IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Fiat Punto 1.8 HGT след 2000г.

• Не можете да пишете в тази тема
43 отговора на тази тема

#1 shtangista2

професионален шофьор

• Потребител
  • 754 Мнения:

Публикувано 03 July 2008 - 06:49 AM

Кажете нещо за тази кола че в гугъл не намерих нищо. Поне + и - ако може и ако се направи някакъв лек тунинг на двигателя ( турбо, спортен филтър и такива лекички) до каква мощност долу-горе може да стигне :roll:
3.6L, 8 cylinders, 86hp. Only in America !
Разменям тетрадка А4 за Ауди същия модел…

#2 dare__devil

примерен шофьор

• Потребител
  • 321 Мнения:

Публикувано 03 July 2008 - 01:11 PM

Кажете нещо за тази кола че в гугъл не намерих нищо. Поне + и - ако може и ако се направи някакъв лек тунинг на двигателя ( турбо, спортен филтър и такива лекички) до каква мощност долу-горе може да стигне :D

Представям си какъв ще е тежкият тунинг :roll:
Almera 2.2 Di 110 hp

#3 HondaFan

професионален шофьор

• Потребител
  • 965 Мнения:

Публикувано 03 July 2008 - 01:33 PM

Кажете нещо за тази кола че в гугъл не намерих нищо. Поне + и - ако може и ако се направи някакъв лек тунинг на двигателя ( турбо, спортен филтър и такива лекички) до каква мощност долу-горе може да стигне :ok:

Представям си какъв ще е тежкият тунинг :?

споилири :roll: дубафки :D големи 14 ки на 60 профил
по-темата....
+ сравнително нова е,ефтини части (в сравнение с другите коли 2000 година! ) и върви добре
- възможни проблеми с електрониката,тясничка е,не е особенно икономична
GOLF IS FOR PLAY'IN,NOT FOR DRIVING

#4 SuKi

професионален шофьор

• Потребител
  • 552 Мнения:

Публикувано 03 July 2008 - 06:31 PM

турбо лек тунинг :roll:

#5 BMW_M3`

професионален шофьор

• Модератор
  • 597 Мнения:

Публикувано 03 July 2008 - 06:47 PM

+Понавървява ,сравнително евтини части.
-Не ми се вярва предишният собственик да я е пазил тези коли обикновенно им се взима душата ,проблеми с електрониката колкото искаш ,и не само с нея.
Щом е след 2000г. предполагам че няма да е толкова зле ,но попринцип не ти я препоръчвам ,а почнеш ли с лекият "тунинг" не се знае накъде ще тръгнат нещата.
.....nobody has three balls but some people have two very good ones!

#6 designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,414 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 06:07 AM

Искам да ми кажеш реални проблеми с електрониката на тази кола, защото говориш пълни глупости... Колата си е съвсем прилична, а има и навигация.
Публикувано изображение

#7 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 06:45 AM

Колега аз си взех такава колица, регистрирана е 2000г. Първи впечатления - върви доста, има всички екстри без кожа (което не ми и трябва), от вън изглежда наистина малка, но вътре нещата са по добри.
Наистина както казват колегите с бензина ще видиш зор, но това е нормално, няма как да върви и да харчи малко. Към края на месеца ще я газифицирам и ще пиша как е на газ :lol:

#8 HondaFan

професионален шофьор

• Потребител
  • 965 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 11:07 AM

. Към края на месеца ще я газифицирам и ще пиша как е на газ :arrow:

:kiss3: :giggle: :lol: да си беше взел 1.1 тогава!!!! жал ми става за такива коли като се заговори за газ,дори и за фият

#9 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:09 PM

. Към края на месеца ще я газифицирам и ще пиша как е на газ :kiss3:

:idea: :arrow: :giggle: да си беше взел 1.1 тогава!!!! жал ми става за такива коли като се заговори за газ,дори и за фият

Колега ти как се изказа все едно ще я карам колата на отпадаци??? хората карат коли по над 200к.с. на газ и си свиркат, какво толко ще и стане на колата незнам, иначе 100 кинта за бензин на седмица не е много приятно, все пак не работя само за бензина на тая кола :lol:

#10 designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,414 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:41 PM

. Към края на месеца ще я газифицирам и ще пиша как е на газ :arrow:

:kiss3: :giggle: :lol: да си беше взел 1.1 тогава!!!! жал ми става за такива коли като се заговори за газ,дори и за фият

Що бе, какво лошо има. Ако е ГИ хем ще му върви добре, хем ще му се смъкне почти наполовина парите за гориво. Какво лошо има? Те хората Москвичи с Мазератови мотори правят на газ, та едно Пунто ли?
Публикувано изображение

#11 HondaFan

професионален шофьор

• Потребител
  • 965 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:43 PM

. Към края на месеца ще я газифицирам и ще пиша как е на газ :idea:

:nono: :kiss3: :arrow: да си беше взел 1.1 тогава!!!! жал ми става за такива коли като се заговори за газ,дори и за фият

Колега ти как се изказа все едно ще я карам колата на отпадаци??? хората карат коли по над 200к.с. на газ и си свиркат, какво толко ще и стане на колата незнам, иначе 100 кинта за бензин на седмица не е много приятно, все пак не работя само за бензина на тая кола :giggle:

еми тва се опитвам да ти кажа че като не можеш да си позволиш си купуваш 1.1....не разбираш ли че тоя мотор не е пригоден за газ и само ще съсипваш колата и няма да върви както трябва.....тва като тука има един селски газар...взема си 7 ца БМВ 2006 и късно вечер го гледам на метан станцията се пули :lol: не ставаи за смях....призив....и според мен коли с по 200 коня и отгоре с тая газ......едва ли точно си свиркат...може да бъркаш със пара от ушите им от нерви че не върви колата :idea:

#12 designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,414 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:47 PM

. Към края на месеца ще я газифицирам и ще пиша как е на газ :idea:

:ok: :kiss3: :arrow: да си беше взел 1.1 тогава!!!! жал ми става за такива коли като се заговори за газ,дори и за фият

Колега ти как се изказа все едно ще я карам колата на отпадаци??? хората карат коли по над 200к.с. на газ и си свиркат, какво толко ще и стане на колата незнам, иначе 100 кинта за бензин на седмица не е много приятно, все пак не работя само за бензина на тая кола :giggle:

еми тва се опитвам да ти кажа че като не можеш да си позволиш си купуваш 1.1....не разбираш ли че тоя мотор не е пригоден за газ и само ще съсипваш колата и няма да върви както трябва.....тва като тука има един селски газар...взема си 7 ца БМВ 2006 и късно вечер го гледам на метан станцията се пули :lol: не ставаи за смях....призив....и според мен коли с по 200 коня и отгоре с тая газ......едва ли точно си свиркат...може да бъркаш със пара от ушите им от нерви че не върви колата :nono:

Това да не е била английската кралица, щото нейния Ролс-Ройс също е на газ. :idea:
Публикувано изображение

#13 HondaFan

професионален шофьор

• Потребител
  • 965 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:52 PM

Това да не е била английската кралица, щото нейния Ролс-Ройс също е на газ. :giggle:

:lol:
на кралицата ролс-а е на газ защото :

1-во в Англия има много данъчни облекчения ако караш на алтернативно гориво;
2 -ро Все пак това е кралица и трябва да дава пример за екология
3-то дреме и на П....а на кралицата че нема да набира от 0-100 за 40 сек докато си пие чайчето.

#14 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:55 PM

HondaFan , аз съм си купил колата, защото ме кефи и си правя кеф на мойта душа, а не да се правя на селски газар, времето ми мина за такива изцепки, а по въпроса с горивото утре ако искам тоя двигател ще го изтърбуша и ще си сложа дизелов например, в крайна сметка това си е моя работа на какво гориво ще си карам колата, не си ми я купил ти нали????.... айде със здраве :lol:

#15 HondaFan

професионален шофьор

• Потребител
  • 965 Мнения:

Публикувано 04 July 2008 - 12:57 PM

HondaFan , аз съм си купил колата, защото ме кефи и си правя кеф на мойта душа, а не да се правя на селски газар, времето ми мина за такива изцепки, а по въпроса с горивото утре ако искам тоя двигател ще го изтърбуша и ще си сложа дизелов например, в крайна сметка това си е моя работа на какво гориво ще си карам колата, не си ми я купил ти нали????.... айде със здраве :idea:

така е прав си- всеки си избира....само,че аз като обикновен човек/шофьор като вида такава бегачка на газ и :giggle: ми става супер :arrow: :kiss3: :idea: :lol: иначе за кеф-а да.... прав си ..прави кеф....

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.