IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Предложение към модераторите

• Не можете да пишете в тази тема
12 отговора на тази тема

#1 Boko_TuninG

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,648 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 09:33 AM

Здравейте, имам следното предложение, за още един раздел, с който да се спестят постоянното създаване на нови и нови теми (по няколко на ден, но с различно зададени въпроси) за обичайните въпроси от рода на: как да си направя тунинг брони, как да си затъмня стоповете, тези джанти дали ще ми станат, кажете някой сайт за тунинг и тн...

Тука си поиграх малко на фотошопа за да видите какво имам предвид, незнам как се пуска анкета и не се опитвам да се налагам с мнението си, но предполагам, че по голямата част от форума ще се съгласи на нещо подобно за да се избегнат постоянно задаваните въпроси, който са втръснали на модераторите :D
(също така, ще е хубаво раздела да е на видно място)

За нещо от сорта става на въпрос:

1. За хубаво заглавие на темата немога да се сетя, но първото, което ми идва на ум е нещо от сорта на: "Отгоров на твоя въпрос" (или нещо подобно)
2. Хубаво е темите да са заключени за да няма излишни мнения в тях, а в последниата тема "Въпроси и отговори" да се задават въпросите също така ако има ново инфо да се обновява самият раздел/темите
3. Събрал съм за момента инфо за темите, който са на картинките за джанти, как се правят брони от стъклоплат и разни бг сайтове, за момента достатъчни иначе ще се добавят като се намери още инфо, събрани от форумите, но така тръдни за намиране на повечето потребители :? :wink:
Ако стане номера някой модератор да ми пише и ще му пратя инфото

пп: измислих го т'ва преди около месец, ама чак ся го пускам, гледам е пусната подобен раздел за дадена фирма :xю

Поздрави
Публикувано изображение

#2 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 11:25 AM

Или нещо като раздел за често задавани въпроси :wink:
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#3 Extasyto

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,948 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 12:08 PM

Или просто 1 тема, която да е закачена и в нея да пише най-важното, както е в Силовия тунинг.

#4 bull3t

професионален шофьор

• Потребител
  • 644 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 01:10 PM

Ама как не разибрате,че какво и да се направи, все ще има теми от типа как да си направя турбо,или може ли за 1000лв 500 коня! Няма начин да се спре това. Това което предлага Боко ще свърши малко работа,но няма да премахне проблема!

#5 Boko_TuninG

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,648 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 08:12 PM

Все от някаде се почва :shock:
Публикувано изображение

#6 irineiski

примерен шофьор

• Потребител
  • 409 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 08:24 PM

На мен много ми харесва идеята на боко. Ако се направи такъв раздел аз ще съм редовен посетител :D и съм ЗА направата му :) :shock:

Предлагам също там да има отделен модератор :D, ако е възмождно де.

#7 stivkata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,607 Мнения:

Публикувано 18 July 2009 - 09:49 PM

аз също съм За, всеки пуска теми, пита, мъчи се да разбере, иска да му кажат колегите кое е най-точно и най-добро за него ......
подкрепям предложението :shock:
<p>www.CarAudio-bg.com<br /> Публикувано изображение</p>

#8 bodil4o

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,066 Мнения:

Публикувано 19 July 2009 - 08:14 AM

Аз съм ЗА
ПС:Редовен ще съм най-вече там. :) към DaRkMaN-Ако може да съм модератор :shock:

#9 Boko_TuninG

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,648 Мнения:

Публикувано 19 July 2009 - 11:44 AM

Само да се направи ще пратя инфото , което съм събрал за няколко минути от няколко форума + google(не е кой знае какво но като за начало стига според мене), номера е да е на недно място, че явно им е зор на потребителите да ползват "ТЪРСАЧКА"-та :shock: ю

пп: ако се направи такъв раздел може да помолим някой от по опитините по на кратко и ясно да обяснят за турбинирането, за да има всякакво инфо свързано с колите :)
Публикувано изображение

#10 mattig

Ентусиаст

• Модератор
  • 3,564 Мнения:

Публикувано 28 July 2009 - 11:30 PM

Идеята отдавна съм я замислил,обаче трябва не малко инфо да се събере и да измисли дали ще е тема или цял подраздел. Ще "внеса" иска при колегите и ще обсъдим какво ще се направи :blush: Мисля че тук имаше тема - "защо не се направи една тема с имената и адресите на тунинг фирмите" което ще адски полезно,но и в същото време чиста реклама(а недоговорените с администратора са забранени). Боко,дано инфото което си събрал е поне 50-60% от често задаваните и банални въпроси :)

#11 Extasyto

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,948 Мнения:

Публикувано 29 July 2009 - 10:26 PM

Идеята отдавна съм я замислил,обаче трябва не малко инфо да се събере и да измисли дали ще е тема или цял подраздел. Ще "внеса" иска при колегите и ще обсъдим какво ще се направи :blush: Мисля че тук имаше тема - "защо не се направи една тема с имената и адресите на тунинг фирмите" което ще адски полезно,но и в същото време чиста реклама(а недоговорените с администратора са забранени). Боко,дано инфото което си събрал е поне 50-60% от често задаваните и банални въпроси :)

Аз бях пуснал такава тема, и нямаше много-много реализация :lol2: По-лесно беше да се пуска тема "Кой е сайта на ************ тунинг?" и т.н. В Силовия Раздел има важни теми с инфо за турбини, бутала, степени на сгъстяване и т.н. Има си и някои закачени теми, които служат за "гид" на тези, които се интересуват.Във ФауВе клуба, има тема с препратки към проекти и прочее, които ясно обясняват нещата, от които се интересува 1 начинаещ тунер.Създаването на нов подфорум само ще усложни нещата.Трябва просто да се събере малко инфо в 1-2 хубави теми, и този нов подфорум, който замисляте ще бъде безсмислен.

#12 Boko_TuninG

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,648 Мнения:

Публикувано 30 July 2009 - 09:01 AM

Еми аз съм събрал бг сайтове, може да не са много но предполагам са повечето, а това за силовия тунинг го казах допълнително, знам, че има и теми за турбиниране, ама на повечето им е трудно да използват "търсачката" и затова го предложих и това. Иначе мисля, че другото инфо ще е достатъчно като за начало(не е кой знае какво, но е кратко и ясно)просто като е на едно място изглежда доволно като инфо :blush:, а после ще продължа да търся още и още :)
Поздрави
Публикувано изображение

#13 mattig

Ентусиаст

• Модератор
  • 3,564 Мнения:

Публикувано 10 August 2009 - 01:17 PM

Extasyto:Прав си,ще настане пълна хамалогия и обърквация..... Боко:имаш ЛС!

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.