IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Доволни ли сте от работата на модераторите

• Не можете да пишете в тази тема
144 отговора на тази тема

#1 eewf

Транспортер

• Модератор
  • 1,885 Мнения:

Публикувано 01 December 2009 - 09:49 PM

В една друга тема, един съфорумец каза, че модераторите прекаляват от време на време.
Искам да изкажете свободно мненията си, критиките си....а ние ще се постараем да си вземем бележка (ако има за какво)

Нека не забравяме, че всички го правим за благото на форума....
Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.

#2 run7av3lk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,719 Мнения:

Публикувано 01 December 2009 - 09:53 PM

Дадах глас за "Да" , защото виждам, че си вършите работата съвестно, макар че има и недоволни но то е нормално. Писах ЛС на DArkMAn, но и тук да кажа, ако може модераторите да имат права в раздела за Виртуален тунинг, че раздела определно има нужда от почистване :)
Публикувано изображение

Това е "Да си ебе на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен" :lol:

#3 kircheto

Голфаджия

• Драг състезател
  • 620 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:49 AM

Гласувах с НЕ защото не дават шанс да се поправиш когато си сбъркал някъде и направо трият темата или я заключват!
<p>\'01 VW Golf GTI 1.8T - 14.110 сек на 400м за момента<br /> <br /> FUCK THE VWCLUB MODERATORS!!!!!!</p>

#4 Marto87

SuziLac

• Модератор
  • 2,031 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 06:14 AM

Гласувах с НЕ защото не дават шанс да се поправиш когато си сбъркал някъде и направо трият темата или я заключват!

Може ли малко по конкретно ?
<p>Публикувано изображение</p>

#5 eewf

Транспортер

• Модератор
  • 1,885 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 09:02 AM

Ето какво ЛС получих

Заглавие: Доволни ли сте от работата на модераторите

В една друга тема, един съфорумец каза, че модераторите прекаляват от време на време.
Искам да изкажете свободно мненията си, критиките си....а ние ще се постараем да си вземем бележка (ако има за какво)

Нека не забравяме, че всички го правим за благото на форума....

Незнам каква е причината,но немога да отразя гласа си в анкетата,а той е ДА на 99% и ето защо viewtopic.php?f=97&t=151132 например!
Незнам от криза ли от какво ли ,но на последък мача е все по-нервен :lol: Дайте малко по-спокойно и се замислете,че всеки е изнервен и всеки може да сгреши!Има си правилник и някой имате права за да контролирате спазването му,така че възползвайте се от тях и не се правете сами смешници с обяснения в разни теми!Решил си,че съм виновен-наказал си ме и толкова!Това не е съд и няма адвокат,че да се оправдаваме и тн.,но обърнете малко внимание и на ваз самите!Не са рядкост безмислените и подигравателни мнения от страна на модераторите,а аз поне не съм виждал досега наказан такъв :lol: Едно е да направиш коректна забележка на някого,а съвсем друго е да го направиш смешен в очите на другите! Другото което забелязвам е наличието на огромен брой безмислени мнения в над 50% от темите,които не се чистят,но това предполагам,че е физически невъзможно!
Общо взето в момента съм много по-доволен от форума в сравнение с преди една година да речем :)
Дано не сме се разбрали на криво!
Поздрави и успех :idea:

Незнам защо, но някой наистина не могат да гласуват и да пишат....нещо съм объркал при пускането на темата. Съжалявам. Аз лично си взимам бележка от колегата krasitt. Извинявам се ако съм обидил някой (съзнателно* или не).
Ето моето обяснение защо направо заключвам или трия тема (при обявите специално), която е написана не както трябва - Страшно много са объркани и нямам достатъчно време за да пиша или да редактирам темите. По-бързо е да натиснеш бутона "заключи" (изтрий). В моя защита ще кажа, че като имам време, редактирам обявите - пускам ги както трябва (изчиствам ги от грешки - до колкото ми позволява образованието) и оставям бележка, че съм го направил.

Поздрави: eewf :lol:

*в това число не влиза колегата dizela___86l

#6 mitadoc

спазва правилата

• Потребител
  • 295 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 01:15 PM

НЕ,поради някои причини.Първо,по принцип посещавам само Аудио раздела и Купува/Продава.Ако сбъркам нещо,не ми се обяснява какво съм направил спокойно и учтиво,а веднага се заключва,следват думи като:"не се научи кое за какво е,ползвай търсачката,обърка подфорума и т.н.",а когато попитам нещо в Купува/Продава ми се пращат лични съобщения от рода на:"При следващо ти обаждане във форума ще бъдеш награден",каквото и да значи това.
Казвал съм го на Коцето(негови са горните излияния),че и аз съм модератор във автомобилен форум(форума на Сеат),но никога не съм си позволявал такова държание.Модераторът помага,не е пъдар.На няколко пъти мислех да зарежа всичко тук,но се спирах заради запознанствата,които имам от тук.Благодаря за вниманието.

#7 eewf

Транспортер

• Модератор
  • 1,885 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 03:09 PM

Колеги, вашата критика ни помага! Изказвайте се без притеснения. Гледам доста хора са гласували с НЕ, но не са писали защо.

#8 ivoggg

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 04:19 PM

Ами , аз мисля, че по веднъж на ден може да се дава "UP" на дадена обява. Това не е прекалено... За едно ъпване ми заключиха темата и като попитах защо, ми казаха да прочета правилата. Прочетох ги и там най-общо пише да не се прекалява с въпросният "Up". Аз мисля, че не съм прекалил.... В много подобни форуми даже е конкретизирано, да не се ...повече от веднъж на ден. Както и да е, моят съвет към модераторите е да са малко по-любезни с потребителите, защото все пак те са главната причина за процъфтяването на сайта, за което Ви поздравявам.

С приятелски Поздрави.

#9 all4u

професионален шофьор

• Потребител
  • 824 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 04:29 PM

Ами , аз мисля, че по веднъж на ден може да се дава "UP" на дадена обява. Това не е прекалено... За едно ъпване ми заключиха темата и като попитах защо, ми казаха да прочета правилата. Прочетох ги и там най-общо пише да не се прекалява с въпросният "Up". Аз мисля, че не съм прекалил....

Това сигурно не си го видял ...

По темата:
Доволен съм, но понякога малко прекаляват с отношението си към другите потребители :)
Публикувано изображение

#10 kokopz

алармаджия

• Модератор Аудио
  • 2,520 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:15 PM

Да се обадя и аз :lol: ,най активно като цяло наблягам на Купува/Продава аудио.Форума има написани правила които щом са написани ,значи трябва да се спазват!На никой не му е приятно да си пусне или повдигне темата и след час тя да бъде на 2ра или 3та страница,защото на бай Гъзар не му се спазват правилата и решава че неговата нужда да си продаде стоката е най важна!!!
Има юзъри които са супер нагли ,аз му заключвам темата а той се дърви...какво толкова като си бил повдигнал темата по рано :) .Други пък плашат че били безсмъртни и незнам си какво... :lol:
Със сигурност и аз бъркам,но нека няколко човека потвърдят че винаги когато са ми писали че примерно не съм прав ,винаги съм си поправял грешката :lol:

Ами , аз мисля, че по веднъж на ден може да се дава "UP" на дадена обява. Това не е прекалено... За едно ъпване ми заключиха темата и като попитах защо, ми казаха да прочета правилата. Прочетох ги и там най-общо пише да не се прекалява с въпросният "Up". Аз мисля, че не съм прекалил.... В много подобни форуми даже е конкретизирано, да не се ...повече от веднъж на ден. Както и да е, моят съвет към модераторите е да са малко по-любезни с потребителите, защото все пак те са главната причина за процъфтяването на сайта, за което Ви поздравявам.

С приятелски Поздрави.

Приятелю ти даже не си прочел внимателно правилата,в повечето форуми времето между всеки пост е минимум 48 часа,а даже в някой форуми е през 3-4-5-6 дни( за справка Пежо форум).
Пускат се обяви с почти никакво инфо за стоката...обяви без цени...

НЕ,поради някои причини.Първо,по принцип посещавам само Аудио раздела и Купува/Продава.Ако сбъркам нещо,не ми се обяснява какво съм направил спокойно и учтиво,а веднага се заключва,следват думи като:"не се научи кое за какво е,ползвай търсачката,обърка подфорума и т.н.",а когато попитам нещо в Купува/Продава ми се пращат лични съобщения от рода на:"При следващо ти обаждане във форума ще бъдеш награден",каквото и да значи това.
Казвал съм го на Коцето(негови са горните излияния),че и аз съм модератор във автомобилен форум(форума на Сеат),но никога не съм си позволявал такова държание.Модераторът помага,не е пъдар.На няколко пъти мислех да зарежа всичко тук,но се спирах заради запознанствата,които имам от тук.Благодаря за вниманието.

Колега ТИ след като си модератор в друг форум,защо след като си в час не се опитваш да си стриктен,най е лесно да се оплакваме,какво искаш да ти се обяснява след като хората са ти написали правила и от ТЕб се иска единствено да ги спазваш!!!
Ние БЪЛГАРИТЕ трябва най после да се научим че в живота има правила и че те важат за всички!!!На всеки недоволен от мен съм казвал че може да се обърне към АДМИНИСТРАТОРА и да се оплаче ако смята че съм си превишил правата!
Искам да се извиня на колегите ако някой съм засегнал,щом има грешка има и прошка но някой прекаляват... :idea:
Dream come true ... Audi_A6, more power ... More emotions forever ...

#11 eewf

Транспортер

• Модератор
  • 1,885 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:28 PM

Ето една тема за пример, колко нагли потребители има viewtopic.php?f=19&t=151217

#12 kokopz

алармаджия

• Модератор Аудио
  • 2,520 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:33 PM

ДА ВЕ И КО
ТОЛКОВА ЗНАМ ТОЛКОВА ПИША
АКЪЛ НЕЩА

Ами ето това е :idea: ...нестига че хората му дали безплатно поле да си пусне обявата,ами отгоре на това и готов да ги ошамари...пълен цирк :) .
Dream come true ... Audi_A6, more power ... More emotions forever ...

#13 bull3t

професионален шофьор

• Потребител
  • 644 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:44 PM

Не,имат лично отношение и не са обективни.

#14 kedlar

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,169 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:52 PM

Гласувах с Да, защото посещавам предимно аудио разделите и там положението е добре. Сега дали се прекалява със мрънкане за търсачки и т.н. както митадок каза, незнам, аз по-често виждам други потребители да дават подобен отговор, а не мод да се изцепи и да заключи тема :idea: В интерес на истината е и малко досадно всеки ден да има нова тема за някое сони примерно, при положение, че старата е 5 реда по-надолу :lol:

Виж за Купува/Продава като се заговорихте, особено за Аудио К/П като че ли има нужда от още модератори, а не текущите да прекаляват :) Може би като се заключва тема да може да се информира потребителя къде е сгрешил и да знае да не се повтаря, защото съм виждал хора които се чудят какво е станало със старата им тема ( защо не са прочели правилата и сами да си направят извод аз незнам :lol: ) Иначе там положението е трагично, поне горе долу да имаха вид, а то всяка втора едва ли не е зле пусната, липсват данни, ъпване постоянно, чат с въпроси по продуктите вътре в темите ... Неприятно е като влезеш и да виждаш едни и същи теми, а останалите нови да са потънали в забвение и да не стигнеш до тях :lol:
Тамън да го вкарам и тя не дойде ...

#15 eewf

Транспортер

• Модератор
  • 1,885 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:56 PM

bull3t колко по-обективни ? Като ти гледам забележките оставени от колегите - имаш 2 за обида и 2 други.....

Сдържай се от подобни постове!!!
Ако пишеш гледай да е по темата!!!

я разясни малко...

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.