IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

ЧРД на Tifani_f

• Не можете да пишете в тази тема
16 отговора на тази тема

#1 protuner

Fresh as f*ck

• Потребител
  • 1,461 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 08:13 AM

ЧРД Гери да си ми живичка и здравичка, много щастие и успехи и всичко най най най :)
Публикувано изображение

#2 Миро_87

ЕкСтРеМиСт

• Потребител
  • 4,545 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 09:04 AM

айде жива и здрава и от мене и мн мн късмет и любов :arrow: :) :D :arrow:
Публикувано изображение

#3 moonwalker_1988

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,000 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 02:55 PM

Честит рожден ден, колежке. Жива и здрава да си, много щастие, лююбов и един джакпот от Тотото ти пожелавам :ok: :dance2: :oops: :blush:
Публикувано изображение

#4 Freaky

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 04:17 PM

ЧРД Жива и здрава и много щастлива :blush:

#5 rusnache

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,079 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 05:18 PM

Честит ти ден ден колежке. Жива здрава и много усмихната.
Един ненормален блог
Виж и помисли

Видеонаблюдение, структурно окабеляване, Car Audio &Video, Ксенони, Парктроници. Поддръжка и изграждане на бензино и газстанции, цистерни за газ и светли горива. Метални конструкции.

#6 DoH_KuXoT

Инат

• Модератор
  • 5,991 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 05:53 PM

много щастие от мен :blush:
<p>ДА ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЧИЦА</p>

#7 DoH_KuXoT

Инат

• Модератор
  • 5,991 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 05:55 PM

много щастие от мен :blush:
<p>ДА ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЧИЦА</p>

#8 kipru6a

спазва правилата

• Потребител
  • 298 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 06:20 PM

ЧРД миличка!!! :D :D :D :( :( :(
Желая ти достатъчно слънце , за да запазиш мирогледа си светъл !
Желая ти достаъчно дъжд , за да оцениш слънцето още повече !
Желая ти достатъчно щастие , за да запазиш духът си жив !
Желая ти достатъчно болка , че и най - малките радости в живота да ти изглеждат много по - големи !
Желая ти достатъчно да получиш , за да задоволиш желанията си !
Желая ти достатъчно да загубиш , за да оцениш това , което имаш !
Желая ти достатъчно " Здравей " , за да ти даде сили за последното " Довиждане " !
:blush: :oops: :ok: :dance2: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :lol: :lol: :ok:
Една забавна яка мацка, която се кефи много на коли и мотори...обича високите скорости и адреналина

#9 tifani_f

ДяВоЛчЕ

• Потребител
  • 1,042 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 09:19 AM

Мерси на всички за поздравите! :D :blush: :oops: :ok: :dance2: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :lol: :lol: :ok: :D

Цената на всички произведени и предстоящи да се произведат акумулатори няма да цената на живота на майка ти или баща ти, детето ти, жена ти или дори на някой който никога няма да познаваш. Така, че ако светнатите фарове на всички коли спасят човешки живот веднъж в историята на човечеството пак си струва, защото живота може да е твоя.

#10 protuner

Fresh as f*ck

• Потребител
  • 1,461 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 10:53 AM

Мерси на всички за поздравите! :D :blush: :oops: :ok: :dance2: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :lol: :lol: :ok: :D

за теб винаги :D
Публикувано изображение

#11 Миро_87

ЕкСтРеМиСт

• Потребител
  • 4,545 Мнения:

Публикувано 28 July 2008 - 10:58 AM

Мерси на всички за поздравите! :( :oops: :ok: :dance2: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :cry_: :lol: :lol: :ok: :D :(

след терминала ли беше купончето :? :D :( :blush: :D
Публикувано изображение

#12 tifani_f

ДяВоЛчЕ

• Потребител
  • 1,042 Мнения:

Публикувано 30 July 2008 - 11:29 AM

Мерси на всички за поздравите! :) :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :)

след терминала ли беше купончето :) :kiss3: :beer: :) :kiss3:

Не нямаше купонче...:):):):) , а и рождения ми ден беше в неделя...не в събота :)

Цената на всички произведени и предстоящи да се произведат акумулатори няма да цената на живота на майка ти или баща ти, детето ти, жена ти или дори на някой който никога няма да познаваш. Така, че ако светнатите фарове на всички коли спасят човешки живот веднъж в историята на човечеството пак си струва, защото живота може да е твоя.

#13 Миро_87

ЕкСтРеМиСт

• Потребител
  • 4,545 Мнения:

Публикувано 30 July 2008 - 02:52 PM

Мерси на всички за поздравите! :) :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :)

след терминала ли беше купончето :) :kiss3: :) :) :kiss3:

Не нямаше купонче...:):):):) , а и рождения ми ден беше в неделя...не в събота :)

е то така де след 12 имах впредвид :) ама нали съм си шматка не се изразявам правилно :D :beer: :)
Публикувано изображение

#14 tifani_f

ДяВоЛчЕ

• Потребител
  • 1,042 Мнения:

Публикувано 30 July 2008 - 05:39 PM

след терминала ли беше купончето :) :kiss3: :) :) :kiss3:

Не нямаше купонче...:):):D:) , а и рождения ми ден беше в неделя...не в събота :)

е то така де след 12 имах впредвид :) ама нали съм си шматка не се изразявам правилно :D :) :)

:beer: :)

#15 moonwalker_1988

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,000 Мнения:

Публикувано 30 July 2008 - 07:58 PM

след терминала ли беше купончето :D :kiss3: :) :) :beer:

Не нямаше купонче...:):):D:) , а и рождения ми ден беше в неделя...не в събота :)

е то така де след 12 имах впредвид :) ама нали съм си шматка не се изразявам правилно :D :) :)

:) :)

да излезем от стаята? :) :D :kiss3:
Публикувано изображение

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.