IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

В Бьлгария може ли да просперира човек с автмобилен спорт?

• Не можете да пишете в тази тема
33 отговора на тази тема

#1 Woo-Hoo

опитен шофьор

• Потребител
  • 137 Мнения:

Публикувано 21 June 2008 - 11:14 PM

Може ли обикновен запалянко да трьгне от малкото и от мальк и да стане "голям" в нашата страна ?

#2 stankoff

млад шофьор

• Потребител
  • 73 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 06:12 AM

Вече имаме няколко примера, които се състезават в чужбина, така, че явно е възможно. Въпроса е, че трябва да си почнал като малък от картинг и бавно да се изкачваш нагоре. Ако мислиш сега да започваш нещо... по-добре забрави.

#3 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 06:33 AM

Вече имаме няколко примера, които се състезават в чужбина, така, че явно е възможно. Въпроса е, че трябва да си почнал като малък от картинг и бавно да се изкачваш нагоре. Ако мислиш сега да започваш нещо... по-добре забрави.

Откъде знаеш на колко години е човека ? :roll:

#4 TRABANTOLOG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,144 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 08:01 AM

Аз много се бях замислил преди време за такова нещо, но в България няма почва наистина. Няма да имаш спонсори, а това е може би най-скъпия спорт. След време да се надяваме... Засега е повече като хоби за състоятелни хора. Всички наши рали пилоти изкарват пари с други бизнеси...
Кара бързо, но преценено!
http://www.2tpower.com -> форум Трабант и Вартбург.
http://img244.images...salehuntlb2.jpg
http://images03.snim...g/000138109.jpg
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#5 MechaN1c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,780 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 08:26 AM

И аз се съмнявам да се получи нещо. Тук всичко е едно такова тегаво, трябва или да имаш много връзки или много пари... Абе изобщо крива работа. Аз като всеки авто манияк съм се замислял за такова нещо още преди години, но съм се обедил, че за мен специално е невъзможно. :roll:
Ич ми не е...

Та идеята ми е такава - да си има всеки застраховчица, да му е мирна главицата, пък ако стане леко ПТП-нце - съберете се на по салатка с ракийка, че и без това са ни много ядовете в живота, че да се ядосвам за некви изкривени ламарини...

#6 Docky

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,447 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 08:41 AM

Владо Арабаджиев може би е един от тези,понеже го познавам ми е интересно как мислиш,че успява да се състезава в чужбина ? Може би заради многото "спонсори"..На другия известен баща му е бивш автомобилен състезател,така че и той има опора,на която да стъпи.Така че,тези хора не се състезават в чужбина ей така просто,защото са проспериращи състезатели,а защото могат да влагат пари в това нещо,никой вече не гледа умения и тем подобни работи като най-важен фактор.

#7 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 11:35 AM

в България, нито футбол, нито баскетбол, нито автомобилните спортове имат бъдеще :roll: ако искаш просперитет ей там извън страната :ok:
  • x-box харесва това
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#8 Docky

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,447 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 11:40 AM

в България, нито футбол, нито баскетбол, нито автомобилните спортове имат бъдеще :roll: ако искаш просперитет ей там извън страната :?:

Абе не е баш така,повечето си мислят,че като избягат в чужбина и веднага забогатяват по дефолт.Ама ако си некадърник тук,навсякъде ще си такъв :ok:

#9 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 11:51 AM

в България, нито футбол, нито баскетбол, нито автомобилните спортове имат бъдеще :roll: ако искаш просперитет ей там извън страната :?:

Абе не е баш така,повечето си мислят,че като избягат в чужбина и веднага забогатяват по дефолт.Ама ако си некадърник тук,навсякъде ще си такъв :ok:

прав си, повечето мислят, че парите в чужбина се берат по дърветата :lol: но говорим сега за спорт... :?:

#10 MechaN1c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,780 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 01:39 PM

С разликата, че тук и да не си некадърник пак нищо няма да стане... :roll:
Ич ми не е...

Та идеята ми е такава - да си има всеки застраховчица, да му е мирна главицата, пък ако стане леко ПТП-нце - съберете се на по салатка с ракийка, че и без това са ни много ядовете в живота, че да се ядосвам за некви изкривени ламарини...

#11 Docky

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,447 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 02:22 PM

Абе вярно си е,пълно с вишисти дето работят за срамни пари,ама все пак по-добре с образование и кадърен,отколкото без хич. :?:

#12 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 02:46 PM

Абе вярно си е,пълно с вишисти дето работят за срамни пари,ама все пак по-добре с образование и кадърен,отколкото без хич. :?:

болна тема, хора с по 2-3 висшета, инженери, доктори, хора знаещи по 3 езика, стават шльосери и зидаро-мазачи... :?: :lol:

#13 Frosty`

Лямца

• Потребител
  • 1,498 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 08:12 PM

Т'ва къде го видя доктор да работи зидаро мазач :) Ама кажи честно наистина ли си срещал някога такъв човек или говориш колкото да се намираш на приказка :lol: Хора с правилното образование се търсят навсякъде и тук и извън .БГ, тва че има 353458753 вишисти дето са вишисти само на приказки :) И са завършили всякакви знайни и незнайни ВУЗ-ове, дето няят грам акредитация никъде, колкото да се каже че имат диплома.. такива може и за общаци да не стават :lol: Ако имаш акъл можеш да се развиваш на всякъде, ако няяш теглиш по 2-3 путки майни и си казваш "е*ал съм ти държавата тука като завърша и ще стана общак"..
Докато хората продължават да мислят по тоя начин наистина никога няя се оправим :)

#14 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 09:10 PM

Т'ва къде го видя доктор да работи зидаро мазач :) Ама кажи честно наистина ли си срещал някога такъв човек или говориш колкото да се намираш на приказка :lol:

абе колкото за приказка, ама наистина съм виждал вишисти, но не беше доктор, да работят като общи работници :)

#15 Frosty`

Лямца

• Потребител
  • 1,498 Мнения:

Публикувано 22 June 2008 - 10:06 PM

Възможно е, както казах в .БГ наистина е пълно с калпави ВУЗ-ове, дето реално не ти дават никакво образование, т.е. дори в България не ги зачитат :)
Има и доста НЕзавършили студенти, които м-у другото се хващат да вършат подобни работи гипсокартон, хамалуване и т.н. (в тва няя нищо лошо де)
НО един вишист, с хубаво образование от качествено училище винаги може да се реализира дори в България и да си живее като пич, който има желание да учи и да работи няя да остане гладен :) Който го мързи започва да търси лесното, да бяга в чужбина и т.н. :)
А по темата, днеска таман четох една статия от минал брой на ТопГиър (бр.10, от март месец) за финландците, доста интересна беше, там изглежда положението е подобно, но няят проблеми да бълват пилоти на килограм :lol: Докато не започнете да мислите, че има начин, за каквото и да е, никога няя да постигнете нещо, докато се оплаквате колко зле е всичко и как всяко начинание е обречено на провал все ще си стоите на тоя хал :lol:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.