IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Правата във Враждебна

• Не можете да пишете в тази тема
109 отговора на тази тема

#1 dimitrachko

опитен шофьор

• Търговци
  • 151 Мнения:

Публикувано 14 April 2009 - 07:51 AM

Колеги реших да направя една отделна темичка за тази права която е дълга около 600м и е перфектна за хубави дръпки :shock: обратния завой се прави точно на края на правата абе с една дума ПЕРФЕКТНА куките идват от време на време но после си тръгват и се продължава :shock: .Тъй като няма как да ви обясня каде точно се намира или да ви кажа име може да направим среща някаде другаде и да тръгнем всички на там :ok: който иска повече инфо да пише на скайп SeXrC!sE

#2 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 14 April 2009 - 07:56 AM

Дими идеята е чудесна аз съм за :shock: значи там се намира Техномаркет точно срещу газстанцията има представителство на Мерсецес но не Балканстар кадето е, ако някой колега може нека разрови в бгмапс да покаже каде се намира мястото :shock:
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#3 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 14 April 2009 - 01:41 PM

http://bgmaps.com/ma... ... itsearch=0 ето и карта ма местото кадето се намира благодарско колега bg_man :shock:
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#4 dimitrachko

опитен шофьор

• Търговци
  • 151 Мнения:

Публикувано 17 April 2009 - 12:09 PM

колеги до колкото разбрах довечера на правата ще е доста лудница :shock:

#5 Kris_inc

опитен шофьор

• Потребител
  • 160 Мнения:

Публикувано 17 April 2009 - 12:47 PM

това агитация някаква ли е :shock: , ние си ходиме и без да ни приканват

#6 bg_man

опитен шофьор

• Потребител
  • 120 Мнения:

Публикувано 17 April 2009 - 04:00 PM

абе тука пък завале сега ситен дъждец :wink: дано спре до кам 9 че иначе ще гледаме дрифтинг :ok: :shock:
Eat Sleep DRIFT :)

НЕ НА ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА!!!

#7 dimitrachko

опитен шофьор

• Търговци
  • 151 Мнения:

Публикувано 17 April 2009 - 09:44 PM

колеги ако някой е ходил нека каже как беше :wink: за мое нещастие бях на бачкане и нямаше как да дойда :shock: може да се пуснат малко снимки и клипчета :ok:

#8 Kris_inc

опитен шофьор

• Потребител
  • 160 Мнения:

Публикувано 17 April 2009 - 10:35 PM

нямаше нищо тази вечер, замо едно СТИ направи няколко тегела само и това беше

#9 dimitrachko

опитен шофьор

• Търговци
  • 151 Мнения:

Публикувано 18 April 2009 - 07:56 AM

аз днес може да отскоча да видя как е хавата :shock:

#10 bg_man

опитен шофьор

• Потребител
  • 120 Мнения:

Публикувано 18 April 2009 - 01:10 PM

беше пълна скука добрече беше СТИ-то та да видиме малко огиин от кюнец..... :oops:

сигурно заради ''великия ден'' няма толко наплив

А крис ти ли се пуска с 1 омрел Тропел ГСИ или ти беше от другата страна на мерцедес кадето е.....
Eat Sleep DRIFT :)

НЕ НА ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА!!!

#11 rally

нов шофьор

• Потребител
  • 27 Мнения:

Публикувано 19 April 2009 - 10:14 AM

Някои би ли ме сватнал на това място кога има сбирки че до колкото разбирам е кои когато отиде,ако има горе долу някъкъв график поне ден,в които се правят срещички да намина и аз да видя как е хавата
http://kostenetsRT.com/ -Коли на части,аксесоари,ГСМ-и и аксесоари,маркови парфюми и какво ли още не на атрактивни цени

#12 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 19 April 2009 - 11:00 AM

Петък и събота,но в събота е по яко защото колегите от форума е30.bg си правят срещи всяка събота към 21:00 и отделно идват др коли и става весело :oops:
VWBulgaria.com

"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол

#13 rally

нов шофьор

• Потребител
  • 27 Мнения:

Публикувано 19 April 2009 - 01:33 PM

Другата събота няма да е щото е ралито при нас,но по другата ще намина,чувам само добри отзиви от тия сбирки там а и "педалите" още маи не са научили мястото да да дават ядове

п.п. Под педали имам предвид ченгенцата :oops:
http://kostenetsRT.com/ -Коли на части,аксесоари,ГСМ-и и аксесоари,маркови парфюми и какво ли още не на атрактивни цени

#14 Kris_inc

опитен шофьор

• Потребител
  • 160 Мнения:

Публикувано 19 April 2009 - 08:15 PM

беше пълна скука добрече беше СТИ-то та да видиме малко огиин от кюнец..... :ok:

сигурно заради ''великия ден'' няма толко наплив

А крис ти ли се пуска с 1 омрел Тропел ГСИ или ти беше от другата страна на мерцедес кадето е.....

не съм бил аз, а и мойта кола тогава я нямаше там, иначе бяхме на газ станцията но бяхме на вътре със зелен меган хетч, една 190-ка, голф 3 гти и едно А6

#15 Extasyto

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,948 Мнения:

Публикувано 20 April 2009 - 01:22 PM

Довечера?

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.