IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Писта Дракон - Калояново

• Не можете да пишете в тази тема
68 отговора на тази тема

#1 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 07 January 2009 - 08:40 PM

Писта Дракон - Калояново - организация, график, регламент за ползване и регламент за шампионат по италианско преследване

С нещата от заглавието до голяма степен, на този етап ще се занимавам аз, като целта е да реша доколкото мога организационните проблеми на пистата и около нея. Надявам се да успеем да постигнем достатъчно ясни и приемливи условия за всички желаещи да я ползват.

Aко имате конкретни предложения и изисквания, сега е момента да ги споделите, за да се вземат предвид при уточняването им.

Ще бъде организиран шампионат по италианско преследване, като датите ще станат ясни, след като се обявят по-големите други мероприятия на пистата.

Кръговете към пистовия и дрифт шампионатите на БФАС, както и на първия обявен клубен събор вече са добавени в календара, който можете да следите тук:

http://www.dracon.bg... ... iew&id=107

или директно тук:

http://www.google.co... ... rope/Sofia ,

както и да си го добавите директно към вашият Google Calendar.

За шампионата по италианско преследване, има замислени някои нови и интересни неща, които предстои обаче да се обмислят и преценяват като идеи. Предстоят също да бъдат уточнени и условията за ползване на пистата при регламент и организация изцяло от организатора на събитието.

Необходимо е желаещите да се възползват от възможността за наемане на пистата, да си подготвят документите регламентиращи отговорните лица, които ще подписват документите за безопасността на организираните от тях мероприятия.

Надявам се тази година да има доста повече каране (включително и свободни карания, както преди години) и доста повече изтъркани гуми по пистата.

#2 Ruskia_bg

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 765 Мнения:

Публикувано 07 January 2009 - 09:39 PM

Успех в начинанието!

Правя темата "закачена"
Публикувано изображение

#3 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 17 January 2009 - 04:09 PM

Утре, 11ч, откриване на сезона :P

Вход свободен, програма според посетителите и колите.

Пистата е суха, времето днес беше перфектно, да се надяваме и утре на такова.

#4 borko_87

опитен шофьор

• Потребител
  • 151 Мнения:

Публикувано 20 January 2009 - 08:00 AM

:drink1:

#5 stefanbga

АСК Дракон

• Потребител
  • 1,087 Мнения:

Публикувано 20 January 2009 - 01:03 PM

Незнам дали е мястото тук да питам ама някои има ли снимки или клипове от 18 ти неделя откиравено на сезона в калояново :drink1:

аз от сумати време чакам някой да качи снимки от закриването на сезона.
така че се нареди на опашката
1994 Opel Calibra turbo 4x4 C20LET
2001 Audi Allroad Quattro 2.7 Biturbo x2 (кеф ти черен,кеф ти зелен)
1999 Audi A4 Quattro 1.8T Tiptronic
2006 SeaDoo RXT 1.5 Supercharged 215++HP

#6 k0k0semerdjiev

нов шофьор

• Потребител
  • 27 Мнения:

Публикувано 21 January 2009 - 05:08 PM

С не търпение очаквам снимки от 18.01.2009г. и клипчета разбира се .

#7 SuKi

професионален шофьор

• Потребител
  • 552 Мнения:

Публикувано 21 January 2009 - 05:15 PM

С не търпение очаквам снимки от 18.01.2009г. и клипчета разбира се .

Ей,Кокич много надъхан стана :) :) :) :D :lol: ;)

#8 devil_vas

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,651 Мнения:

Публикувано 21 January 2009 - 08:54 PM

другия път снимайте ве, то никой не снима и после "искаме снимки". :D

иначе благодаря на Живко, че организира това мероприятия. лично аз си начесах дволно крастата с астричката :) от много дълго време на бях карал на калояново и след тази неделя бях адски щастлив и доволен.

надявам се скоро пак да има такива импровизирани събития, преди официланото откриване на сезона :)
<p><strong>Audi S3 8L APY</strong> | briliant black color | <strong>Madness Motorsport Software 250+ h.p.</strong> | deCat | black leather with blue alcantara | piano lack trim | <strong>13.8 @ 1/4 mile</strong><br /> <br /><br /></p>

#9 borko_87

опитен шофьор

• Потребител
  • 151 Мнения:

Публикувано 22 January 2009 - 10:09 AM

:)

#10 devil_vas

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,651 Мнения:

Публикувано 22 January 2009 - 12:22 PM

Сезона е открит бре, вие фанфари ли искате за откриването :) :) :D

аз мислех, че ще режем ленти работи, питки с мед, щото радостта от това, че ще има всяка неделя Калояново, не е малка :)

и следващия път на драга малко по-сериозно коли да видиме, че с тия атмосферки и стокови 1.8Т-та работата е като на забавен кадър :lol: ;) :) :)
<p><strong>Audi S3 8L APY</strong> | briliant black color | <strong>Madness Motorsport Software 250+ h.p.</strong> | deCat | black leather with blue alcantara | piano lack trim | <strong>13.8 @ 1/4 mile</strong><br /> <br /><br /></p>

#11 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 22 January 2009 - 01:03 PM

Сезона е открит бре, вие фанфари ли искате за откриването :) :) :D

аз мислех, че ще режем ленти работи, питки с мед, щото радостта от това, че ще има всяка неделя Калояново, не е малка ;)

Ти още малко и местния ансамбъл по народни танци ще поискаш да викнем :lol:

#12 SuKi

професионален шофьор

• Потребител
  • 552 Мнения:

Публикувано 22 January 2009 - 05:28 PM

Сезона е открит бре, вие фанфари ли искате за откриването :ok: :roll: :D

аз мислех, че ще режем ленти работи, питки с мед, щото радостта от това, че ще има всяка неделя Калояново, не е малка :D

и следващия път на драга малко по-сериозно коли да видиме, че с тия атмосферки и стокови 1.8Т-та работата е като на забавен кадър :D :) :D :D

Брех,че си забавен ама тоя "стоков 1.8" майче те е отпрал или друг гси е пукнал? :giggle: :wink: :lol: :ok: :D

#13 k0k0semerdjiev

нов шофьор

• Потребител
  • 27 Мнения:

Публикувано 22 January 2009 - 06:59 PM

Да така е сток GTI маи те дръпна или онова GSI дето вади звук на Жигула и то те опана :giggle: :wink: :lol: :ok:

#14 devil_vas

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,651 Мнения:

Публикувано 23 January 2009 - 08:56 AM

хахахахахахахахахахааххахаха
да всички ме биха :wink:
хахахахахахахахаахххах :giggle:
особенно ония голф 4 черния, който имал чип за 500 лева :ok: :roll: :D :D дето вчера избиваше комплексите на гребната. пич яко ли е да въртиш гуми на мокрото. мойта кола не може да го прави, сигурно има проблем :lol:

суки другия път си докарай бравото и то да ме минава :D :) :D :D

п.с. ето почна калояново и интригите се завързват, това хубаво... ама не с толкова бавни коли де. тия коли бяха актуални от преди две години :lol1:
дано следващия път да не може да се вредим от 13 и 14 сек коли, не ми се гледат 16 сек. коли :ok:

п.с. коя е астрата с звук на жигула :lol1: щото баш твоя голф вади звук на счупване иди до БОШ-а да го прегледат, нещо си е заминало вече. (това кратко значи - не се ебавайте с опел сектата :D :? :? :D :? :? :? )

пичове всичко е ебавка, да не се вържете 8) Жив ако мноо ти писне от 16 сек. заяждания можеш да делниш :lol1:

#15 j1v

Шматарок

• Драг състезател
  • 2,344 Мнения:

Публикувано 23 January 2009 - 09:05 AM

Къде има астри има и интриги, то е ясно. Реално погледнато, за две конкретни астри в тоя форум има изписани едни 5-10 хиляди поста :lol: :ok: :ok: :roll:

Па и можем ли да модерираме на баш админа бившата астра сега, не така :giggle: :wink:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.