IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Предизвикваме всички коли

• Не можете да пишете в тази тема
5664 отговора на тази тема

#31 Roman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,209 Мнения:

Публикувано 20 February 2009 - 06:32 PM

...между другото разбрах,че Алфа отбора е претърпял тежка загуба,още един път се извинявам на Роман,че нямаше как да присъствам в Хонда отбора,но приятелите ми са се представили на ниво :wink:

Чак на ниво не е, защото са по 800-900 кг докато алфата е 1600 кг и сме далече от категория и ниво :roll: Но не споря, че синята хонда ме би (4х4) и то убедително. Червената не успяхме много добре, защото само 1 дръпка направихме при която тръгнах преди него и после ме настигна и не не се доразбра понеже спирахме заради края на настилката ( 250-300 метра) МИсля, че на 400 метра ме бие, не знам за километър. 156-ата не се е пускала. Една друга Алфа 155 2.0 150 коня я заместваше и най-добрия му резултат е на едно да финишират със синята, имаше и пъти когато падна 155-ата. Наскоро звънях на момчето с червената хонда да се дръпне със 156-ата и евентуално мен на по дълга дисциплина, но уви падна сняг...

П.С. Моля караниците и разбирания за дръпки за пари на личен коментирайте, тази тема е за тези които искат да се дръпнат с алфите от първия пост и имат ВЪЗМОЖНОСТ.

#32 TheCrow

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,290 Мнения:

Публикувано 28 February 2009 - 09:55 AM

...най накрая направихме замерване моята Хонда срещу 156-та,аз направих няколо фалстарта трудно уцелвам скоростите :lol: ,ще има и продължение в по хубаво време,че пътя беше стеснен от не добре разринатия сняг и си беше приключение а и Алфата ще има донастрийки ....мисля,че бяхме добър пример как се провеждат гонки без скандали и обиди много точни момчета са Алфистите :lol:

http://www.vbox7.com/play:edff709e
1-та и 4-тата гонка побеждавам аз 2 и 3 -та са за него

#33 Roman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,209 Мнения:

Публикувано 23 July 2009 - 11:46 PM

Малко резултати? Имаше наскоро дръпка с Хондата от горния пост. 4:0 за моя милост ( 2 от летящ старт и 2 на драг ) Нямам с какво да ги докажа обаче, освен неговата дума. И евала, дигна се посред нощ за гонка :)

Срещу Hyundai SCoupe 1.5 turbo с генерация и спортен филтър 945 кг.

http://vbox7.com/play:cc34de0c

#34 Roman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,209 Мнения:

Публикувано 24 July 2009 - 12:06 AM

Поради високия интерес за дръпки комбинирано с клавиатурни приказки и ниския процент на сериозни хора не приемам предложения за гонки вече. 156-ата също не е в Русе за лятото и остава едно Hyundai Coupe 2.0 139 к.с. 1997 той да ви пляска по дупетата, които сте сериозни ( 1 на 100 )

#35 blitz

спазва правилата

• Banned
  • 215 Мнения:

Публикувано 24 July 2009 - 07:55 AM

ето го оператора от шкръц тв дето осра едната гонка :wink: иначе Роман е много прав - голям интерес за гонки, голямо самочувствие и накрая всичко живо се мишкосва!!! наще хора ще си правим срещички пък другите да ни ядат бимбите :)
Livin' Life In The Fuckin' Fast Lane

#36 shtangista2

професионален шофьор

• Потребител
  • 754 Мнения:

Публикувано 24 July 2009 - 12:18 PM

оФФ : Няям свирка , дай ти :P :D ;) ;)
3.6L, 8 cylinders, 86hp. Only in America !
Разменям тетрадка А4 за Ауди същия модел…

#37 TheCrow

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,290 Мнения:

Публикувано 24 July 2009 - 01:36 PM

[quote name="Roman"] Имаше наскоро дръпка с Хондата от горния пост. 4:0 за моя милост ( 2 от летящ старт и 2 на драг ) Нямам с какво да ги докажа обаче, освен неговата дума.

...значи двата летящи бяха някъде от 40 на 2-ра предавка до към 150/160 може би една кола загубих единия другия кола и половина.От място падам с половин кола и двата старта пак до тая скорост някъде щото не сме мерили 400м :P .Тва с 166-та дето е 170/180 кс

#38 BMW-MEN

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 25 July 2009 - 04:57 PM

Напълно съм сагласен с теб - жабката да си знаее гьола с удоволствие бих ти дал 5 стотака да видя как твоето Лай..о ще ме дръпне :P

Май нещо само си лаеш във форума, така че аиде да действаме врачанско мекере такова, залога е 500 лв. както си го поиска!!!

Ей сладур не съм влизал тук от доста време и не съм видял какво си бил написал, ако пустиняка ти върви още съм готов да ти начешам сърбежите. Дай си координатите да ти пратя 20лв за гас и ела във Враца имаме писта и ще може да се дръпнем за парите не държа да ми ги даваш като те отупам / в интерес на истината се кефя на съмишлиницете ми / ела ей така за хората от форума да се пуснем даже ще заснемем пускането да го покажем после.
Внос на Автомобили от Англия на собствен ход и на платформа. Бързо, евтино и коректно.

#39 BMW-MEN

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 25 July 2009 - 04:59 PM

Който му се идва до Русе няма проблем.

...той щото е от Враца затова е толкова ГОЛЯМ знае,че няма как да се замерим с него защото сме от Русе :P

Ама вие не се отказвате, хайде да се срещнем в Плевен
Внос на Автомобили от Англия на собствен ход и на платформа. Бързо, евтино и коректно.

#40 Roman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,209 Мнения:

Публикувано 25 July 2009 - 05:24 PM

...той щото е от Враца затова е толкова ГОЛЯМ знае,че няма как да се замерим с него защото сме от Русе :P

Ела до Русе и ще ти платим горивото, даже ще те и почерпим ако биеш. Както виждаш сериозен човек съм, слагам клипове на това което правя и не лая само. Просто нямам възможност да мръдна от града в скоро време. По принцип даже казах, че няма се занимавам с дръпки, но специално за теб ще направим тука изключение аз, хондата и един хюндай.

#41 BMW-MEN

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 25 July 2009 - 07:04 PM

...той щото е от Враца затова е толкова ГОЛЯМ знае,че няма как да се замерим с него защото сме от Русе :)

Ела до Русе и ще ти платим горивото, даже ще те и почерпим ако биеш. Както виждаш сериозен човек съм, слагам клипове на това което правя и не лая само. Просто нямам възможност да мръдна от града в скоро време. По принцип даже казах, че няма се занимавам с дръпки, но специално за теб ще направим тука изключение аз, хондата и един хюндай.

Не е лошо като идея, сега ми предстой моренце и след това може да дойда, братовчеда ми играе във волейболното ви отборче тъкмо и с него ще се видя.
Относно клиповете нямам сериозен оператор пробвах да заложа камера в колата но не се получава, иначе бих качил и аз клипчета.

#42 Roman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,209 Мнения:

Публикувано 03 August 2009 - 09:52 PM

3:0 за Алфа 145 2.0 QV със спортен филтър и права тръба отдолу ( фабрично 150 к.с. ). Два пъти от място и 1 летящ старт.
4:0 за мен срещу BMW 2.0D E46 с чип ( фабрично 136 к.с. ) 3 пъти от място и 1 летящ старт. Също да отбележа, че в БМВ-то бяха 2-а човека. Нямам видео материал, понеже камерата ми не е в мен сега.

#43 TheCrow

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,290 Мнения:

Публикувано 04 August 2009 - 04:37 PM

...с каква разлика биеш бавареца :bounce1: ,предполагам от 145-та падаш с доста :twisted:

#44 Roman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,209 Мнения:

Публикувано 04 August 2009 - 07:57 PM

...с каква разлика биеш бавареца :bounce1: ,предполагам от 145-та падаш с доста :twisted:

От 145-ата падам с кола, а Бавареца от място го бия с половин кола, а от летящ старт с 1 кола. Пак ще направим нещо с БМВ-то и ще гледаме малко по-професионално да е.

#45 bmw_fen89

професионален шофьор

• Потребител
  • 769 Мнения:

Публикувано 04 August 2009 - 08:31 PM

...той щото е от Враца затова е толкова ГОЛЯМ знае,че няма как да се замерим с него защото сме от Русе :bounce1:

Тоя Компакт трябва да е доста "пипан" за да бие посочените Алфи :twisted:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.