IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Ортиз срещу Разума или на какво е способен Майк Тайсън

• Не можете да пишете в тази тема
89 отговора на тази тема

#1 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 07:32 PM

Уискито адвокате :!: тази игра дето си пуснал е с братовчет ми бе мислител(свържи му се без да му казвам да видиш кво ще ти каже) , или ми дай уискито и си напиши в подписа че си паляк и т.н или просто няма кво да говорим повече , ако бях паднал щях да го направя може да бъдеш убеден , все пак говорим за 30-тина лева адвокате :!:

Това дето съм го пуснал е от играта с теб защото там друга не съм играл :idea:

Ся само да те светна :idea: - аз нямам твоите шахматни претенции, но запомних партията с теб доста добре... Факта, че ти неможеш да я познаеш е силно показателен :idea:

Кво викаш играл съм с братчеда???

Помолих Бат Гого да отключи темата за да мога да те изтипосам там :!:

Имам и още новини за теб, но това после :!:

Една от бавачките ми ме научи, че когато се сбия с някого на улицата трябва да го ритам докато вече неможе да стане, защото не всички са като мен :!: благородни :!: едно паве в гръб е способно да превърне благородния победител в мъртвец :!: или нож или пистолет - кой какво си носи и неможе да го извади отблизо...

Аз не съм съвсем съгласен с това твърдение, което несъмнено е продиктувано от нейния огромен опит в тези работи... винаги привнасям и по нещо мое в знанията получени от други... аз бих го вързал или бих го задържал и предал на полицията, но не бих стигал до крайности... Важното в случая е когато влизаш в бой да знаеш че ще излезеш победител, да знаеш как да победиш и най-най важното! Да победиш така, че да си останеш победител повече от няколко секунди :!:

Ся понеже ти си гадна лепка която ме обижда и закача и тренира шизофреничния речник на кумира си върху целия форум и в частност мен аз те питам какво да те правя?

Да открехна ли хората от къде си научил тия думички и чии фрази преповтаряш, да пусна ли твоето л.с. във форума?

Отговора за мен е ДА :idea: Защото както ме е учила бавачката ми - недей да бъдеш снизходитилен към хора които живеят от това и които не биха били такива с теб :)

Ако искаш мога да го обърна на полицейски номера - форума става участък от утре за теб :)

Въобще какво искаш от мен? За чий хуй ти е да се задяваш с някой толкова чепат - крастата ли си чешеш?

Тайсън също има хора към които е безразличен и такива на които се доверява :D

Какво искаш? Да те чукам докато се влюбиш в мен ли? :twisted: :lol:

- Това както можеби забелязвате е кореспонденция между мен и тоя долен подражател на Майк Тайсън Ортиз!

Винаги съм се питал защо той се изразява така - вярвам че също и вие сте го правили...

На моменти ме е разсмивал и забавлявал, а понякога дори ме е въодушевявал... Толкова цветисти ги реди :idea:

До днес си мислех, че това всичко е народен фолклор и негова лична заслуга към Централния Бургаски Тарикатски Говор!
Но днес дойде мига на истината! Моите тайни сътрудници сведоха до знанието ми истинският источник на цветистия речник на Ортиз - Това всъщност е неговият кумир Майк Тайсън!!!

По-надолу ще откриете линкове към клипчета обобщаващи събраното словесно творчество на идола му!!! :!:

Ще ти изям ануса, Ще те чукам в гъза докато се влюбиш в мен, Лайнян синджир, Всички гнусотии по адрес на роднините всъщност са авторство на Майк Тайсън, а нашия убавец тука ни ги пробутва във всевъзможни комбинации и вариации :D :arrow: :idea:

:D

... re=related

... re=related

Ще намерите и още!

Ето и една тема тук - от 17-та страница натам играем шах! - viewtopic.php?f=84&t=103616&st=0&sk=t&sd=a&start=240 - Сами преценете, като имате предвид и цитираното лично съобщение най-отгоре на настоящото мнение!

:ok: Ортиз, Наздраве! :lol: Кучко! :idea:
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#2 fido

спазва правилата

• Потребител
  • 234 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 07:34 PM

Чакам с нетърпение и ентусиазъм отговора на тоста ти :twisted:
Dorifto lover

#3 merakliata

Баровец

• Модератор
  • 13,679 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 07:43 PM

уу тая тема ще я следя :arrow: :ok: :lol: :idea: :twisted:

Да, то за Вас и лайната са по-вкусни от хайвера! Въпрос на вкус...
То и да ебеш животни е въпрос на вкус...
Да си педераст...
Всичко е въпрос на вкус.... :D

Наличие турбонадува: Турбонаддув

#4 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 08:02 PM

Тошка, искам да ти кажа съвсем сериозно, че ако има човек в радиус от 500 км, на който най-много да му отива да подражава на Тайсън, т'ва е именно Мишо :twisted:
Публикувано изображение

#5 Haka3aHuETOo

професионален шофьор

• Потребител
  • 757 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 08:09 PM

:twisted:

а ти ИДИОТ си си сложил бракмата с photoshop тюнинг на сайт за запознанства

Понякога се питам какво ли щях да правя, ако бях роден в нормална страна !?

#6 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 08:14 PM

Аз виках че тайсън подражава на ортиз. :ok: :twisted: :arrow:
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#7 loko_fc

професионален шофьор

• Потребител
  • 518 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 08:34 PM

Май пак ще се раздават форумни шамари :twisted:
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение
Не мрънка ,само бръмка,по-вярна и икономична от жената ,за това си обичам аз колата !

#8 Haka3aHuETOo

професионален шофьор

• Потребител
  • 757 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 08:40 PM

Плеистеишан 2 и Жени :twisted:

#9 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 09:10 PM

Плеистеишан 2 и Жени :shock:

Ти каза ли нещо или муха пръдна?
Публикувано изображение

#10 mahmud

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,224 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 09:22 PM

Ортиз е пич, мен ми харесва как се изразява, пък и трябва въображение да доусмислиш нещата на Тайсън да ги преведеш и да го доизкусуриш. Пък и всеки си има кумири, ся голяма работа станало...
Публикувано изображение

#11 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 09:28 PM

Просто е зел качествено.Дилара не го е излъгал тоя път :shock: :shock: :P :)
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#12 Frosty`

Лямца

• Потребител
  • 1,498 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 10:07 PM

По спомен Ортиз не беше особено "на ти" с английския, а тия клипчета не знам да ги има преведени някъде..
Така че тия твойте теории и конспираций са плод единствено на болния ти мозък и въображаемите ти тайни сътрудници :shock:
П.П. Пак се оака :shock: След като и тука ти сипят порядъчно очаквам новата ти тема за теория на конспирацията срещу тебе :shock:

#13 Haka3aHuETOo

професионален шофьор

• Потребител
  • 757 Мнения:

Публикувано 29 October 2008 - 10:47 PM

казвал ли съм ти че си идиот и че трябва да си резнеш вените :shock:

#14 BE REAL

изидоро

• Потребител
  • 2,575 Мнения:

Публикувано 30 October 2008 - 07:56 AM

тва е личното на Тошко , когато се бяхме захапали....

Мишо, тоя форум не е да се заплашваме, признавам, че някои от простотиите ти много ме забавляват, но недей да стигаш до крайности.

Както теб никой не те заплашва така и ти се въздържай, ако си дадеш телефона мога да ти се обадя :D

Хем си разумен хем на моменти ми се струва че си неадекватен, кво излиза, че ти можеш да сипваш лайна по главите на хората, а когато някой се пошегува с теб почваш със заплахите - толкова ли си слабохарактерен?

И понеже знам, че ако ти напиша нещо по-умно ще пуснеш това л.с. във форума ще се въздържа, но ти казвам да не го обръщаш на извращения, шегата си е шега, заплахите и гнусотиите от такъв като теб са по-сериозни...

Аз ти се извинявам ако съм те засегнал и очаквам същото от теб, както и телефонен номер!

Хем си насран тошко хем мутрееш , това го могат само момичетата , сега аз на тая глупава тема няма да пиша , но ще ти се наложи да си по внимателен :)

Да аз харесвам Тайсън и е една от причините да започна да тренирам още от съвсем малък :) И не съм излизъл никаде на състезания не защото не мога :| напротив :o "Истинския боец няма нужда да доказва себе пред света и пред самия себе си :) сега ще отворя нещо освен Тайсън аз харесвам и Сайтиев харесвам борбата почти толкова колкото бокса , харесвам и Каспаров колкото горните двама :o мога да ти обеснявам доста но незаслужаваш :shock:

Дай ми Уискито бе младеж :D дай ми го не се ебавай младежче :D и 80 теми да пуснеш , ти падна на шах и то не ти а някои друг :)
една бутилка е 30-тина лева , кво мислиш по темата за Уискито :lol:

Мога да те осера зверски , обаче не ми доставя удоволствие
:) иначе тука щеше да стане най четената тема :shock: и тва ще последното дето ще ти пиша де :P

Поздрави :shock:
"My style is IMPETUOUS , My defence is IMPRЕGNABLE , I'm just FEROCIOUS "

#15 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 30 October 2008 - 10:06 AM

казвал ли съм ти че си идиот и че трябва да си резнеш вените :shock:

казвал ли съм ти, че ако те видя някъде ще ти одрежа главата?
Публикувано изображение

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.