IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Класиране от Драг състезанията през 2009г.


  • Заключена тема Тази тема е заключена
1 отговор на тази тема

#1 Guest__*

Offline
  • Гости
  • Репутация: 0

Публикувано 04 May 2009 - 12:07 PM

Класиране при състезателите за 2009г.

КЛАС "А"

1. Пламен Павлов - Опел Корса (Urban Team)....................................10т.
2. Мартин Райнов - Хонда ЦРХ (No limit Performance)..........................6т.
3. Георги Миков - Хонда ЦРХ..............................................................4т.
4. Иван Стефанов - Рено 5 (Urban Team)............................................3т.
5. Явор Антонов - Хонда ЦРХ (No limit Performance)............................2т.
6. Георги Тодоров - Хонда ЦРХ (No limit Performance)..........................1т.
7. Тенчо Тенев - Ситроен АХ..............................................................1т. (1)



КЛАС "FWD"

1. Николай Колев - Ауди 90...............................................................10т.
2. Венцислав Райчинов - Фолксваген Голф 3......................................6т.
3. Тодор Христов - Ауди А3................................................................4т.
4. Методи Карабойчев - Сеат Леон ....................................................3т.
5. Живко Антонов - Фиат Пунто GT.....................................................2т.
6. Тодор Минчев - Фолксваген Голф 3................................................1т. (1)



КЛАС "В"

1. Милен Акалски - Ауди 80 (Drag Power)............................................11т. (1)
2. Христо Петров - Фолксваген Широко (HEED AUTO)..........................6т.
3. Николай Чанков - Форд Ескорт (No limit Performance)......................4т.
4. Павел Димитров - Мазда 323...........................................................3т.
5. Спас Генчев - Ауди А4 (Monster Performance)..................................2т.



КЛАС "Стрийт"

1. Радослав Павлов - Мицубиши Еклипс (БФДР)...................................11т. (1)
2. Константин Динев - Ауди S2 ............................................................6т.
3. Георги Петров - Мицубиши 3000 GT (БФДР).......................................4т.
4. Калоян Станчев - Порше 996 турбо TechArt (БФДР)...........................3т.
5. Иван Минев - Ауди RS6.....................................................................2т.
6. Веселин Чутурков - БМВ Е30............................................................1т.



КЛАС "C"

1. Кирил Палазов - Фолксваген Голф 2 Rallye(Drag Power)......................11т. (1)
2. Волен Василев - Ауди 80 (Drag Power)................................................6т.
3. Христо Петров - Фолксваген Широко (HEED AUTO).............................4т.
4. Радослав Павлов - Мицубиши Еклипс (БФДР).....................................3т.
5. Симеон Донов - Шевролет S10...........................................................2т.
6. Никола Тодоров - Eagle Talon.............................................................1т.



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :shock:

Забележка: В скоби са броя на точките, спечелени от квалификации.

#2 Guest__*

Offline
  • Гости
  • Репутация: 0

Публикувано 05 May 2009 - 08:27 AM

I КРЪГ - 3 МАЙ 2009 ГОДИНА / СЛИВЕН /

КЛАС "А"

1-во място - Опел Корса (Urban Team) - Пламен Павлов
2-ро място - Хонда ЦРХ (No limit Performance) - Мартин Райнов
3-то място - Хонда ЦРХ - Георги Миков
4-то място - Рено 5 (Urban Team) - Иван Стефанов
5-то място - Хонда ЦРХ (No limit Performance) - Явор Антонов
6-то място - Хонда ЦРХ (No limit Performance) - Георги Тодоров


КЛАС "FWD"

1-во място - Ауди 90 - Николай Колев
2-ро място - Фолксваген Голф 3 - Венцислав Райчинов
3-то място - Ауди А3 - Тодор Христов
4-то място - Сеат Леон - Методи Карабойчев
5-то място - Фиат Пунто GT - Живко Антонов



КЛАС "В"


1-во място - Ауди 80 (Drag Power) - Милен Акалски
2-ро място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
3-то място - Форд Ескорт (No limit Performance) - Николай Чанков
4-то място - Мазда 323 - Павел Димитров
5-то място - Ауди А4 (Monster Performance) - Спас Генчев



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
2-ро място - Ауди S2 - Константин Динев
3-то място - Мицубиши 3000GT (БФДР) - Георги Петров
4-то място - Порше 996 турбо TechArt (БФДР) - Калоян Станчев
5-то място - Ауди RS6 - Иван Минев
6-то място - БМВ Е30 - Веселин Чутурков



КЛАС "C"

1-во място - Фолксваген Голф 2 Rallye (Drag Power) - Кирил Палазов
2-ро място - Ауди 80 (Drag Power) - Волен Василев
3-то място - Фолксваген Широко (HEED AUTO) - Христо Петров
4-то място - Мицубиши Еклипс (БФДР) - Радослав Павлов
5-то място - Шевролет S10 - Симеон Донов
6-то място - Eagle Talon - Никола Тодоров



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :shock:







NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.