IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Най-тунингованите коли които сте виждали в България!

• Заключена тема Тази тема е заключена
2366 отговора на тази тема

#16 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 06:45 PM

Абе имаше едно време на божурище един оранжев кадет от старите на които отазд му пишеше 1.3s :arrow: но предните му гуми беха бая дебелички а звука които издаваше ... та мисалта ми е mafia ако можеш да намериш снимки на тази зле изглеждаща но идиално движека колица ще сам ти благодарен! Благодаря предварително!
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#17 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 06:51 PM

Днес - вървейки към СУ видях нещо и просто не се сдържах да го снимам Vauxhall ...

тази машинка и аз я видях на бул. Левски (ако не се бъркам с патриарха) но 2 коли по напред имаше един Lorinsser Е50 маи беше ного добур тунинг беше едно убито лилаво на цвят та ако можеш и тая кола да щракнеш ако я видиш някаде ще сам ти благодарен! Още веднаж благодаря!
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#18 fish_n_chips

млад шофьор

• Потребител
  • 72 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 07:15 PM

тоя vauxhall и аз съм го виждал, на христо ботев. ама нещо собственика яко го избива на селски тунинг иначе може и да върви каруцата знаеш ли я :arrow:

имаше един Lorinsser Е50 маи беше ного добур тунинг беше едно убито лилаво на цвят та ако можеш и тая кола да щракнеш ако я видиш някаде ще сам ти благодарен!

тоя що ми се струва че го има вече в колекцията на мафиа?
It's not how you stand by your car, it's how you race your car!

#19 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 07:34 PM

нещо явно не сам го намерил а уж гледах я ако можеш ще сам ти балгодарен за линк :arrow:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#20 GAlt

професионален шофьор

• Потребител
  • 875 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 07:34 PM

Абе имаше едно време на божурище един оранжев кадет от старите на които отазд му пишеше 1.3s :arrow: но предните му гуми беха бая дебелички а звука които издаваше ... та мисалта ми е mafia ако можеш да намериш снимки на тази зле изглеждаща но идиално движека колица ще сам ти благодарен! Благодаря предварително!

На Асенчо кадета е тва мисля го има във форума някаде потърси

#21 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 07:42 PM

..тоя що ми се струва че го има вече в колекцията на мафиа?..

ако става въпрос за тоя лоринзер:
http://free.bol.bg/b... ... 6.0i-2.jpg
не е тва е с класа а азимах предвид е класа
ако сам сбаркал нещо сори
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#22 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 07:47 PM

...На Асенчо кадета е тва мисля го има във форума някаде потърси...

БЛАГОДАРЯ за инфото ще го потърся !!!
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#23 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 08:00 PM

еити 1 линк за готин тунинг е вярно не е кола камион е ама .... :arrow:
http://www.mota.ru/d... ... mg=205.jpg
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#24 denis4o

професионален шофьор

• Потребител
  • 613 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 08:25 PM

Днес - вървейки към СУ видях нещо и просто не се сдържах да го снимам Vauxhall - една рядко срещана марка за българия , колата е доста занемарена , но по всички личи , че е класова бегачка :wink: Много съжалявам , че не можах да открия собственика и , за да мога качествено да я снимам отвътре и евентуално двигателят и , но все пак направих някои снимки - ето ги и тях :arrow:
http://free.bol.bg/bega4kite/Vauxhall/

П.П. - между друготе дадените по-горе коли ги има в колекцийката ми , само мисля че Тиграта не я ъплоуднах , защото снимките и ги има вече във форума , но все пак важното е , че имате желания :wink:
А и ако искате мога да кача и останалите 800mb снимки които не съм качил а имам на РС-то :idea:

хахах тва не е Vauxhall бе !!!

#25 MISFIT

примерен шофьор

• Потребител
  • 437 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 09:07 PM

Днес - вървейки към СУ видях нещо и просто не се сдържах да го снимам Vauxhall - една рядко срещана марка за българия , колата е доста занемарена , но по всички личи , че е класова бегачка :wink: Много съжалявам , че не можах да открия собственика и , за да мога качествено да я снимам отвътре и евентуално двигателят и , но все пак направих някои снимки - ето ги и тях :arrow:

П.П. - между друготе дадените по-горе коли ги има в колекцийката ми , само мисля че Тиграта не я ъплоуднах , защото снимките и ги има вече във форума , но все пак важното е , че имате желания :wink:
А и ако искате мога да кача и останалите 800mb снимки които не съм качил а имам на РС-то :idea:

а що е?кадет? че само го виждал со отстрани
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#26 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 11:33 PM

От кога Vauxhall ги правят с ляв волан ?! :wink: Аз си мислех, че са британски изпълнения с десен волан на Opel :idea: И чесно да ви кажа, тоя кадет повече е за любимата на всички ни тема "Селски тунинг" :roll: :lol:
Публикувано изображение

#27 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 21 October 2004 - 10:02 AM

Днес - вървейки към СУ видях нещо и просто не се сдържах да го снимам Vauxhall - една рядко срещана марка за българия , колата е доста занемарена , но по всички личи , че е класова бегачка :D Много съжалявам , че не можах да открия собственика и , за да мога качествено да я снимам отвътре и евентуално двигателят и , но все пак направих някои снимки - ето ги и тях :shock:

П.П. - между друготе дадените по-горе коли ги има в колекцийката ми , само мисля че Тиграта не я ъплоуднах , защото снимките и ги има вече във форума , но все пак важното е , че имате желания :D
А и ако искате мога да кача и останалите 800mb снимки които не съм качил а имам на РС-то :D

Не знам за воланя (ляв е наистина) , но вътре всички уреди са други , ще се опитам да говоря със собственика и ще симам двигателя и ще науча малко повече за двигателя. Относно мерцедеса - знам го , впрочем те са 2 и седят винаги там , когато снимах Vauxhall-а отидох да снимам и мерцедеса , ама точно в тоя момент в него тръгна да се качва някъв с три кила охрани и просто нямах шанс :lol:
Публикувано изображениеЕxclusive Distributor for Bulgaria ©
Силов, оптичен и интериорен тунинг за Mercedes-Benz Audi BMW и др. след 2003г.
Само слабите се стремят към порядък...силните владеят хаоса!

+печатна и телевизионна реклама :idea:
+всякакво застраховане :idea:

#28 denis4o

професионален шофьор

• Потребител
  • 613 Мнения:

Публикувано 21 October 2004 - 11:00 AM

Обикновен Опел Кадет GSi с двигател на калибра (атмосферен + тунинг), много пари са хвърлени по колата, мен ме кефи лично обаче някъде си е "оставил" предните престилки, а изказванията от типа "селски тунинг" от по-горе няма да ги коментирам просто колата си е направена с много мерак, от хората които са се возили в нея зная, че върви адски много, но собственика не обича да ходи по гонки. Казва се Емо (Емил) и можеш да го намериш в същия блок пред който си снимал колата !!!

#29 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 23 October 2004 - 11:55 AM

http://mobile.bg/pho...853281490_2.pic
http://mobile.bg/pho...053282220_1.pic
http://mobile.bg/pho...053282220_4.pic

#30 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 23 October 2004 - 12:18 PM

Публикувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.