IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

<<<>>> Fiat Bravo Earthquake <<<>>>

• Не можете да пишете в тази тема
167 отговора на тази тема

#1 stivkata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,607 Мнения:

Публикувано 15 December 2008 - 08:54 PM

Колеги дойде време и аз да покажа моето проектче,нямам снимков материал по време на работата утре ще направя в завършения вид, но не точно завършен има да се допълва още малко :D Проекта е направен с помощта на http://destaudio.com/ колегата rusnache и JS Audio колегата Jamo.
Ето и компонентите :
Плеар Pioneer Premier DEH-P690UB
Предна линя FOCAL 165 V1
ЗАдна линя FOCAL Access 690CA1
Захранвани са от усилвател Magnat Edition Four Limited
Субууфер Ground Zero GZHW25X
Захранван от усилвател Kenwood KAC-7203
Кабели :
Ground Zero GZPK 10 и DRAGSTER DP466.R за Magnat-a и говорителите
Ground Zero GZPK 20 за Kenwood-a и субууфера
За изолиране на вратите е използвана само битумна лента
колата е Fiat Bravo 1.6 16v
снимките ги качвам утре
поздрави :twisted:
<p>www.CarAudio-bg.com<br /> Публикувано изображение</p>

#2 stivkata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,607 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 04:14 PM

Ето и малко снимки (малко са за селски монтаж но има да се до оправят работите, още се работи по проекта) :twisted:
Има още какво да се желае :D

#3 Menko Stoichev

професионален шофьор

• Потребител
  • 551 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 04:20 PM

Ако не се лъжа този Фиат е правен във JS Audio!Как се справя басчето?
<p>www.CarAudio-bg.com<br /> <br /> Публикувано изображение</p>

#4 lek lek lek

млад шофьор

• Потребител
  • 60 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 04:44 PM

Колега само да питам за демпването на вратите и от вътрешната и от вънкашната ли го напрачихте.

#5 rusnache

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,079 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 04:45 PM

Ммммм монтажа на предната линия и задната стана в JS Audio, както и част от електроинсталацията. Баса с усилвателя го монтирахме зад блок и още не сме зели организацията за кабелите, та за момента изглеждат толкова зле жиците.
Като цяло повече от тоя бас не знам какво може да се иска, СПЛ-а е на ниво. Бокса е 36 литра с порт 30х2.5х40см.
Като цяло Фокалите бичат SQ гроунда бичи чист грозен спл от който дрънчат калници, брони, номера, скачат телефони по тавана и така.
Един ненормален блог
Виж и помисли

Видеонаблюдение, структурно окабеляване, Car Audio &Video, Ксенони, Парктроници. Поддръжка и изграждане на бензино и газстанции, цистерни за газ и светли горива. Метални конструкции.

#6 www

супер татко

• Потребител
  • 4,555 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 08:25 PM

Евала :giggle:
Novak Djokovic!

#7 rusnache

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,079 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 09:04 PM

И да допълня, че одеве бързах много.

Значи бокса е настроен на около 36 хертца, като съм се придържал към някакви що-годе допустими групови закъснения. Суб-а го пробвахме в един друг обем с друг порт, и тогава повече като, че ли беше за слушане, докато сега това просто не може да се слуша повече от 5 минути на 60% усилено. Имайки предвид качеството на плеара, при смяната му Фокала ще може да се разгърне възможностите си.
Като цяло аз бях за DLS ОА12 защото си е кощунство все пак такъв фронт и задна да се попиляват с СПЛ бас, но желанията на клиента са над желанията на продавача.
Но като цяло проектчето е екстра, и може да сипва на много колици. Само да оправиме кабеляците тея дни.
Един ненормален блог
Виж и помисли

Видеонаблюдение, структурно окабеляване, Car Audio &Video, Ксенони, Парктроници. Поддръжка и изграждане на бензино и газстанции, цистерни за газ и светли горива. Метални конструкции.

#8 888

примерен шофьор

• Потребител
  • 479 Мнения:

Публикувано 17 December 2008 - 08:11 PM

Бокса е 36 литра с порт 30х2.5х40см.

Обема не е ли е голям?

#9 TEAM RUDOZEM

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,605 Мнения:

Публикувано 17 December 2008 - 08:45 PM

Мойте поздравления, добро начало,дори много добро, представям си щом това е началото до една година докъде ще се разгърниш :giggle:
<p>Публикувано изображение<br /> Публикувано изображение</p>

#10 stivkata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,607 Мнения:

Публикувано 17 December 2008 - 10:02 PM

Мойте поздравления, добро начало,дори много добро, представям си щом това е началото до една година докъде ще се разгърниш :roll:

Ами да се надяваме имаме нещо на ум с колегата rusnache :giggle:

#11 Nolive

опитен шофьор

• Потребител
  • 114 Мнения:

Публикувано 18 December 2008 - 08:36 AM

таванчето гънилисе :kiss3: браво харесвами :twisted:
Чесно казано не вярмам че феята ще доиде дами вземе зъбчето и тази вечер [size=150]
Anton Monev каза: тебе средите са ти навредили на слyxa :D
NoLive каза: az sym si ovreden ama ne ot tqx :D
http://www.snimka.bg...hoto_id=7738586

#12 FavoritLX

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,554 Мнения:

Публикувано 18 December 2008 - 08:45 AM

Като цяло аз бях за DLS ОА12 защото си е кощунство все пак такъв фронт и задна да се попиляват с СПЛ бас, но желанията на клиента са над желанията на продавача.

И аз така мисля. Защо сложихте Фокал, те са за музика, за тея пари колко бошмени или ланзари щяхте да наредите отпред да викат :twisted:

#13 rusnache

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,079 Мнения:

Публикувано 20 December 2008 - 08:54 AM

Фокал, защото му го дадох на промоция и беше на цената евтини ДЛС, а имайки предвид, че точно този фронт свири много красиво, нямаше как.
Второ, дори не знаех, че проекта ще се развива в посока груб SPL.
Сега трябва да намериме време да оправиме кабелите и остава само да се сложи втори акумулатор, щото си личи как след едно време усилваш, но се усилва само фронта и елипсите от зад, за баса няма точец и с кондензатор само няма да стане работата.
Един ненормален блог
Виж и помисли

#14 stivkata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,607 Мнения:

Публикувано 07 January 2009 - 08:08 PM

Колеги помогнете какъв акомулатор да си сложа в багажника (като 2ри) и как се свързва цялата работа ;)

#15 TEAM RUDOZEM

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,605 Мнения:

Публикувано 07 January 2009 - 09:38 PM

Ами колега, колкото повече толкова по-добре но всичко упира и до пари и до място в багажника, реално погледнато и 45 ампер часа да сложиш пак ще окаже супер голямо влияние, при мен в тройката мисля че бях сложил 70А и се получи перфектно с десятката, но усилвателчето беше по слабо от твойто кенлудче Pioneer GM 5300 а при теб има и още един усилвател, но пък с втория наистина ще има голям ефект ;)
<p>Публикувано изображение<br /> Публикувано изображение</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.