IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

До jamie специално

• Не можете да пишете в тази тема
69 отговора на тази тема

#1 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 08:09 AM

Чети внимателно , виртуално писателче , пуснеш ли още една дума тук или в друг форум за мойта кола или за мене лично , смятай си конфигурацията на тялото за трайно променена . Казах , че следващият път когато се видим ще ми пееш друга песен , но изглежда не си много наясно какво значи това :idea: Заради тебе споровете прерастват в караници и от това не печели никой !
Занимавай си се с програмирането или там каквото действаш и не се занимавай повече с глупости :?:
не че ще ти се размине при бъдеща среща , но може би ще можеш да се прибереш после на собствен ход :)
Това е мое мнение , няма нужда да се приписва на Тошко или Цунами-тунинг :D , ако на някой му хрумне подобно нещо :D

#2 jamie

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 08:51 AM

Джорка, що не идеш да си праснеш една злобарка в банята - да те отпусне бе мойто момче ? :idea:
ПП: За твое сведение - хобито ми не е да се занимавам с глупости, а с глупаци. Това се отнася и до Тошко, и до ЦуНаМиГо тунинг - ако на някой му хрумне подобно нещо.

#3 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:04 AM

Джорка, що не идеш да си праснеш една злобарка в банята - да те отпусне бе мойто момче ? :?: .

оттам идвам , бях си закачил твоя снимка на стената :idea:

ПП: За твое сведение - хобито ми не е да се занимавам с глупости, а с глупаци. Това се отнася и до Тошко, и до ЦуНаМиГо тунинг - ако на някой му хрумне подобно нещо.

значи ме наричаш глупак ? Адски гот ...

.. мойто момче ...

Играеш ролята на властен чичко ? Така ми харесваш .. :) Имаш ли камшиче под леглото ?

#4 jamie

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:13 AM

Много си ми забавен :idea:)
Я се погледни само - пускаш специална тема да се заядеш с мен.
ПП: Не забравяй злобарката - виждаш ми се все още озлобен и напрегнат :?:))

#5 speed fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,850 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 06:16 PM

jamie:
Ти май умираш от кеф,когато някой пише по твой адрес.Ама дали добро или лошо,май няма голямо значение,важното е да ти се обръща внимание.......като на маките деца :idea: :?:.И понеже няма с какво друго да блеснеш,затова ръсиш обиди,ега някой те забележи...Страдаш от липса на внимание ли,що ли?...
Направо си за съжаление.

Какво може да се каже за колата, която отзад кара с предни спирачки от Енцо? 630 коня с механичен компресор и чарджкулер. На писта е по-бърз от Вейрон и Енцо... всъщност е по-бърз от всичко без Вайпър, а Вайпър е по-бърз само от себеси.
:D :D

#6 jamie

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 06:59 PM

jamie:
Ти май умираш от кеф,когато някой пише по твой адрес.Ама дали добро или лошо,май няма голямо значение,важното е да ти се обръща внимание.......като на маките деца :?: :).И понеже няма с какво друго да блеснеш,затова ръсиш обиди,ега някой те забележи...Страдаш от липса на внимание ли,що ли?...
Направо си за съжаление.

Съжали ме тогава - да ти дам сметката да пуснеш някой лев :D))
Нямаш какво да кажеш като гледам - за майтапа дори смятам че пишеш офтопик по темата :idea: :D

#7 dodo2

професионален шофьор

• Потребител
  • 576 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 08:09 PM

[quote name="jamie"][quote name="speed fan"]jamie:

Еи приятел имаш много мераклии така че си позатвори малко устата -това е само съвет за момента
аз си купих колата от антикварен магазин ...?
а и пуша лула докато си я карам.А лятото си слагам и любимата ми сламена шапка,че много ми пече на плешивото теме от голямият ми шибидах.Търся си оригинални калобрани и футболна топка за задния прозорец с автограф на Наско Сираков.А жабката ми е пълна със семки,тревица и доста техническа връв( тел).

#8 Postman

професионален шофьор

• Потребител
  • 672 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 08:14 PM

Еи приятел имаш много мераклии така че си позатвори малко устата -това е само съвет за момента

Ти също

#9 jamie

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 08:49 PM

да вземете да се понабиете тука малко - че отивам да хапна малко :idea:))

#10 dodo2

професионален шофьор

• Потребител
  • 576 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:03 PM

Ти също

Постман ако искаш да ми я затвориш може да се видиме
а и пуша лула докато си я карам.А лятото си слагам и любимата ми сламена шапка,че много ми пече на плешивото теме от голямият ми шибидах.Търся си оригинални калобрани и футболна топка за задния прозорец с автограф на Наско Сираков.А жабката ми е пълна със семки,тревица и доста техническа връв( тел).

#11 jamie

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:08 PM

Ти също

Постман ако искаш да ми я затвориш може да се видиме

Додо, налитането на бой тук те прави за посмешище (справка темата).

#12 dodo2

професионален шофьор

• Потребител
  • 576 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:30 PM

напротив ,аз ти давам съвет,а на колегата давам възможност да ме набие можеби?

#13 jamie

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:34 PM

Ще си го пусна в левия крачол можеби?

#14 Postman

професионален шофьор

• Потребител
  • 672 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 09:34 PM

Ти не си ми колега! Аз може би няма да те набия, защото не ме влече това, но това не те прави теб по-умен, нали?

#15 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 12 November 2004 - 10:17 PM

сори за :idea: , знам че има тема за интересни снимки , но все пак реших да я пусна тука :?:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.