IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Дупница?

• Не можете да пишете в тази тема
5 отговора на тази тема

#1 kiriaka12

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 08 November 2009 - 11:25 PM

Здравейте момчета. Искам да попитам следното нещо- март месец мисля, че беше, имаше аматьорско състезание на 1 писта в Дупница, мисля че бивше летище, по пътя за Самоков. Искам да попитам там пускат ли ентусиасти без нещо да е организирано, има ли изобщо някой, който го пази този обект. Ако няма, къде може да се отиде да се кара пистово, не драг, не особено далече от София? Благодаря предварително!!!

#2 Joroooo

Boosted

• Потребител
  • 1,769 Мнения:

Публикувано 09 November 2009 - 09:52 AM

Здравейте момчета. Искам да попитам следното нещо- март месец мисля, че беше, имаше аматьорско състезание на 1 писта в Дупница, мисля че бивше летище, по пътя за Самоков. Искам да попитам там пускат ли ентусиасти без нещо да е организирано, има ли изобщо някой, който го пази този обект. Ако няма, къде може да се отиде да се кара пистово, не драг, не особено далече от София? Благодаря предварително!!!

пропуснал си го беше на 11.10.09 Драг Дей , никой не го пази обекта... решаваш отиваш вдигаш с роувъра 300км/ч и се прибираш :clap1: :clap1: .. то не е писта то е летище( военно ) :clap1:

#3 kiriaka12

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 09 November 2009 - 04:38 PM

Живи здрави :twisted: Щото тогава бях чул, че го използват за обучение на рали пилоти, мислех дали няма да е затворено само за тях си. Мерси много!!!

#4 shlosera

опитен шофьор

• Потребител
  • 104 Мнения:

Публикувано 29 March 2010 - 09:23 AM

Ако скоро време има състезания или сбирики там пишете да дойдеме няколко човека зрители :shock:

#5 marto_turboto91

млад шофьор

• Потребител
  • 67 Мнения:

Публикувано 24 February 2011 - 02:55 PM

летището е близко до моито село там се пускат мн

#6 ilian11

нов шофьор

• Потребител
  • 17 Мнения:

Публикувано 24 May 2011 - 03:39 PM

Здравейте. Разбрах че на 8 юни 2011 г. ще има някакво състезание на летището.
Ако някой знае нещо по въпроса нека пише. :wink:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.