IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

коя лада е най-добра за тунинг?

• Не можете да пишете в тази тема
50 отговора на тази тема

#1 energy_X

опитен шофьор

• Потребител
  • 149 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 06:46 AM

решил съм да си взема ладичка и да си я направя мн яка защото ме кефят руските коли

можете ли да ми кажете коя лада е най-подходя6та за туниг...ама от по старите модели (1200, 1500, 2105, 2107 и тн)

#2 RaPiD

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,696 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 07:45 AM

абе на лада трудно се прави тунинг, земи за пример за лош тунинг, оная извънземната лада с пейката на багажника ако си я виждал. Иначе и аз искам 2107 от 92 г. Май 21073 се води. Има 1.6 и неква 1.7i. Ако си зимаш, виж хубав тунинг на лада, виж ги всичките снимки - ТУК

#3 stangero

Лозенски тунинг мафиот

• Потребител
  • 1,901 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 07:49 AM

ако искаш оптичен тунинг 2107 ако не сички дстават за тунинг на мотора 2107 и 1500 и 1600
загубил си нерви и време и накрая падаш от някой който е бил на море с мацките докат ти портваш и дириш дърти глави по моргите.

#4 VFTS

нов шофьор

• Потребител
  • 36 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 10:01 AM

Искаш да правиш тунинг на Лада няма проблеми само не я пипаи на външен вид!!!!Едни готини джанти,хубава боя,хубави кръгли халогени на бронята и пипано окачване ти стигат!!!Не слагай мега спойлери,антикрила,вежди,брони,СИНИ ДИОДИ НАВСЯКЪДЕ,лепенки и други дивотий че става опасната селяния но все пак 2101 011 013 или 2105 са най-подходящи за тунинг според мен външния им вид е най-изчистен не са като 1500 с лайсни и дивотий или 7-цата с решетката.А иначе си слагай ДВГ от каквото искаш най-добре е от 1500 и си намери разпределителен вал от НИВА 1,7 гърбиците са по-големи.А бе много работи можеш да направиш ама ако имаш желание и средства!! :wink:)
Успех!!!
Бог да пази въртящия момент!!!

#5 RaPiD

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,696 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 10:31 AM

http://info.datacom....to ... ol Lada/
Тази е точно такава - BILSTEIN окачване, джанти O.Z. Racing, пипан двигател, правен ауспух и отвътре спортна седалка, волан, колани, педали, просто е супер направена, тая ми е любимата с хромираната решетка

#6 Frysco

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,162 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 10:58 AM

VAZ 2106 1600

Публикувано изображение

#7 BlizZzarD

професионален шофьор

• Потребител
  • 552 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 11:03 AM

Много як тоя Ваз - прилича на американските дебилски коли. Много ме кефи как са го направили - браво.

#8 pacho_rr

примерен шофьор

• Потребител
  • 347 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 11:27 AM

това много ми харесва...
Изключително умен!!!!!
Публикувано изображение

#9 Frysco

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,162 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 02:21 PM

Много як тоя Ваз - прилича на американските дебилски коли. Много ме кефи как са го направили - браво.

О, мерси мерси... радвам се че ти харесва моето проиведение и на мене ми харесва много.Обичам си я...

#10 VFTS

нов шофьор

• Потребител
  • 36 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 03:22 PM

EEEEEEEEEEE почва да се изражда нещо тунинга аз съм точно против вида на Ладите като тази червената а за зелената не знам лично не ме кефи но найстина прилича на американските дебилски коли :wink: А бре на всеки му харесва различно нещо!
Бог да пази въртящия момент!!!

#11 energy_X

опитен шофьор

• Потребител
  • 149 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 04:54 PM

ами аз съм решил да не пипам много външния вид....

да речем:
махане на предна и задна броня....
лети джанти 14"
гуми: отпред 185/60 отзад 195/60
спортно воланче
решетката отпред с мрежичка
ниско окачване
някакво прилично гърне

двигателя само не съм мн наясно какво да го правя че не разбирам от лади :wink:

но ми се ще да пилна главата малко и вала да се смени + 2 карба и така....

ако някой е правил двигател на лада моля да даде идей какво да пипам...

иначе съм се спрял на 2105 ???????????

#12 RaPiD

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,696 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 07:58 PM

не бе земи си 2107 доста по нова е, трябва да има след 90-та и е с готин капак с хромирана решетка, земи си такава 1600

#13 chefo

професионален шофьор

• Потребител
  • 760 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 08:49 PM

До колкото энам эа руските ``тачки``най-добре эа тунинг са петиците сглобявани в Белгия-те иэлиэат с форсиран двигател,също така 2101 са много эли :evil:
The guitar is the human soul speaking with just six strings. ...

Practice makes perfect!

#14 Frysco

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,162 Мнения:

Публикувано 01 December 2004 - 10:52 PM

EEEEEEEEEEE почва да се изражда нещо тунинга аз съм точно против вида на Ладите като тази червената а за зелената не знам лично не ме кефи но найстина прилича на американските дебилски коли :evil: А бре на всеки му харесва различно нещо!

Бе що всички я обявявате за зелена?Тъмносиня е, онзи ден един ми вика по Айсиктира, много вика ти е хубава, ама смени тази грозна решетка.Аз му викам смени тоя скапан монитор.Откъде, казва знаеш че е скапан?!?
Ми ладата няма изобщо решетка...

#15 energy_X

опитен шофьор

• Потребител
  • 149 Мнения:

Публикувано 02 December 2004 - 05:40 AM

добре де.....
и в крайна сметка коя лада последно ще ми препоръчате и това което съм написал--ще стане ли като селсти тунинг???

btw вижте какво нескопосано си направих на фотошоп--че още незнам как се ползва тая програма :evil:
http://free.bol.bg/pureenergy//jgy.jpg

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.