997 турбо.....................................................2т.





КЛАС "C"

1. Кирил Палазов - Фолксваген Голф 2 Rallye(Drag Power).................39т.(3)Републикански шампион
2. Христо Петров - Фолксваген Широко (HEED AUTO).........................23т.(1)
3. Васил Стоянов - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport)...............16т.
4. Волен Василев - Ауди 80 (Drag Power)...........................................10т.
5. Али Шакрун - БМВ 335....................................................................6т.
6. Радослав Павлов - Мицубиши Еклипс (БФДР)..................................6т.
7. Константин Динев - Ауди S2............................................................6т.
8. Александър Димитров - Ланча Делта Интеграле..............................4т.
9. Калоян Станчев - Порше 996 турбо TechArt (БФДР).........................2т.
10. Румен Костов - Мицубиши Ево 9 ....................................................2т.
11. Даниел Живков - Ланча Делта Интеграле .....................................1т.(1)



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :drive:

Забележка: В скоби са броя на точките спечелени от квалификаций

#2 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 20 April 2008 - 09:09 AM

I КРЪГ - 19 АПРИЛ 2008 ГОДИНА / БОЖУРИЩЕ/

КЛАС "А"

1-во място - Рено 5 ( Надин ) - Борислав Младенов
2-ро място - Опел Корса - Пламен Павлов
3-то място - Фолксваген Голф 2 (Н 6266) - Николай Деянов
4-то място - Фолксваген Голф 2 (С 2462) - Любомир Иванов


КЛАС "FWD"

1-во място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
2-ро място - Фиат Пунто (Рошауди) - Георги Стойнов
3-то място - Опел Астра (TST Racing Team) - Мирослав Бъчваров
4-то място - Фолксваген Голф 1 (Drag Power) - Волен Василев




КЛАС "В"


1-во място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
2-ро място - Мазда 323 - Павел Димитров
3-то място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
4-то място - Фиат Пунто (Рошауди) - Георги Стойнов



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
2-ро място - Порше 996 турбо TechArt (БФДР) - Калоян Станчев
3-то място - Ауди S2 (Сливен Драгрейсинг Тийм) - Веселин Кабаджов
4-то място - Порше 996 турбо - Тони Тодоров



КЛАС "C"

1-во място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
2-ро място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
3-то място - БМВ 335 - Али Шакрун
4-то място - Фолксваген Голф 2 Rallye (Drag Power) - Кирил Палазов



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :drive:

#3 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 27 May 2008 - 04:49 AM

II КРЪГ - 25 МАЙ 2008 ГОДИНА / СЛИВЕН/

КЛАС "А"

1-во място - Опел Корса TST - Мирослав Бъчваров
2-ро място - Рено 5 ( Надин ) - Борислав Младенов
3-то място - Опел Корса - Пламен Павлов
4-то място - Фиат 126 (СТ3682) - Милен Василев


КЛАС "FWD"

1-во място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
2-ро място - Сеат Ибиза (Madness Motorsport) - Станимир Шопов
3-то място - Сеат Ибиза (Madness Motorsport) - Росен Петров
4-то място - Фолксваген Голф 3 - Любомир Николаев




КЛАС "В"


1-во място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
2-ро място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
3-то място - БМВ 335 - Али Шакрун
4-то място - Мазда 323 - Павел Димитров



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Ауди S2 - Константин Динев
2-ро място - Мицубиши 3000 GT (БФДР) - Георги Петров
3-то място - Додж Стелт - Владимир Йорданов
4-то място - Порше 996 турбо TechArt (БФДР) - Калоян Станчев



КЛАС "C"

1-во място - Фолксваген Голф 2 Rallye (Drag Power) - Кирил Палазов
2-ро място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
3-то място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
4-то място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :wink:

#4 Guest__*

Offline
  • Гости
  • Репутация: 0

Публикувано 05 July 2008 - 05:07 PM

III КРЪГ - 05 ЮЛИ 2008 ГОДИНА / БОЖУРИЩЕ /

КЛАС "А"

1-во място - Опел Корса TST - Мирослав Бъчваров
2-ро място - Опел Корса - Пламен Павлов
3-то място - Опел Вектра (Петрич Рейсинг Тийм) - Ивайло Денишев
4-то място - Рено 5 ( Надин ) - Борислав Младенов


КЛАС "FWD"

1-во място - Фиат Пунто (Рошауди) - Георги Стойнов
2-ро място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
3-то място - Фолксваген Голф 2 (Норд) - Александър Дурчов
4-то място - Мазда MX-6 - Росен Стефанов



КЛАС "В"


1-во място - БМВ 335 - Али Шакрун
2-ро място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
3-то място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
4-то място - Мазда 323 - Павел Димитров



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
2-ро място - Порше 996 турбо TechArt (БФДР) - Калоян Станчев
3-то място - Мицубиши 3000 GT (БФДР) - Георги Петров
4-то място - Ауди S2 - Константин Динев



КЛАС "C"

1-во място - Фолксваген Голф 2 Rallye (Drag Power) - Кирил Палазов
2-ро място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
3-то място - Ланчия Делта Интеграле - Александър Димитров
4-то място - Порше 996 турбо TechArt (БФДР) - Калоян Станчев



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :ok:

#5 Guest__*

Offline
  • Гости
  • Репутация: 0

Публикувано 07 September 2008 - 08:46 PM

IV КРЪГ - 07 СЕПТЕМВРИ 2008 ГОДИНА / СЛИВЕН /

КЛАС "А"

1-во място - Фиат 126 (СТ3682) - Милен Василев
2-ро място - Опел Корса - Пламен Павлов
3-то място - Рено 5 ( Надин ) - Борислав Младенов
4-то място - Опел Корса TST - Мирослав Бъчваров


КЛАС "FWD"

1-во място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
2-ро място - Фиат Пунто (Рошауди) - Георги Стойнов
3-то място - Seat Ibiza - Станимир Шопов
4-то място - Ауди 90 - Николай Колев



КЛАС "В"


1-во място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
2-ро място - Ауди 80 (Drag Power) - Милен Акалски
3-то място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
4-то място - БМВ 335 - Али Шакрун



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
2-ро място - Ауди S2 - Константин Динев
3-то място - Порше 996 турбо TechArt (БФДР) - Калоян Станчев
4-то място - Мицубиши Ево9 - Румен Костов



КЛАС "C"

1-во място - Фолксваген Голф 2 Rallye (Drag Power) - Кирил Палазов
2-ро място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
3-то място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
4-то място - БМВ 335 - Али Шакрун



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :wink:

#6 Guest__*

Offline
  • Гости
  • Репутация: 0

Публикувано 19 October 2008 - 07:36 PM

V КРЪГ - 19 ОКТОМВРИ 2008 ГОДИНА / ДУПНИЦА /

КЛАС "А"

1-во място - Опел Корса TST - Мирослав Бъчваров
2-ро място - Фиат 126 - Милен Ламбов
3-то място - Citroen AX - Тенчо Тенев
4-то място - Рено 5 ( Надин ) - Борислав Младенов


КЛАС "FWD"

1-во място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
2-ро място - Фолксваген Голф 3 - Тодор Минчев
3-то място - Фиат Типо - Ивайло Павлов
4-то място - Ауди А3 - Тодор Христов



КЛАС "В"


1-во място - Ауди 80 (Drag Power) - Милен Акалски
2-ро място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
3-то място - Фолксваген Корадо (Rocket Motorsport) - Васил Стоянов
4-то място - Мазда 323 - Павел Димитров



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
2-ро място - Ауди S2 - Константин Динев
3-то място - Мицубиши Ево 9 - Румен Костов
4-то място - Порше 997 турбо - Иван Иванов



КЛАС "C"

1-во място - Ауди 80 (Drag Power) - Волен Василев
2-ро място - Ауди S2 - Константин Динев
3-то място - Фолксваген Голф 2 Rallye (Drag Power) - Кирил Палазов
4-то място - Мицубиши Ево 9 - Румен Костов



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :roll:







NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.