IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

METALLICA!Някой ходи ли на концерта?

• Не можете да пишете в тази тема
23 отговора на тази тема

#1 Parkinson

професионален шофьор

• Потребител
  • 739 Мнения:

Публикувано 26 July 2008 - 07:52 PM

Аз за първи път ходих на техен концерт, просто велики, няма такова изживяване! :) Любимата ми банда на живо, страхотен концерт, супер публика, велико!Още съм в София, утре може и на Лени да ида дори, нищо че сега с Карнобатска мастика загряваме пак....
'Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.'

#2 Freaky

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 08:00 AM

Аз ходих концерта беше просто жесток :blush: От доста време не съм ходил на хубав концерт като този :oops:

#3 Ogi Finta

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,279 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 10:09 AM

Концерта беше, ултра мега гига тетра хидро умопомрачителен :blush: Но както винаги поредица от гафове и слаба организация ме държа плътно прикован към българската действителност... Уви дори виртуози като металика не могат да накарат българските гюбрета да си предвидят и свършат качествено работата! НАЙ се издразних когато не работеше светлинното табло... и изобщо им угаснаха светлините.... Но евала на металика че дори когато имаше непредвиден гръм на пиро ефектите, те не се стреснаха и не допуснаха гаф.
Направи ми впечатление професионализма който показаха, чак към края си позволиха малко фриволия :oops: а в същото време не бяха толкова надути както някой други световни звезди пристигали у нас.
Публикувано изображение
Има само един RONALD9 ®

#4 Freaky

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 01:15 PM

Мен ме изнерви само чакането докато влезеш :ok: Как може да ни е такава управията :dance2: Просто останах без думи :blush: И на всичкото отгоре тоя дет те претърсваше ми отвори бирата и треаше да се пие бързо ,че после щеше да е на ***** :oops:

#5 CaSTeR

спазва правилата

• Потребител
  • 299 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 01:48 PM

аз бях голям мераклия да ги водя на живо,но нямах възможност :blush: :oops: :ok:
много ми се искаше да видя и Down които са били подгряваща група.Вокалиста им Фил Анселмо е жива легенда от групата Пантера :dance2: :cry_: :cry_:

#6 Turbo_pssss

млад шофьор

• Потребител
  • 61 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 03:59 PM

металите са бедни и немат коли>>>нема ги у форума :blush:

#7 Ogi Finta

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,279 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 05:40 PM

Тук си в голяма грешка, те са много богати и не си губят времето по форуми :blush:
Публикувано изображение
Има само един RONALD9 ®

#8 Freaky

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 29 July 2008 - 06:00 PM

металите са бедни и немат коли>>>нема ги у форума :lol:

съгласен съм с финта :D Метълите са виши същества с много пари и не се занимават с форумстване да си хвалят ладите ,като теб,ами през това време си карат фераритата и слушат метъл до дупка :)

#9 CaSTeR

спазва правилата

• Потребител
  • 299 Мнения:

Публикувано 29 July 2008 - 06:30 PM

металите са бедни и немат коли>>>нема ги у форума :)

съгласен съм с финта 8) Метълите са виши същества с много пари и не се занимават с форумстване да си хвалят ладите ,като теб,ами през това време си карат фераритата и слушат метъл до дупка :D

Te не карат Ферарита ;) карат яки и ръбати джипове като Мерцедес Г-Класа и Ивеко Мassif :lol: ;)

#10 Frosty`

Лямца

• Потребител
  • 1,498 Мнения:

Публикувано 02 August 2008 - 11:16 AM

... Но както винаги поредица от гафове и слаба организация ме държа плътно прикован към българската действителност...

Имам съмнение, че тая техника Металика си я носят със себе си, както и екип, който да я управлява. Светлини, прожектори, узвочителни с-ми и т.н., пак казвам не съм сигурен в това, но все си мисля, че самата група си има екип, който да се занимава с това :?:

#11 CaSTeR

спазва правилата

• Потребител
  • 299 Мнения:

Публикувано 02 August 2008 - 12:47 PM

... Но както винаги поредица от гафове и слаба организация ме държа плътно прикован към българската действителност...

Имам съмнение, че тая техника Металика си я носят със себе си, както и екип, който да я управлява. Светлини, прожектори, узвочителни с-ми и т.н., пак казвам не съм сигурен в това, но все си мисля, че самата група си има екип, който да се занимава с това :)

koлега пише се ОзвУчителни :giggle:
да не кажеш пак че се заяждам :nono: всъщност... не ме интересува :nono: :nono:

#12 run7av3lk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,719 Мнения:

Публикувано 02 August 2008 - 01:03 PM

Имам съмнение, че тая техника Металика си я носят със себе си, както и екип, който да я управлява. Светлини, прожектори, узвочителни с-ми и т.н., пак казвам не съм сигурен в това, но все си мисля, че самата група си има екип, който да се занимава с това :)

koлега пише се ОзвУчителни :giggle:
да не кажеш пак че се заяждам :nono: всъщност... не ме интересува :nono: :roll:

Ти заради една тема за пунтото започна да се заяждаш за правопис във всяка тема май а? :nono: Да влезе някой модератор да ти види глупостите и да те банне, защото освен спам нищо друго полезно не си написал за форума :nono:
П.П Ти да не си някой даскал по БЕЛ който през лятната ваканция се чуди какво да прави (ако ще ми отговаряш го направи на Л.С да не правим излишен спам ! ).
Публикувано изображение

Това е "Да си ебе на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен" :lol:

#13 Frosty`

Лямца

• Потребител
  • 1,498 Мнения:

Публикувано 02 August 2008 - 03:35 PM

koлега, пише се ОзвУчителни. :)
Да не кажеш пак, че се заяждам. :roll: Всъщност... не ме интересува. :nono: :lol:

:giggle:

Я ми обясни ся, къде се пишат пунктуационни знаци :nono: :nono: Както и главни букви, и т'ва по-горе едно изречение ли беше или няколко сляти :nono: Да праиш забележки на тая тема е тъпо, още повече щом и ти допускаш доста сериозни грешки :roll:

#14 CaSTeR

спазва правилата

• Потребител
  • 299 Мнения:

Публикувано 02 August 2008 - 04:08 PM

koлега, пише се ОзвУчителни. :)
Да не кажеш пак, че се заяждам. :ok: Всъщност... не ме интересува. :nono: :D

:giggle:

Я ми обясни ся, къде се пишат пунктуационни знаци :roll: :nono: Както и главни букви, и т'ва по-горе едно изречение ли беше или няколко сляти :nono: Да праиш забележки на тая тема е тъпо, още повече щом и ти допускаш доста сериозни грешки :roll:

добре де тъпо беше-признавам си :nono:
айде стига вече :lol:
форума не е за да спорим за глупости :lol:

По темата-абе Down добре ли се представиха?Анселмо пя ли като хората?Защото по принцип на няколко пъти е бил фенове и се е напивал доста докато е на сцената :ok:
Абе дивак си е :P

#15 Ogi Finta

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,279 Мнения:

Публикувано 02 August 2008 - 04:34 PM

Down свириха добре :) Надали обаче проблема с гафа на Металика е от екипа им... Все пак говорим за професионалисти.
Публикувано изображение
Има само един RONALD9 ®

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.