IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

ПРЕДИЗВИКВАМ нещо до 100НР

• Не можете да пишете в тази тема
210 отговора на тази тема

#136 pro_01

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 06 January 2005 - 12:46 PM

MG, пежото ти, бате, най-вероятно е XS-ка или в краен случай Rallye, но последното силно ме съмнява. XS-ките не е като да не вървят за 85-те си коня, но доста ше трябва да се напънеш за да удариш XSi-ка в добро състояние пък ако ще и да си с K&N филтър примерно :twisted:

междувременно можеш да дойдеш да те преслушаме в клуб пежо...

#137 MG

примерен шофьор

• Потребител
  • 443 Мнения:

Публикувано 06 January 2005 - 01:06 PM

какво ште преслушваш мен ли :) ма наистина ли мога да доида в клуб пежо много съм горд да знаеш ако пък там всичките са такива разбирачи като тебе още по горд ште стана. :twisted: дали е xs дали е xsi дали е rali а можеби GTI или пък е 1.0 дизел много съмнително да знаеш ЕИ ГОЛЕМИ РАЗБИРАЧИ чакпък штеме песлуша молятисе малко нагъл стана ми се струва. и вземи прочети заглавието на темата много внимателно и тогава пиши моляте ако имаш нешто на мен да казваш то има ЛС
Urban Team

#138 Crazy_man

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 06 January 2005 - 08:35 PM

какво ште преслушваш мен ли :) ма наистина ли мога да доида в клуб пежо много съм горд да знаеш ако пък там всичките са такива разбирачи като тебе още по горд ште стана. :) дали е xs дали е xsi дали е rali а можеби GTI или пък е 1.0 дизел много съмнително да знаеш ЕИ ГОЛЕМИ РАЗБИРАЧИ чакпък штеме песлуша молятисе малко нагъл стана ми се струва. и вземи прочети заглавието на темата много внимателно и тогава пиши моляте ако имаш нешто на мен да казваш то има ЛС

Стига говорили глупости бе!!! :twisted:
не хора

#139 bmw

Без стаж

• Потребител
  • 8 Мнения:

Публикувано 06 January 2005 - 08:50 PM

Хайде с моито БМВ318i когато кажеш на Бояна,чакам отговор!!!

#140 светльо

млад шофьор

• Потребител
  • 67 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 09:16 AM

ма айде в събота или неделя дя се видим на бояна и да се раэберем с ланчиата бях е ако искаш с яриса и него мога да го вэема за една дръпка ма нема смисъл :twisted:
В италия е истината

#141 pro_01

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 09:21 AM

какво ште преслушваш мен ли :) ма наистина ли мога да доида в клуб пежо много съм горд да знаеш ако пък там всичките са такива разбирачи като тебе още по горд ште стана. :twisted: дали е xs дали е xsi дали е rali а можеби GTI или пък е 1.0 дизел много съмнително да знаеш ЕИ ГОЛЕМИ РАЗБИРАЧИ чакпък штеме песлуша молятисе малко нагъл стана ми се струва. и вземи прочети заглавието на темата много внимателно и тогава пиши моляте ако имаш нешто на мен да казваш то има ЛС

ти на колко годинки си, бе, батко? :)

#142 MG

примерен шофьор

• Потребител
  • 443 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 09:48 AM

ти на колко годинки си, бе, батко?

ми на 17 данеби пиятел да си търсиш :) маи немога дати помогна опитаи във някои друг форум там можеш да намериш някои як мажага които може дати свърши работа :twisted:
Urban Team

#143 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 09:52 AM

ма айде в събота или неделя дя се видим на бояна и да се раэберем с ланчиата бях е ако искаш с яриса и него мога да го вэема за една дръпка ма нема смисъл :)

Прав си , че нема смисъл...ако е оня синия Ярис - му кажи на момченцето дето го кара първо да фане да се научи да кара , че си дължи живота само на бързите ми реакции :twisted:
Публикувано изображениеЕxclusive Distributor for Bulgaria ©
Силов, оптичен и интериорен тунинг за Mercedes-Benz Audi BMW и др. след 2003г.
Само слабите се стремят към порядък...силните владеят хаоса!

+печатна и телевизионна реклама :idea:
+всякакво застраховане :idea:

#144 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 09:58 AM

pro_01 - ти па от кое село се появи бе :) Кой си па ти бе , че ше ше се правиш на некво профи бе :) Баща ти да не е подарил на майка ти Пежото за нова година и ти са от една седмица да не можеш да спиш и да се състезаваш на съм с розови мечета с бегачки :bduh: Ти намери на кой да търсиш сметка бе смешко :roll: Както ти каза вече Мартин - ти къв си бе , кой те знае тебе бе :) Май само баба Цецка семкаджийката , дет при нея имаш доживотен абонамент бе кибик :twisted: Аман от псевдо тарикати бе , вас требва ви забранът да дишате с закон бе :roll: :)
Публикувано изображениеЕxclusive Distributor for Bulgaria ©
Силов, оптичен и интериорен тунинг за Mercedes-Benz Audi BMW и др. след 2003г.
Само слабите се стремят към порядък...силните владеят хаоса!

+печатна и телевизионна реклама :idea:
+всякакво застраховане :idea:

#145 gogichus

професионален шофьор

• Потребител
  • 699 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 10:02 AM

ХАхаха да живее срийт рацинга. То кой не сънува Астри ГСИ-та дет разцепват сичко по пътя. Пък червените Пежа ние ги знаеме как бегат..... :twisted:
Публикувано изображение

#146 MG

примерен шофьор

• Потребител
  • 443 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 10:07 AM

Пък червените Пежа ние ги знаеме как бегат.....

това за мене ли се отнася[/code]
Urban Team

#147 ShoxXx

RC Тунерче

• Потребител
  • 947 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 10:07 AM

Аз скоро ще започна да броя кой по колко комплекса избива наведнъж, а като насъбера статистика ще я пусна като тема, ама после да не ми се сърдят устатите "компетенции" от форума...
RC

#148 gogichus

професионален шофьор

• Потребител
  • 699 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 10:14 AM

Пък червените Пежа ние ги знаеме как бегат.....

това за мене ли се отнася

Не за мене. Мойто е червено :twisted:
Публикувано изображение

#149 pro_01

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 10:16 AM

mafia и ти ли си на 17, батко? :twisted:

#150 pafka

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 07 January 2005 - 10:27 AM

Абе дайте да се запознаем, вместо да забавляваме тунинг обществото, а и явно всички сме на 17 :twisted:

И за едно синьо Пежо се сещам бе Гоги, стига с тия червени :evil:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.