IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Паспорт и ГТП на газовата бутилка

• Не можете да пишете в тази тема
15 отговора на тази тема

#1 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 25 November 2009 - 02:55 PM

Здравейте колеги... Бе тука се подмята една кола с газова, но няма нито паспорт нито прегледи...къде в София се прави тая процедура, преглед на бутилката и паспорт с печат че е годна ала ба;а.. и каква е цената за тая услуга, че дочух за спиране от движение :idea: и някви фрапиращи актове :wink:

Благодаря предварително :ok:
Какво прави Лотар Матеус когато България се класира на евро 2012?...Гаси Плейстейшъна и си ляга...

#2 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 25 November 2009 - 04:27 PM

Ъъъ гледах в гуугъл, ама темите са стари и не се знае дали въобще съществуват тия сервизи... Таа на никой ли не му се е налагало да направи тая процедура :ok: :wink: :idea:
Какво прави Лотар Матеус когато България се класира на евро 2012?...Гаси Плейстейшъна и си ляга...

#3 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 05:30 AM

Да подчертая, че бутилката до сега явно е нямала такива екстри... Сега трябва да се регистрира, да се пробва, да се лепнат стикерите и да и направят книжка.. Тъй ли :ok: :wink:

#4 SPEEDDDDDD

Фордаджия

• Потребител
  • 1,519 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 06:01 AM

Ще отидеш с колата в който и да било сервиз ,ще си купиш от тях нова бутилка , ще тия сложат и ще ти издатат паспорт и ГТП :ok:
Иначе бутилката която имаш щом няма паспорт , газаджията от къде да знае на колко години и т.н
Ако настояваш да е старата бутилка , ще ходиш на скенер да ти снимат заварките .
Скенера е около 100 лева ,нова бутилка около 140
Това е законният начин , незаконните няма да ги коментирам :wink:
Продажба ,монтаж на климатици ,Л.с.:) Колеги включете се в инициативата >>>> viewtopic.php?t=69364
Ръгам на пета и къртим павета !!!
COSWORTH ФЕН !!!

#5 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 10:36 AM

Ти направо ме разби пич... :) ква е тая цифромания...ще е по незаконния начин :P

#6 Parkinson

професионален шофьор

• Потребител
  • 739 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 05:26 PM

За Бургас мога да ти дам координати за узаконяване на газова уредба, но за София нямам идея.....
'Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.'

#7 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 09:39 PM

Бургас е далече... Бутилката си е здрава, няма ръжда ала бала... излгежда си новичка не няква тъпа измислена....
Не смърди на газ под капака, че да ти люти на очите... Днес я мазах с пяна по маркучите, пълначката...няма нищо... В събота ще обикалям софия насам натам да видим за кво става дума... Амм дали ще има някакъв проблем да отида на Технически преглед със една книжка, защото колата няма Талони, а е няква книжка стара такава....На инвалид е по принцип и ми е интересно дали ще мине преглед така... :) :P

#8 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 09:44 PM

Къде в Бургас може да се узакони? Колко ще струва?

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

#9 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 09:47 PM

Къде в Бургас може да се узакони? Колко ще струва?

Конкуренцията никога не спи :)
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#10 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 09:51 PM

Не се занимавам с това. Явно прекарваш прекалено много време в гледане на чужди панички.

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

#11 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 10:07 PM

Не се занимавам с това. Явно прекарваш прекалено много време в гледане на чужди панички.

Мне, бъркаш се, просто и аз имах един случай много леко подобен на този :)
Бях пуснал обява тук в форума за продажба на чисто нови дънки, маркови (която марка няма да споменавам) и получавам ЛС "ауу бате кога ще вкараш нови, на какви цени ги даваш, от къде ги взимаш" и аз се вързах и дето се вика почти всичко си казах и следващото ЛС беше "ти знаеш ли кой съм, аз съм представителя за България на тази марка, ся ще те съдя, ще ти пратя проверки, ще те глобят с 5000 лв." и т.н. :) Та твоя въпрос леко ми заприлича на моята случка, ама до ся нито ме съдиха, нито в затвора ме вкара и проверки даже не са ми правили :P И просто явно големия бизнесмен го хвана шубето някой да не му превземе империята :P Така, че драги ми Шморхи не взимай толкова навътре нещата, умен човек си, не се връзвай на всичко каквото ти се казва :) :)

#12 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 26 November 2009 - 10:08 PM

Шморхи, стига бе и ти ли нямаш...Мислех че си примерно момче :P :) :P

#13 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 28 November 2009 - 10:51 PM

^^^|||^^^, три пъти ти четох приказката(за по-сигурно) и от целия ти разказ...нищо не разбрах. Къде съм аз в цялата схема? Начи някой ти е задал подвеждащ въпрос, ти като примерно сафридче си лапнал куката и аз идвам повторение на твоя разказ, т.е. стръв така ли?
Ми...аз казах, не се занимавам с това. Съвсем различен ми е бизнеса....

П.П. Разбрахме се с пича на Л.С. Няма да му събарям империя и тоя път.

#14 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 28 November 2009 - 11:55 PM

^^^|||^^^, три пъти ти четох приказката(за по-сигурно) и от целия ти разказ...нищо не разбрах. Къде съм аз в цялата схема? Начи някой ти е задал подвеждащ въпрос, ти като примерно сафридче си лапнал куката и аз идвам повторение на твоя разказ, т.е. стръв така ли?

Колега с нечленоразделният и непреводим на книжовен българки език НИК очевидно е сменил спедицията :)

#15 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 29 November 2009 - 05:23 PM

Няма смисъл да го обяснявам, минало е вече, така, че здраве да е :)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.