IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Какво искате за Коледа?

• Не можете да пишете в тази тема
73 отговора на тази тема

#1 Лалов

Лихварче

• Модератор
  • 2,455 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 04:31 PM

Колеги, наближава Коледа, чудно ми е (предполагам на другите също) какъв подарък искат потребителите на сайта Tuning.BG за този празник, един от най-важните през годината?

"Рождество Христово (Коледа) е един от най-светлите християнски празници. С него идва изпълнението на обещанието за Спасител, който да възстанови прекъснатата от грехопадението на Адам и Ева връзка между Бога и човека. "

Всички знаем, че от малки ни учат да пишем писма по адрес на Дядо Коледа и-и евентуално, ако той ги прочети и види колко сме слушали през годината, да ни подари нещичко Публикувано изображение

"Дядо Коледа, известен по света още като Санта Клаус, Свети Николай, Крис Крингъл и дядо Мраз, е едновременно исторически и митологичен герой, чието име се свързва с носенето на подаръци на Рождество Христово. Представян е като закръглен старец с дълга бяла брада, облечен в червено и бяло. Някои считат, че съвременният образ на Дядо Коледа е създаден от компанията Кока Кола (Coca Cola), която в рекламите си изменя образа на Свети Николай."

Вие сте наред... аз все още не зная какво искам, не съм мислил... може би по-напред в темата ще напиша (най-вече здраве) :)

#2 fatikat

спазва правилата

• Потребител
  • 265 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 04:38 PM

Най-важното което искам за Коледа е здраве; и любов от любимите ми хора,а от там идва и щастието.Но за да не бъда банален с тези си искрени думи,бих искал нещо което е подарено от сърце,дори и един шоколад.Важното е да има любов и разбирателство между любимите ти хора и теб,също и здраве,а другото са подробности,които включват добрите намерения (и дали ти е по джоба разбира се.) :)

#3 eewf

Транспортер

• Модератор
  • 1,885 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:09 PM

И аз като колегата по-горе - искам здраве...пожелавам го на себе си и на всички, които ги е грижа за мен. Искам да виждам повече усмивки по лицата на хората - това си пожелавам искрено за Коледа :lol:

А колкото до материалното - по-големи джанти, ксенон (на къси,дълги и халогени), кит на K&N, едно хубаво крайно гърненце ... :lol: :) пък и едно пребоядисване със смяна на цвета няма да откажа :idea:
Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.

#4 az taz

млад шофьор

• Потребител
  • 68 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 05:37 PM

две снежанки ще ми се отразят идялно! :idea: :)
всички видове застраховки!

нищо земно неми е чуждо!

#5 megasquirt

млад шофьор

• Потребител
  • 73 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 06:07 PM

Първо здраве за мен и близките после вече двигател от лада 1.6 някое турбо не много голямо и cooler-че. :)

#6 MaxBass

Off Road

• Потребител
  • 5,151 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 06:10 PM

трябва да ви кажа ,че колкото и да не ви се вярва ако имам право дори на едно желание в живота си бих избрал здраве за всички...нека всички сме здрави пък другото смятам ,че е лесно...Поздрави на всички и пожелание за повече здраве и по-малко нещастие....
Материални неща ест всички ни се иска...Но лека полека ще постигна това което ми се иска .... :)
Публикувано изображение
Писна ми да гледам как всеки втори се оплаква!!!Докато ние не се променим няма да стане!!!
Докато децата ви не учат и излизат масово от училище тотално тъпи няма как да стане!!!
Който му е криво правителството почти със сигурност нищо не му е криво освен собственото невежество и нежелание!!!

#7 nikej4e70

спазва правилата

• Потребител
  • 269 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 06:21 PM

c20let опакован празни4но със спортен колектор с по дълги рънъри и генерация над 63мм

#8 all4u

професионален шофьор

• Потребител
  • 824 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 07:30 PM

трябва да ви кажа ,че колкото и да не ви се вярва ако имам право дори на едно желание в живота си бих избрал здраве и щастие за всички...нека всички сме здрави и по-щастливи пък другото смятам ,че е лесно...Поздрави на всички и пожелание за повече здраве и по-малко нещастие....

Публикувано изображение
Публикувано изображение

#9 Лалов

Лихварче

• Модератор
  • 2,455 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 07:39 PM

Детството свършва тогава, когато желание искаш да ти изпълнява Снежанка, а не Дядо Коледа.

#10 mattig

Ентусиаст

• Модератор
  • 3,564 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 07:39 PM

:) Двойно повече успехи и здрве през бъдещата година! Иначе нещо с четириколесно задвижване + нещо двуврато за неделя :lol: :lol: Спам:Винаги съм се чудел колко е дълъг адреса на Дядо ти Коледа :idea:

#11 Boko_TuninG

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,648 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 09:40 PM

Най важното живот и здраве, пък другото малко по малко го осъществяваме :ok:
Публикувано изображение

#12 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 09:48 PM

На първо място здраве и щастие, на второ каквото дойде, но да е хубаво :ok:
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#13 GeoLev

професионален шофьор

• Потребител
  • 848 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 09:50 PM

С много голям риск да повторя почти всички мнения, и аз искам здраве!Другото го има къде в повече,къде в по-малко количество!Коли много,пари....е може да не са много, но пък има достатъчно да се чувствам пълноценен човек!Абе, само здраве да има,пари се изкарват,коли се купуват,но здравето НЕ.Това ми е най-важното!Да не забравяме,че щастието се купува :ok: !
Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!
1.Fiat Coupe 1.8 16v-ex 2.Volvo S40 1.9 tdi-ex 3.Mazda Primacy 1.8 16v-ex 4.Mazda 6 2.0 16v-ex 5.Mazda RX8 1.3 231-now
Mazda is passion!Zoom zoom!

#14 misho90

професионален шофьор

• Потребител
  • 519 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 09:53 PM

най вече здраве и любов :ok: :ok:
Не е важно колко ти е мощна колата, важно е колко ти е празна главата !!!

#15 HIP-HOPotam

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,463 Мнения:

Публикувано 02 December 2009 - 11:20 PM

Искам човече-паяче.
[url=http://userbars.org]Публикувано изображение

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.