IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Правата във Враждебна

• Не можете да пишете в тази тема
109 отговора на тази тема

#61 Kris_inc

опитен шофьор

• Потребител
  • 160 Мнения:

Публикувано 10 June 2009 - 03:52 PM

А там отвориха ли вече платното или още е отбито?

#62 bg_man

опитен шофьор

• Потребител
  • 120 Мнения:

Публикувано 10 June 2009 - 04:11 PM

сега е направено супер половината е с нов асвалт и сцеплението е супер... в петак и събота е имало много хора,но аз изпуснах.... :)
Eat Sleep DRIFT :)

НЕ НА ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА!!!

#63 Kris_inc

опитен шофьор

• Потребител
  • 160 Мнения:

Публикувано 10 June 2009 - 05:06 PM

Значи този петък съм там

#64 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 11 June 2009 - 09:34 AM

Абе и аз мога да намина да видя как е хавата :)
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#65 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 13 June 2009 - 11:30 AM

Kолеги нещо интересно от снощи на Враждебан има ли стартове това онова аз неможах да дойда защото имах гости
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#66 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 03 August 2009 - 01:29 PM

Събиурат ли се още фенове ан Враждебна я кажете?

#67 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 04 August 2009 - 09:29 AM

Еми колега ходих по миналата седмица иии нямаше никои. Понеже аз попринцип съм от Враждебна,но вече живея в Банкя,приятели от Враждебна ми казаха,че вече не се събирали :bounce1:
VWBulgaria.com

"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол

#68 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 04 August 2009 - 10:56 AM

EEE верно ли бре фен там беше много яко преди защо така са се отказали явно куките ги гонят кофти а може да са сменили мястото ако някой знае да пише едно лично, че навсякаде има "ушета" тука :bounce1:

#69 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 05 August 2009 - 04:06 PM

Еми понеже аз пиша и в е30.бг и рацерите от този форум не искат да идват други- "тунинг фенове" И сега до колкото знам се събират на Омв-то в Хаджи Димитър ... и заради това явно не идва вече никои , а ако трябва да сме си честни те правеха по голямата част от шоуто ;)
VWBulgaria.com

#70 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 05 August 2009 - 04:40 PM

А каде точно се намира това ОМВ ако може да ми го покажеш на бгмапса мерси предварително фен ;) а значи там трябва да идвам вече само с Е30та ми на Враждебна хаха :?

#71 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 14 August 2009 - 09:23 AM

Снощи стана доста добра сбирка на Враждебна 2/3 от колите бяха турбалани беше много интересно дано пак се възобновят сбирките на Враждебна и по често се виждат такива коли като снощи :ok:

#72 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 14 August 2009 - 07:02 PM

:ok: колега утрее да ли ще има нещо знаеш ли :)
VWBulgaria.com

#73 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 22 August 2009 - 08:55 PM

Към 21:00 ми се обадиха и ми казаха,че на Враждебна е било ЛуДнИцАа :ok: Др петък живот и здраве отивам
VWBulgaria.com

#74 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 23 August 2009 - 06:31 AM

Сега актуални са дръпките с екзотични коли на Шела на Казичане всички коли там са сериозни турбалани но ако има пак някаква мероприятие на Враждебна ще ти пратя лично :ok:

#75 WALLKERA

млад шофьор

• Потребител
  • 70 Мнения:

Публикувано 23 August 2009 - 06:41 AM

Добреее,мерси :ok:
VWBulgaria.com

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.